2018

Бакалаври: Факультет гуманітарних наук
Бакалаври: Факультет економічних наук
Бакалаври: Факультет інформатики
Бакалаври: Факультет правничих наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Магістри: Факультет гуманітарних наук
Магістри: Факультет економічних наук
Магістри: Факультет інформатики
Магістри: Факультет правничих наук
Магістри: Факультет природничих наук
Магістри: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

 

Бакалаври

Факультет гуманітарних наук

 

Історія

1.       Барановська Олена Андріївна 

2.       Бардадим Інна Олександрівна

3.       Богданова Марія Олегівна         

4.       Бойко Валерій Васильович        

5.       Войтко Наталія Володимирівна         

6.       Гавриленко Богдана Юріївна    

7.       Ганзюк Олександра Олегівна   

8.       Гончар Максим Володимирович      

9.       Дерев`янко Наталія Миколаївна       

10.   Джунь Семен Сергійович           

11.   Дзюбчук Катерина Валентинівна     

12.   Євменкіна Поліна Сергіївна       

13.   Завалецький Ігор Володимирович  

14.   Карпенко Ігор Миколайович   

15.   Кириченко Анна Володимирівна      

16.   Клименко Ганна Олексіївна      

17.   Коваленко Карина Володимирівна 

18.   Козлов Микита Володимирович       

19.   Копань Володимир Тарасович

20.   Крилова Юлія Борисівна              (диплом академ.спільноти)

21.   Кулішова Аліна Віталіївна           

22.   Мельник Іван Олександрович

23.   Млинченко Євген Євгенович   

24.   Назаренко Іван Дмитрович       

25.   Перетятко Ігор Юрійович           

26.   Петраускайте Олександра Андріївна             

27.   Плохіх Михайло Павлович        

28.   Родченков Гліб Олегович           (диплом академ.спільноти)

29.   Сенько Валерій Павлович          

30.   Хоменко Іван Олександрович 

 

Культурологія

 

1.       Богуш Марина Тарасівна            

2.       Гаряча Оксана Леонідівна          

3.       Ковалевська Аніта Одуєгу          

4.       Костяна Юлія Борисівна              

5.       Красняник Єлизавета Іванівна 

6.       Куценко Римма Ігорівна             

7.       Лунів Марта Маріанівна             

8.       Неділько Андрій Ігорович          

9.       Петрук Анастасія Володимирівна     

10.   Пилипенко Ольга Олександрівна     

11.   Презлята Яна Зеновіївна             

12.   Птуха Ольга Олексіївна               

13.   Смірнова Ксенія Андріївна         

14.   Сосяк Ольга Іванівна                     

15.   Сумбатян Мадлен Каренівна   

16.   Ткачук Анастасія Олександрівна       

17.   Федяєва Анастасія Олександрівна   

18.   Хоменко Станіслава Іллівна      

19.   Цибульська Ольга Василівна    

20.   Ярмак Ольга Юріївна                    

 

Філологія

 

1.       Бондаренко Дар`я Анатоліївна          

2.       Босак Яна Олександрівна            (диплом академ.спільноти)

3.       Велічко Юлія Павлівна                 

4.       Волошанюк Наталія Вікторівна          

5.       Вонсович Марина Олександрівна    

6.       Вус Оксана Ігорівна                       

7.       Ганжа Тетяна Миколаївна          

8.       Гарань Василина Олексіївна     

9.       Грищенко Юлія Сергіївна           

10.   Дуб Ольга Михайлівна                

11.   Дудка Катерина Анатоліївна    

12.   Зубрихіна Олександра Олександрівна           (диплом академ.спільноти)

13.   Ільченко Катерина Миколаївна        

14.   Кіщук Надія Миколаївна              (диплом академ.спільноти)

15.   Корн Софія Вадимівна                  

16.   Косенко Марія Яківна                  

17.   Костюченко Аліна Петрівна       (диплом академ.спільноти)

18.   Куліш Юлія Юріївна                       

19.   Кучер Дарина Сергіївна              

20.   Латиш Марина Володимирівна         

21.   Мельник Яна Вікторівна             

22.   Міцюкова Тетяна Валеріївна    

23.   Муравська Богдана Леонідівна          

24.   Нгуєн Тхі Нам Хай                           

25.   Нікітіна Анна Олександрівна    

26.   Полянська Інна Юріївна              

27.   Радчук Анастасія Олександрівна        (диплом академ.спільноти)

28.   Рябикіна Марина Ігорівна          

29.   Саражин Марина Олександрівна     

30.   Смєльцов Олег Ігорович            

31.   Сокол Олександра Сергіївна    

32.   Сопронюк Тетяна Михайлівна (диплом академ.спільноти)

33.   Тимофеєва Анастасія Андріївна         

34.   Толковець Вікторія Вікторівна  (диплом академ.спільноти)

35.   Тупіцька Оксана Олексіївна       

36.   Цвіон Анастасія Ігорівна              

37.   Яник Еліна Ярославівна               

38.   Янковецька Юлія Дмитрівна    

 

Філософія

 

1.       Бобрищева Ярослава Ярославівна   

2.       Гільгурт Єлизавета Сергіївна     

3.       Даценко Єлизавета Олексіївна          

4.       Казусь Дар`я Сергіївна                 

5.       Кібенко Еліна Олегівна                

6.       Кононенко Павло Павлович     

7.       Куруч Олена Володимирівна   

8.       Кутняхова Богдана Миколаївна         

9.       Лубкін Даніїл Дмитрович            (диплом академ.спільноти)

