Запрошуємо на стажування!

Напрям «Комунікації з випускниками» служби президента НаУКМА запрошує студентів на стажування на вакансії:

• асистент координатора по роботі з випускниками
  • адміністратор сайту alumni.ukma.edu.ua;
  • event-менеджер;
  • журналіст.

Кандидат повинен:
  • бути відповідальним, ініціативним, уважним до деталей
  • вміти працювати у команді;
  • вільно володіти: GoogleDocs, Word, Excel, PowerPoint;
  • навчатися на 2-му чи старших курсах (бажано).

У нагороду за старанну працю Ви отримаєте:
  • досвід спілкування і співпраці з нашими випускниками
  • можливість вільно відвідувати (в т.ч. закриті й навіть платні) події для випускників;
  • знайомства з випускниками, які вже стали успішними в тій сфері, де Ви тільки мрієте працювати;
  • запис у Вашому резюме про досвід роботи;
  • години відпрацювання (з можливістю підписання угоди про стажування).

Студенти про стажування в нашому відділі.
Анна Олізарівська (культурологія, 4 р.н.): "Стажування у відділі дає шанс відчути себе журналістом, організатором, координатором, порадником та просто частиною креативної команди. Більше того - мати такий досвід у стінах рідної альма-матер уже приносить неабияку радість, а спілкування з випускниками не може не надихати на власні звершення".
Алла Гузій (соціологія,4 р.н.): "Стажування у відділі комунікацій з випускниками є для мене неоціненним досвідом, перш за все у спілкуванні з нашими випускниками, у самостійному веденні деяких проектів та, безперечно, в груповій роботі. Це надзвичайно талановита, інноваційна команда, яка сприяє розширенню можливостей та переходу на новий якісний рівень. Стажування у відділі – це певна точка відліку, яка розширює кордони, виводить із зони кофморту і дозволяє рухатися далі вже з новими ідеями та навичками".

Всіх охочих просимо надсилати резюме до 17 вересня на адресу blyznjukkr@ukma.edu.ua.

Із питаннями звертайтеся у 5-204 щовівторка і щочетверга з 13:00 до 14:00