Благодійний вечір НаУКМА

У 2015 році ми відзначатимемо 400-річчя Києво-Могилянської академії.
З січня 2014 року на підтримку подальшого розвитку університету стартує Благодійна кампанія до 400-ліття КМА «СВОБОДА. ЛІДЕРСТВО. ІННОВАЦІЇ. Творимо майбутнє разом».
Перша подія кампанії – Благодійний вечір
До організації кампанії та проведення Благодійного вечора вже долучилося багато випускників Могилянки: Наталя Попович, Дмитро Тарабакін, Віталій Шапошніков, Наталя Ольберт, Оксана Соржуленко, Любомир Остапів, Андрій Сивокінь, Тарас Лукачук, Оксана Маркарова. Четверо з них стали членами Наглядової ради вечора.
У якості спонсорів і партнерів долучилися компанії, де працюють могилянці: EBS, Інвестиційна группа ІТТ, Драгон Капітал, Райффайзенбанк Аваль, Fairmont, The PBNCompany, CMS Cameron McKenna, Tangram Україна, kmbs.
Запрошуємо приєднатись – на вечорі у Вас буде можливість відпочити, поспілкуватися з цікавими людьми, підтримати вже існуючі і налагодити нові зв’язки з могилянцями та партнерами університету, долучитись до реалізації проектів університету.
РОЗБУДУЙМО МОГИЛЯНКУ РАЗОМ!