10.   Маловічко Дар`я Олександрівна      

11.   Малярчук Софія Віталіївна         

12.   Мицак Устим Тарасович             

13.   Мірошнікова Анна-Марія Сергіївна 

14.   Некращук Олена Романівна     

15.   Перепелиця Карина Леонідівна        

16.   Савіна Анна Володимирівна     

17.   Сарачан Марія Олексіївна          

18.   Скляр Катерина Володимирівна       

19.   Соколова Маргарита Олегівна

20.   Теплюк Ілона Олегівна               

21.   Тимошенко Анастасія Володимирівна           

22.   Ткачук Анастасія Русланівна     

23.   Тодоренко Олександр Олександрович        

24.   Халецька Ольга Олександрівна         

25.   Червінська Надія Мирославівна        

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія

1.       Ватаманюк Богдана Остапівна       (диплом академ.спільноти)

2.       Винничук Михайло-Дмитро Андрійович     

3.       Гутовський Мартин Андрійович   

4.       Держипільський Андрій Іванович    

5.       Діхтяренко Назар Володимирович  

6.       Дощин Андрій Сергійович              

7.       Каблукова Вікторія Вадимівна      

8.       Караван Андрій Олександрович  

9.       Клименко Аліна Олександрівна   (диплом академ.спільноти)

10.   Клименко Марко Володимирович  

11.   Корченюк Уляна Вікторівна           

12.   Кузьмич Анна Андріївна                   

13.   Кузьмук Ольга Василівна                  (диплом академ.спільноти)

14.   Мажуга Олена Сергіївна                  

15.   Мигович Марта Ігорівна                   (диплом академ.спільноти)

16.   Морозов Олександр Володимирович            (диплом академ.спільноти)

17.   Москаленко Аліна Ігорівна             (диплом академ.спільноти)

18.   Новак Василь Мирославович        

19.   Поліщук Оксана Миколаївна          (диплом академ.спільноти)

20.   Процишак Роман Володимирович  

21.   Пустовалова Анастасія Юріївна     

22.   Рожнова Юлія Сергіївна                   

23.   Салагуб Богдан Андрійович            (диплом академ.спільноти)

24.   Солтисяк Роман Ярославович       

25.   Суздальцев Ілля Євгенійович         (диплом академ.спільноти)

26.   Тупайло Аліна Борисівна                 

27.   Щепцов Володимир Дмитрович 

 

Маркетинг

1.       Бевз Олег Олександрович              

2.       Георгіца Владислав Олександрович               

3.       Гришкова Яна Олексіївна                 

4.       Діденко Євгеній Ігорович                

5.       Дядченко Ірина Вікторівна             

6.       Звірянський Олександр Олегович    

7.       Зленко Олексій Юрійович               

8.       Ковранська Анна Ігорівна                 (диплом академ.спільноти)

9.       Козлов Дмитро Валерійович         

10.   Костів Богдан Тарасович                  

11.   Кузнєцова Катерина Віталіївна      (диплом академ.спільноти)

12.   Кулик Ілія Миколайович                  

13.   Кучер Мар`яна Вікторівна                (диплом академ.спільноти)

14.   Мріх Ольга Анатоліївна                    

15.   Негеля Ян Сергійович                        

16.   Олійник Анна Володимирівна      

17.   Панченко Ольга Валентинівна      

18.   Півень Олександра Юріївна            (диплом академ.спільноти)

19.   Півнева Дарія Костянтинівна         

20.   Позняк-Гарабурда Максим Кирилович         

21.   Прокоф`єв Олексій Сергійович     

22.   Ревуцька Анастасія Романівна      

23.   Рибаков Олег Дмитрович               

24.   Степанюк Тарас Сергійович           

25.   Трегуб Дар`я Андріївна                     

26.   Фаранда Єлєна Ігорівна                    

27.   Череднікова Єва Андріївна             

28.   Чернявська Анастасія Георгіївна  

29.   Чухрій Дарина Олегівна                    (диплом академ.спільноти)

30.   Шуляк Галина Олександрівна       

 

Фінанси і кредит

 

1.       Баранова Олена Сергіївна                 

2.       Бейбалаєва Каріна Ісмаілбеківна  

3.       Бенедисюк Дмитро Ігорович           

4.       Білозарецький Костянтин Сергійович              

5.       Бортник Катерина Сергіївна             

6.       Бохонко Вікторія Петрівна                 (диплом академ.спільноти)

7.       Бридун Ігор Євгенійович                    

8.       Васильченко Анна Валеріївна         

9.       Велигорський Володимир Валерійович           (диплом академ.спільноти)

10.   Волік Андрій Леонідович                   

11.   Восковнюк Софія Євгеніївна              (диплом академ.спільноти)

12.   Гардашник Еліна Вячеславівна        

13.   Глазунов Анатолій Олегович            (диплом академ.спільноти)

14.   Гужва Юлія Олегівна                            

15.   Дадашова Ірина Акіфівна                    (диплом академ.спільноти)

16.   Данилець Ольга Олегівна                 

17.   Демків Софія Андріївна                        (диплом академ.спільноти)

18.   Демчук Іванна Сергіївна                      (диплом академ.спільноти)

19.   Дідовець Олексій Владиславович 

20.   Довгінка Єлизавета Олександрівна    (диплом академ.спільноти)

21.   Доля Марія Геннадіївна                      

22.   Жук Андрій Костянтинович               

23.   Зінченко Анастасія Вячеславівна    

24.   Іванян Едвард Геннадійович            

25.   Кирилюк Ольга Володимирівна     

26.   Кириченко Альона Олександрівна    

27.   Клеймьонова Юлія Віталіївна           (диплом академ.спільноти)

28.   Кожинов Микола Геннадійович     

29.   Козловець Андрій Вікторович         

30.   Копилова Катерина Василівна         (диплом академ.спільноти)

31.   Кравченко Каріна Петрівна                (диплом академ.спільноти)

