Річна передплата на бази даних наукових журналів

VI Благодійний вечір спрямований на проект "Річна передплата на бази даних наукових видань".
Використання електронних ресурсів забезпечує студентам, викладачам і випускникам НаУКМА доступ до світових наукових надбань і полегшує обмін інформацією в дослідницькому співтоваристві.

Традиційно, значна частина вартості квитка є благодійним внеском у Фонд випускників на цей проект, що забезпечить доступ усій могилянській громаді до таких електронних ресурсів, як SpringerLink's eJournal collection, Emerald, JSTOR, Britannica Online Encyclopedia, LexisNexis.

Усіх випускників чекає приємний сюрприз — ми оформимо Вам читацький квиток у Наукову бібліотеку з доступом до усіх ресурсів у мережі університету, можливістю користатися ресурсами EBSCO та Oxford Journals у віддаленому доступі (з дому чи офісу) та Електронною доставкою документів (надсилання електронної копії конкретної статті із ресурсу, який є у передплаті).

Придбати квиток на VІ Благодійний вечір випускників НаУКМА можна вже сьогодні!