Як організувати зустріч випускників Вашого року

Зустрічі випускників набувають популярності у нашому університеті. Це чудова можливість зустрітися зі старими друзями та відновити спогади часів студентства.

Якщо Вам цікаво, як живуть і чим займаються Ваші академічні друзі, ми з радістю Вам допоможемо.

Коло учасників

Для початку вирішіть, кого Ви хочете запросити: однокурсників, членів студентської організації чи гуртка, співмешканців гуртожитку, чи усіх вище вказаних :-)

Немає ніяких обмежень та правил, Ви створюєте критерії самостійно. Також подумайте, чи запрошення на зустріч розповсюджується на сім’ї.

Організаційні моменти

Наступний крок — вирішення де і коли відбудеться зустріч. Складіть бюджет заходу, врахувуючи можливості майбутніх учасників. Єдиними обмеженнями є бюджет та Ваша уява.

Як повідомити учасників

Повідомте нам, кого Ви хочете запросити на зустріч. Ми розішлемо Вашого листа до вказаних Вами адресатів. Це ще один хороший привід заповнити анкету випускника! Ми не розповсюджуємо контактну інформацію про наших випускників без їхнього особистого дозволу.

Корисно інколи надіслати пробного листа, щоби дізнатися, чи Ваша ідея знайде підтримку і якому формату зустрічі буде віддана перевага.

Після того, як підготовка до зустрічі випускників пройшла успішно, і Вам потрібно поінформувати учасників про дату, місце проведення та ін., ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Якщо Ви хочете організувати таку зустріч на території НаУКМА, контактуйте з нами.

Будьте прикладом для наслідування!

Зроб іть короткий звіт з фотографіями про Вашу зустріч, який ми із задоволенням опублікуємо на сайті випускників НаУКМА.

У червні 2009 випускники зустрічалися у розважальному центрі "Sorry, бабушка!" 
Свято відвідали більше 120 випускників. Найчисельніше було представництво тих, хто вступив до нашого університету у 1998, 1999 та 2001 роках. Для могилянців співав професор НаУКМА Олексій Васильович Гарань та випускниця 2005 року Олена Карпенко. 

У 2006 році відбулася зустріч випускників 1996 року з нагоди 10-річчя першого випуску.

 

 

 find Alumni