32.   Кравченко Микита Михайлович    

33.   Лічний Руслан Вікторович                 

34.   Макаренко Андрій Сергійович       

35.   Мартищенко Богдан Олександрович               

36.   Михайляк Юрій Зорянович               

37.   Мохова Ангеліна Владиславівна    

38.   Мусієнко Аліна Андріївна                  

39.   Науменко Ольга Володимирівна   

40.   Нємченко Аліна Юріївна                    

41.   Овчаренко Валерія Владиславівна     

42.   Піголенко Нікіта Вадимович             

43.   Пісний Максим Андрійович              

44.   Плоскіна Христина Вікторівна           (диплом академ.спільноти)

45.   Присакар Діана Геннадіївна              

46.   Приходько Максим Олегович         

47.   Сверенко Каміла Адальбертівна    (диплом академ.спільноти)

48.   Сидоренко Наталія Сергіївна           

49.   Скрипка Семен Олексійович           

50.   Смахтін Ігор Костянтинович             

51.   Смільська Тереза Петрівна               

52.   Соболєв Дмитро Романович           

53.   Тарнавський Олександр Володимирович      

54.   Турчин Владислав Володимирович   

55.   Ущенко Марина Геннадіївна            

56.   Хобта Вячеслав Юрійович                  (диплом академ.спільноти)

57.   Ходосов Віктор Олександрович     

58.   Четвертуха Юрій Юрійович              

59.   Шарова Ірина Олегівна                       

60.   Шевчук Валерія Романівна               

61.   Шеховцова Аліна Юріївна                 

 

 

 

Факультет інформатики

Інформатика

1.       Бейрак Марія Михайлівна           

2.       Боса Олександра Ільківна            

3.       Закревський Олександр Юрійович  

4.       Кравченко Тетяна Ігорівна           

5.       Ліба Богдан Ігорович                      

6.       Макуха Юрій Ігорович                   

7.       Мариненко Анна Віталіївна         

8.       Мовчан Анатолій Анатолійович

9.       Недільська Ірина Михайлівна    

10.   Ніколенко Ірина Анатоліївна      

11.   Сафонова Анастасія Олександрівна 

12.   Сідько Алла Анатоліївна               

13.   Сухарський Сергій Сергійович   

14.   Тодуа Ольга Давидівна                  

15.   Фатєєв Іван Юрійович                    

16.   Чемерис Галина Станіславівна   

17.   Шарапа Владислав Вадимович  

 

Прикладна математика

1.       Берегова Ангеліна Сергіївна

2.       Власова Вероніка Володимирівна

3.       Головенко Анастасія Юріївна       (диплом академ.спільноти)

4.       Гриців Оксана Григорівна

5.       Заставний Назарій Ігорович

6.       Земляна Анна Сергіївна

7.       Кузів Павло Михайлович

8.       Лазука Катерина Анатоліївна

9.       Лемешко Єлизавета Ігорівна

10.   Петрук Вікторія Олександрівна  (диплом академ.спільноти)

11.   Рощина Павло Русланович

12.   Сальнікова Ольга Віталіївна          (диплом академ.спільноти)

13.   Санжаровська Анастасія Олександрівна        (диплом академ.спільноти)

14.   Цімура Павло Юрійович

 

Програмна інженерія

1.       Андреєва Валерія Павлівна         

2.       Бабич Трохим Анатолійович       

3.       Бєлов Микола Леонідович          

4.       Бєсєдкін Антон Володимирович       

5.       Болюх Катерина Олександрівна       

6.       Брунець Андрій Ігорович             

7.       Вороняк Остап Ігорович                

8.       Герасімчук Лілія Олександрівна

9.       Денисенко Андрій Васильович 

10.   Дехтяренко Микола Сергійович       

11.   Дранчук Наталія Ігорівна              

12.   Зачешигрива Ніна Олександрівна    

13.   Кирпенко Микита Олегович       

14.   Коржов Нікіта Миколайович       

15.   Кривокінь Марія Миколаївна     

16.   Мартиненко Андрій Володимирович            

17.   Пашко Руслана Олегівна               

18.   Подпругіна Юлія Олександрівна       

19.   Полякова Анна Анатоліївна         

20.   Посолій Яна Олександрівна        

21.   Проскурня Дмитро Олександрович

22.   Ретізник Олексій Анатолійович 

23.   Сірош Ілля Андрійович                  

24.   Слободян Дем`ян Валентинович      

25.   Смиш Олег Русланович                 

26.   Терещенко Уляна Володимирівна   

27.   Тищенко Сергій Володимирович      

28.   Ткач Назарій Васильович               (диплом академ.спільноти)

29.   Томащук Вадим Миколайович  

30.   Франків Олександр Олександрович                (диплом академ.спільноти)

31.   Харитонова Анастасія-Дарія Сергіївна           

32.   Шевчук Аліна Володимирівна   

33.   Шерстюк Антон Амінул Салам  

34.   Шульженко Олексій Олексійович    

35.   Юрасова Анастасія Андріївна      

36.   Ярошепта Олександр Павлович        

 

Факультет правничих наук

Правознавство

1.       Ангел Наталя Віталіївна                             

2.       Арзуманян Армен Юрикович                

3.       Баканова Анна Володимирівна             

4.       Безштанько Олександр Сергійович    

5.       Бережна Наталія Анатоліївна                  (диплом академ.спільноти)

6.       Бірюков Олександр Леонідович            (диплом академ.спільноти)

7.       Бобровська Вікторія Русланівна            

8.       Бова Катерина Юріївна                              

9.       Богослов Артем Олександрович          

10.   Бондар Антон Олегович                           

11.   Борківець Ірина Павлівна                        

12.   Боровська Олеся Євгенівна                     

13.   Бутенко Анастасія Миколаївна              

14.   Василевська Галина Вячеславівна       

15.   Влайко Андрій Михайлович                    (диплом академ.спільноти)

