Зустріч з віце-спікером ВРУ Оксаною Сироїд

Асоціація випускників НаУКМА запрошує на зустріч із віце-спікером Верховної Ради України і випускницею Академії Оксаною Сироїд (політологія, 1997) на тему “Безпека. Конституція. Університет”.

Оксана Сироїд – десятий віце-спікер Верховної Ради, перша в історії українського парламентаризму жінка на цій посаді. Раніше була директором Всеукраїнського благодійного фонду “Українська правнича фундація”. Брала участь у розробці Кодексу адіміністративного судочинства, Закону “Про судоустрій і статус суддів”, законопроекту про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні, законопроекту про свободу мирних зібрань, Регламенту Кабінету Міністрів України.

Зустріч з п. Оксаною Сироїд відбудеться в четвер, 19 лютого, і складатиметься з 2 частин:
1 - Для випускників, студентів, викладачів та всіх охочих. Початок о 19:00. Вхід вільний. Місце: 4-100.
2 - Для випускників. Початок о 20:15. На вході – оргвнесок 100 грн.Місце: Галерея ім. О. Замостян.