Дорогі друзі, у цьому році виповнюється 20 років випуску перших студентів відродженої Києво-Могилянської академії.

Могилянці 1992-1998 років пережили унікальний досвід. Ми всі разом – і студенти, і випускники, і працівники творили унікальний університет. Ми започаткували унікальну спільноту.

З нагоди 20-річчя першого випуску Могилянки ми вирішили організувати зустріч перших бакалаврів (1995 і 1996 років).

Давайте знайдемось, зустрінемось, поспілкуємось, зрадіємо один одному.

Для участі необхідно:
1. Зареєструватись
2. Сплатити 200 грн. на рахунок МБФ відродження КМА, призначення – Благодійний внесок на розвиток НаУКМА. Сума покриває витрати на організацію та невеличкий фуршет для випускників і викладачів.

Зустріч відбудеться в рамках програми «КМА400Фест. 2016» – фестивалю для всієї могилянської спільноти: випускників, викладачів, студентів, працівників, друзів Могилянки.

Тому запрошуємо приходити разом із родинами – для всіх знайдуться цікаві заняття.

Звертаємо вашу увагу, що квитки на «КМА400Фест 2016» реалізуються окремо через http://buy.tfe-lite.com/ru/53600/

Чекаємо всіх в Alma Mater 25 червня 2016 року!

Подія на Facebook