16.   Волинець Олександра Павлівна           

17.   Волочай Євгеній Леонідович                  

18.   Габак Ростислав Сергійович                    

19.   Гавриленко Дмитро Юрійович              

20.   Гавриленко Олександр Олександрович         

21.   Галушко Олена Сергіївна                         

22.   Гладка Анастасія Олександрівна          

23.   Голодницький Дмитро Олександрович          

24.   Гриценко Лілія Петрівна                           

25.   Гундич Катерина Віталіївна                      (диплом академ.спільноти)

26.   Дем`янюк Станіслав Олександрович 

27.   Джурик Юрій Андріанович                      

28.   Добрєва Ксенія Георгіївна                       

29.   Допіряк Богдан Петрович                        

30.   Дринько Владислава Олександрівна 

31.   Емінов Решад Яшар Огли                         

32.   Євстіфеєв Микита Ігорович                      (диплом академ.спільноти)

33.   Закоморна Владислава Анатоліївна   

34.   Здолини Софія Василівна                          (диплом академ.спільноти)

35.   Іваненко Владислав Леонідович          

36.   Каня Ірина Ігорівна                                       (диплом академ.спільноти)

37.   Качан Віталій Юрійович                             

38.   Клюс Марія Олександрівна                     

39.   Кобелюк Микола Миколайович          

40.   Когут Оксана Василівна                             

41.   Коломієць Сергій Сергійович                 

42.   Колотило Микола Миколайович         

43.   Кондратюк Дмитро Андрійович           

44.   Костомарова Софія Євгенівна                 (диплом академ.спільноти)

45.   Кушнір Назар Анатолійович                    

46.   Ліпська Наталія Володимирівна             (диплом академ.спільноти)

47.   Лобода Юлія Романівна                            

48.   Луньков Дмитро Олександрович        

49.   Луньов Михайло Володимирович      

50.   Лущик Оксана Олександрівна               

51.   Мартиневич Ольга-Андріана Олександрівна                (диплом академ.спільноти)

52.   Махинько Лілія Олегівна                          

53.   Медовник Катерина Сергіївна               

54.   Мельникович Сергій Ігорович               

55.   Моісеєв Дмитро Станіславович            

56.   Мойсюк Оксана Володимирівна          

57.   Наливайко Катерина Володимирівна

58.   Наумович Дар`я Ігорівна                          

59.   Наумчик Олена Степанівна                     

60.   Новікова Марія Вікторівна                        (диплом академ.спільноти)

61.   Носенко Ольга Андріївна                         

62.   Облап Дмитро Станіславович                

63.   Онисковець Микола Юрійович             

64.   Опілат Тетяна Миколаївна                      

65.   Охримчук Ярослав Павлович                 

66.   Пеник Христина Володимирівна           (диплом академ.спільноти)

67.   Пилипенко Інна Сергіївна                        

68.   Підгорна Анастасія Олексіївна               

69.   Попенко Денис Валерійович                 

70.   Попович Христина Георгіївна                 

71.   Попсуй Анна Олександрівна                  

72.   Проценко Анжеліка Олександрівна   

73.   Ребека Євгеній Павлович                         

74.   Ребро Дарина Ярославівна                     

75.   Рибчук Ірина Василівна                             

76.   Рогатинчук Олександра Віталіївна       

77.   Романченко Аліна Василівна                 

78.   Савченко Єгор Юрійович                          

79.   Сайко Ірина Сергіївна                                 

80.   Серветник Олег Андрійович                   (диплом академ.спільноти)

81.   Сиверчук Кирило Валерійович             

82.   Ситнік Аліна Вікторівна                             

83.   Стельмах Людмила Олександрівна    

84.   Степаненко Юлія Костянтинівна          

85.   Таран Максим Ігорович                            

86.   Тільняк Іванна Андріївна                          

87.   Третяк Яна Олегівна                                   

88.   Тягнибок Гордій Олегович                       

89.   Угорська Юлія Юріївна                               

90.   Ус Анастасія Іванівна                                   

91.   Федик Крістіна Тарасівна                          

92.   Хаврона Олег-Євген Олегович               (диплом академ.спільноти)

93.   Халімон Заріна Сергіївна                          

94.   Харченко Дарина Олександрівна        

95.   Шатун Олександр Олександрович      

 

Факультет природничих наук

Біологія

1.       Алєксєєва Анна Юріївна             

2.       Веребська Олександра Вадимівна   

3.       Вітковський Олександр Романович 

4.       Гриньків Романна Юріївна         

5.       Дудник Катерина Василівна     

6.       Єльяшов Семен Ігорович           

7.       Жукова Карина Олександрівна          

8.       Карпенко Тетяна Андріївна       (диплом академ.спільноти)

9.       Лупацій Марія Володимирівна          

10.   Меженський Олег Русланович          

11.   Місяць Надія Вікторівна              

12.   Рудакова Єлизавета Андріянівна      

13.   Савчук Юлія Ігорівна                    

14.   Сапунова Олександра Олександрівна           

15.   Титенко Наталія Сергіївна          

16.   Хижко Дарина Олександрівна

17.   Шведюк Іван Сергійович            

18.   Яненко Марія Вячеславівна      

 

Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

1.       Антоненко Дарія Сергіївна

2.       Балицька Юлія Геннадіївна

3.       Варова Ольга Олександрівна

4.       Войтович Анна Сергіївна

5.       Гаєвський Станіслав Олександрович

6.       Діденчук Богдан Васильович

7.       Єфімцев Богдан Ігорович

8.       Карпенко Ніна Сергіївна

9.       Кормушкіна Олександра Вячеславівна

10.   Коротка Катерина Олександрівна

11.   Кропивка Поліна Володимирівна

12.   Лазня Анастасія Ігорівна

13.   Лебедєва Валерія Павлівна

14.   Лимар Анастасія Олегівна

15.   Магденко Назар Сергійович

16.   Мельниченко Альона Василівна

17.   Михайлюк Ярослава Юріївна

18.   Невмержицька Надія Петрівна

19.   Оксюта Микола Олександрович

20.   Пузирна Марія Анатоліївна

21.   Сашко Павло Олександрович

22.   Супруненко Інна Анатоліївна

23.   Циба Артем Миколайович

24.   Ядикіна Олександра Борисівна

 

Фізика

1.       Горбиць Вадим Валерійович    

2.       Гордієнко Олександр Олегович        

3.       Гречаник Іван Петрович             

4.       Клюкін Дмитро Володимирович      

5.       Кондратенко Євген Олександрович               

6.       Марушенко Анастасія Ігорівна

7.       Марчук Іоанна Юріївна               

 

Хімія

1.       Весельська Тетяна Леонідівна

2.       Ділекджі Аліна Степанівна        

3.       Дорошенко Катерина Олександрівна           

4.       Дречевич Марія Ярославівна  

5.       Журба Анна Юріївна                     

6.       Іванова Валерія Олексіївна       

7.       Кравченко Ольга Олегівна        

8.       Лагоднюк Ігор Юрійович            

9.       Мельник Ярослав Володимирович 

10.   Михайлова Тамара Валеріївна

11.   Поліщук Анна Василівна             

12.   Свирид Тетяна Віталіївна            

13.   Ситник Олександр Сергійович

14.   Сізик Дарина Юріївна                   

15.   Сорокін Гліб Андрійович            

16.   Чібріков Вадим Валерійович    

17.   Чубарова Тетяна Олексіївна     

 

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Політологія

 

1.       Аббасова Саміра Бейбудівна                

2.       Бень Богдан Тарасович                            

3.       Богуш Діана Володимирівна                 

4.       Бондаренко Юлія Олександрівна      

5.       Будзінська Альона Олегівна                  

6.       Ваколюк Анна Олександрівна             

7.       Галайда Яна Русланівна                           

8.       Грудка Орися Петрівна                             (диплом академ.спільноти)

9.       Доманський Андрій Олексійович       

10.   Євсікова Анастасія Олександрівна     

11.   Зимогорова Марія Олександрівна     

12.   Костюченко Ірина Ігорівна                    

13.   Кучинський Олександр Олександрович       

14.   Лебедівна Зоряна Ярославівна            

15.   Левченко Катерина Олександрівна  

16.   Лисенко Валерія Іванівна                       

17.   Лопатіна Валерія Олексіївна                 

18.   Мазниченко Богдан Олександрович

19.   Манушкіна Наталія Олексіївна             

20.   Михайленко Світлана Вікторівна       

21.   Неволіна Юлія Віталіївна                         

22.   Підвисоцька Марія Олегівна                 

23.   Побережник Артем Ярославович      

24.   Приходько Петро Олегович                  

25.   Рак Діана Валентинівна                           

26.   Рафальський Владислав Анатолійович          

27.   Свинчук Роксолана Ігорівна                   (диплом академ.спільноти)

28.   Сєдая Анна Михайлівна                           (диплом академ.спільноти)

29.   Скороход Катерина Леонідівна           

30.   Суслов Антон Ігорович                             (диплом академ.спільноти)

31.   Таран Михайло Артурович                    

32.   Татаренков Євген Володимирович   

33.   Терлецька Анастасія Олегівна             

34.   Трембовельський Богдан Миколайович      

35.   Угорчук Денис Васильович                    

36.   Фінаєва Олена Геннадіївна                    

37.   Хмельницький Валерій Валерійович             

38.   Хміль Анастасія Михайлівна                 

39.   Шулімов Станіслав Федорович            

 

Соціальна робота

 

1.       Боброва Анастасія Олександрівна     

2.       Борис Ярослава Андріївна                      

3.       Костенко Катерина Олександрівна   

4.       Косяк Ігор Олегович                                  

5.       Липова Поліна Ігорівна                             (диплом академ.спільноти)

6.       Малік Ксенія Дмитрівна                           (диплом академ.спільноти)

7.       Місюра Катерина Дмитрівна                

8.       Мніщенко Анна Сергіївна                       

9.       Огій Софія Валентинівна                         

10.   Скалецька Ольга Володимирівна       

11.   Срібний Максим Павлович                    

12.   Федоряка Анна Олександрівна           

13.   Хорват Анастасія Миколаївна               

14.   Шумко Вікторія Вадимівна                     

15.   Якнюнас Єлизавета Єгорівна                 (диплом академ.спільноти)

 

Соціологія

 

1.       Барсукова Алла Вадимівна                    

2.       Боженко Марина Валеріївна                

3.       Бучак Мирослава Степанівна               

4.       Васильківський Володимир Володимирович            

5.       Воронін Євген Олександрович             (диплом академ.спільноти)

6.       Воротникова Ксенія Сергіївна              

7.       Гейко Маріанна Дмитрівна                   

8.       Герасимчук Дарія Василівна                 

9.       Гладченко Дарина Андріївна                

10.   Головненко Олександр Павлович     

11.   Голубцова Єлизавета Валеріївна        

12.   Горпинич Марія Вадимівна                   

13.   Горшкальова Марина Сергіївна          

14.   Гук Ернест Богданович                             

15.   Дерика Софія Олексіївна                        

16.   Заїка Діна Олегівна                                    

17.   Зілалова Дар`я Вячеславівна                

18.   Ковбасюк Валерія Олександрівна      

19.   Коновалова Стефанія Валеріївна        

20.   Коренчук Валерія Ігорівна                     

21.   Кравчук Дарина Олександрівна          

22.   Лаврик Катерина Віталіївна                   

23.   Любенко Роман Ярославович              

24.   Мазур Кирило Володимирович          

25.   Малета Марія Юріївна                             

26.   Малиновська Ольга Олександрівна  

27.   Мещерякова Валерія Андріївна          

28.   Мирончук Мар`яна Володимирівна 

29.   Москалевич Євгенія Олегівна              

30.   Новосьолова Надія Володимирівна  

31.   Оверчук Анна Максимівна                    

32.   Пазюк Марія Олексіївна                          

33.   Прокопенко Катерина Андріївна        

34.   Пясковська Аліса Русланівна                 

35.   Ситкіна Катерина Андріївна                   (диплом академ.спільноти)

36.   Сігов Роман Костянтинович                    (диплом академ.спільноти)

37.   Сіренко Марія Валентинівна                

38.   Шевчук Марія Сергіївна                          

 

Магістри

Факультет гуманітарних наук

Археологія

1.       Калюжина Вікторія Анатоліївна         

2.       Лепська Вікторія Вікторівна     

3.       Пігарева Дарина Валеріївна    

4.       Радченко Марія Петрівна         

5.       Скотинюк Євгена Анатоліївна 

6.       Старонь Катерина Олександрівна    

 

Історія та археологія

 

1.       Абрамова Олександра Сергіївна         

2.       Білецька Юлія Ігорівна                 

3.       Бліндер Степан Миколайович  (диплом академ.спільноти)

4.       Бут Анастасія Максимівна           

5.       Гісем Ольга Олександрівна         (диплом академ.спільноти)

6.       Ісаєва Анна Сергіївна                      (диплом академ.спільноти)

7.       Левченко Андрій Андрійович   

8.       Мотуз Марія Петрівна                  

9.       Петюх Олексій Григорович         (диплом академ.спільноти)

10.   Подгорнова Дарина Андріївна 

11.   Сав`як Роман Васильович           

12.   Сафонова Олена Анатоліївна     (диплом академ.спільноти)

13.   Сич Василь Олександрович       

14.   Яковенко Петро Якович               

 

 

 

 

Культурологія

 

1.       Маніта Ніна Володимирівна    

2.       Ніколенко Катерина Сергіївна

3.       Терлецька Анна Володимирівна      

4.       Терновська Марія Едуардівна (диплом академ.спільноти)

 

Філологія. Теорія, історія літератури та компаративістика

 

1.       Білоус Юлія Олегівна

2.       Галета Юлія Григорівна

3.       Горобець Ольга Олегівна

4.       Крапивницька Марта Михайлівна

5.       Курганська Ірина Едуардівна

6.       Лапенко Марія Володимирівна

7.       Опаріна Ірина Геннадіївна

8.       Павлишин Олеся Олегівна

9.       Пелешенко Олена Юріївна       (диплом академ.спільноти)

10.   Петренко Ольга Іванівна            (диплом академ.спільноти)

11.   Рачок Микола Сергійович

12.   Сауляк Олександра Анатоліївна

13.   Соголовська Анастасія Олександрівна

14.   Толковець Катерина Вікторівна         (диплом академ.спільноти)

15.   Українець Остап Віталійович

 

Філологія. Теорія, історія української мови та компаративістика

 

1.       Далебіга Олеся Ігорівна             (диплом академ.спільноти)

2.       Довгаль Діана Вадимівна

3.       Квач Олена Іванівна

4.       Костюк Юлія Ігорівна

5.       Сидорчук Аліна Ігорівна

6.       Томашевська Жанна Геннадіївна

7.       Ходасевич Ганна Юріївна           (диплом академ.спільноти)

8.       Чутковська Алла Андріївна       (диплом академ.спільноти)

9.       Яструб Дарія Андріївна               (диплом академ.спільноти)

 

Філософія

                                                                               

1.       Богачов Михайло Андрійович

2.       Герн Анастасія Олександрівна           

3.       Квятківська Анастасія Ігорівна

4.       Корчевний Василь Олександрович 

5.       Мейта Ксенія Юріївна                  (диплом академ.спільноти)

6.       Неклеса Денис Олександрович        

7.       Павленко Дмитро Юрійович   

8.       Павлик Наталія Ігорівна              (диплом академ.спільноти)

9.       Резніченко Андрій Анатолійович     

10.   Сирота Олег Вячеславович      

11.   Соломаха Вікторія Олегівна    

12.   Станевич Світлана Сергіївна     (диплом академ.спільноти)

13.   Царук Софія Сергіївна                 

 

 

 

Факультет економічних наук

Економіка

1.       Гетьман Євгеній Олександрович      

2.       Гончарова Ганна Валеріївна 

3.       Демура Вікторія Федорівна   (диплом академ.спільноти)

4.       Дорошенко Анастасія Юріївна            (диплом академ.спільноти)

5.       Пасечник Дар`я Вікторівна    

6.       Фурсов Дмитро Вікторович  

7.       Хома Ірина Анатоліївна          

8.       Явдощук Вікторія Олександрівна      

 

Маркетинг

 

1.       Брайченко Марія Геннадіївна             

2.       Веремійчик Анастасія Андріївна         (диплом академ.спільноти)

3.       Волошина Катерина Володимирівна              (диплом академ.спільноти)

4.       Зозуля Оксана Костянтинівна             

5.       Ілько Леонід Михайлович      (диплом академ.спільноти)

6.       Карпенко Анастасія Олегівна              

7.       Ковальчук Алла Олександрівна         (диплом академ.спільноти)

8.       Кремінь Іларія Сергіївна         

9.       Куль Діана Євгенівна                 (диплом академ.спільноти)

10.   Куць Ольга Русланівна            

11.   Літвінчук Вікторія Юріївна      

12.   Ольховик Ольга Петрівна      

13.   Подзолкова Юлія Олексіївна (диплом академ.спільноти)

14.   Рожко Олександра Володимирівна

15.   Своровський Андрій Вікторович       

16.   Трегубова Дарина Григорівна            

17.   Турчин Максим Костянтинович         

18.   Тютюн Ярослава Володимирівна      

19.   Удоденко Олександр Андрійович    

 

Фінанси, банківська справа та страхування

 

1.       Євдокимова Тетяна Олегівна               (диплом академ.спільноти)

2.       Земськова Марина Миколаївна

3.       Камеристий Руслан Геннадійович

4.       Капузо Крістіан Сергійович

5.       Корогода Владислав Олексійович

6.       Кулина Степан Петрович

7.       Лях Ірина Вікторівна

8.       Науменко Юлія Володимирівна

9.       Нефедова Ольга Андріївна     (диплом академ.спільноти)

10.   Нікітенко Катерина Володимирівна

11.   Плахотник Юліана Сергіївна  (диплом академ.спільноти)

12.   Поляруш Олексій Сергійович

13.   Ріпко Владислав Юрійович

14.   Рудь Катерина Миколаївна

15.   Сидоренко Олексій Анатолійович

16.   Сова Євгеній Станіславович   (диплом академ.спільноти)

17.   Федорчук Марина Юріївна

18.   Цегелик Галина Андріївна

19.   Чебанов Дмитро Віталійович

20.   Ясир Анастасія Сергіївна

 

Факультет інформатики

Інженерія програмного забезпечення

1.       Бернадська Анна Олегівна      (диплом академ.спільноти)

2.       Буханська Марія Олександрівна

3.       Вайднер Віктор Олександрович

4.       Дигдало Андрій Богданович  (диплом академ.спільноти)

5.       Іванченко Ксенія Олександрівна

6.       Кобзар Олег Олегович

7.       Костенко Максим Тарасович

8.       Макаренко Дмитро Сергійович

9.       Малькевич Богдан Ігорович

 

Комп`ютерні науки та інформаційні технології

 

1.       Бурлаков Денис Сергійович   (диплом академ.спільноти)

2.       Гришко Тетяна Василівна

3.       Дворський Ігор Володимирович

4.       Добрянський Андрій Олександрович

5.       Зважій Дмитро Володимирович

6.       Ісаєв Артем Юрійович

7.       Кондратенко Євгеній Михайлович

8.       Коноваленко Яна Володимирівна

9.       Лисенко Владислав Анатолійович

10.   Макуха Максим Вікторович

11.   Селіванов Олексій Сергійович

12.   Скидан Олексій Леонідович

13.   Шульга Дмитро Віталійович

14.   Ямковий Олександр Вікторович

 

Прикладна математика

                                                                             

1.       Гриценко Ольга Володимирівна

2.       Карпа Софія Володимирівна 

3.       Ковальова Ярослава Юріївна

4.       Колесник Ірина Миколаївна 

5.       Назаренко Аня Іванівна            (диплом академ.спільноти)

6.       Петрик Олександр Михайлович       

7.       Прончук Людмила Сергіївна 

 

Системний аналіз

 

1.       Гокін Іван Сергійович                

2.       Гордовський Денис Олександрович               

3.       Заєць Настасія Володимирівна           

4.       Корець Валентин Русланович            

5.       Круть Костянтин Іванович      

6.       Міміношвілі Етері Зурабівна  

7.       Несисюк Мирослав Олегович            

8.       Перетятько Катерина Вікторівна      

9.       Різник Юрій Зіновійович          

10.   Семенюк Анжела Миколаївна           

11.   Цімура Роман Юрійович         

 

Факультет правничих наук

Право

1.       Аврамчук Вероніка Петрівна                                         

2.       Балан Юлія Віталіївна                                                        

3.       Боровльова Валерія Вадимівна                                   

4.       Вініченко Олександр Сергійович                                

5.       Власова Ярослава Віталіївна                                          

6.       Гетьман Вікторія Володимирівна                                

7.       Голуб Яна Андріївна                                                           

8.       Гришин-Грищук Роман Богданович                            (диплом академ.спільноти)

9.       Гудим Аліна Валентинівна                                              

10.   Гупало Соломія Петрівна                                                 (диплом академ.спільноти)

11.   Данилейко Владислав Олександрович                   

12.   Дашкевич Дарина Сергіївна                                          

13.   Деречіна Марія Володимирівна                                   (диплом академ.спільноти)

14.   Дереш Анастасія Ігорівна                                                

15.   Довбиш Роман Ігорович                                                  

16.   Доліба Ірина Петрівна                                                      

17.   Дорошенко Тетяна Віталіївна                                       

18.   Звоновський Руслан Анатолійович                            

19.   Звягінцева Марія Юріївна                                                 (диплом академ.спільноти)

20.   Іванова Ірина Миколаївна                                               (диплом академ.спільноти)

21.   Камардіна Кристина Володимирівна                        

22.   Кацалап Ольга Вікторівна                                               

23.   Кезь Олександр Олександрович                                 

24.   Килимар Віктор Богданович                                          

25.   Киричик Діана Володимирівна                                     (диплом академ.спільноти)

26.   Кіященко Альона Олегівна                                             

27.   Кривешко Адріана Ігорівна                                            

28.   Круглов Артем Григорович                                            

29.   Кулініч Вікторія Сергіївна                                                  (диплом академ.спільноти)

30.   Куліш Поліна Миколаївна                                                (диплом академ.спільноти)

31.   Кухта Ірина Володимирівна                                           

32.   Кучерявенко Катерина Миколаївна                          

33.   Лобов Сергій Андрійович                                                

34.   Майструк Анастасія Михайлівна                                 

35.   Максимов Максим Віталійович                                    

36.   Мансілья Альварес Дженіфер Консексьон дель Росаріо       

37.   Мартиш Ольга Ярославівна                                           

38.   Мелікова Вероніка Маврикіївна                                  

39.   Назьмєєва Аліна Олегівна                                              

40.   Найчук Андрій Вікторович                                              

41.   Непийвода Іванна Василівна                                         

42.   Рештаков Максим Павлович                                         

43.   Сафонов Дмитро Костянтинович                                

44.   Сенчишин Богдана Вікторівна                                       (диплом академ.спільноти)

45.   Ситник Петро Андрійович                                              

46.   Скляр Аліна Едуардівна                                                   

47.   Скрипник Алла Василівна                                               

48.   Слівінська Олена Миколаївна                                       

49.   Ступка Ірина Анатоліївна                                                

50.   Таранець Дар`я Миколаївна                                           (диплом академ.спільноти)

51.   Ткаченко Ксенія Олександрівна                                   (диплом академ.спільноти)

52.   Фокін Кирило Юрійович                                                  

53.   Хитун Марія Анатоліївна                                                 

54.   Ціунчик Микола Миколайович                                     (диплом академ.спільноти)

55.   Швидка Марина Сергіївна                                              

56.   Шпигун Юрій Геннадійович                                           

57.   Шроль Артем Валентинович                                        

 

Публічне управління та адміністрування

1.       Балан Марина Вікторівна

2.       Гончуков Дмитро Володимирович

3.       Карпунова Антоніна Іванівна

4.       Оржеховський Сергій Сергійович

5.       Рудченко Ольга Сергіївна

6.       Сасімов Олексій Анатолійович

7.       Тягнирядно Людмила Григорівна

8.       Шульга Максим Валерійович                                      (диплом академ.спільноти)

 

Факультет природничих наук

Екологія та охорона навколишнього середовища

 

1.       Дашковська Юлія Геннадіївна

2.       Качула Іванна Геннадіївна            (диплом академ.спільноти)

3.       Кучер Марія Степанівна                (диплом академ.спільноти)

4.       Мамай Ганна Іванівна

5.       Миронюк Вікторія Олексіївна

6.       Митрофанова Олександра Андріївна              (диплом академ.спільноти)

7.       Мітюкова Ольга Григорівна

8.       Саківська Анна Олександрівна   (диплом академ.спільноти)

9.       Стецька Ірина Вікторівна

10.   Трощенко Ольга Олександрівна

 

Лабораторна діагностика біологічних систем

 

1.       Бегека Ольга Михайлівна

2.       Білоус Юлія Василівна

3.       Борзова Анастасія Олександрівна

4.       Задорожна Марія Сергіївна         (диплом академ.спільноти)

5.       Золотар Владислав Сергійович

6.       Ковальчук Юлія Олександрівна (диплом академ.спільноти)

7.       Поліщук Марина Олександрівна

8.       Польовий Іван Олександрович  (диплом академ.спільноти)

9.       Порожня Анна Олександрівна

10.   Якубовська Катерина Валеріївна

11.   Ященко Олеся Олександрівна   (диплом академ.спільноти)

 

Молекулярна біологія

 

1.       Асатрян Олена Евальдиківна     

2.       Беденко Галина Ігорівна              

3.       Васильченко Вікторія Сергіївна 

4.       Воробей Дарина Олександрівна      

5.       Горова Інна Миколаївна               

6.       Гуліна Марія Олександрівна      

7.       Івасюк Марта Романівна              

8.       Кізченко Ольга Миколаївна        

9.       Козак Таїсія Олександрівна         

10.   Лазаренко Юлія Анатоліївна      

11.   Лебедь Анастасія Павлівна         

12.   Прохорова Єлізавета Михайлівна    

13.   Скрипнікова Олена Сергіївна      (диплом академ.спільноти)

14.   Троян Ганна Дмитрівна                 

15.   Яринка Дар`я Володимирівна    (диплом академ.спільноти)

 

Фізика та астрономія

 

1.       Бубон Тетяна Леонідівна             

2.       Варга Володимир Яношевич      

3.       Вірний Дмитро Вікторович         

4.       Малиновський Маркіян Богданович               (диплом академ.спільноти)

5.       Нишенко Руслан Олексійович   

6.       Остапів Микола Любомирович

7.       Тіщенко Андрій Ігорович             

 

Хімія

 

1.       Беспалько Олександр Вікторович     (диплом академ.спільноти)

2.       Качай Юлія Юріївна                         

3.       Ларіна Тетяна Сергіївна                 (диплом академ.спільноти)

4.       Майстришин Христина-Надія Тарасівна         (диплом академ.спільноти)

5.       Мукойда Василина Василівна    

6.       Скуріхіна Ольга Михайлівна       

7.       Удовенко Ганна Олександрівна        

8.       Яцейко Олександр Олегович    

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Журналістика

1.       Беба Юлія Павлівна                                                       

2.       Бучельнікова Марія Іллівна                                      

3.       Гаврилюк Софія Станіславівна                                 

4.       Гришкова Анна Анатоліївна                                      

5.       Дужак Віра Максимівна                                              

6.       Кальченко Андрій Олександрович                       

7.       Капінос Марія Вікторівна                                            

8.       Кривко Антон Вадимович                                          

9.       Кучерява Наталія Олександрівна                           

10.   Наконечна Юлія Андріївна                                        

11.   Нікуліна Аліна Леонідівна                                          

12.   Понеділок Наталія Сергіївна                                      (диплом академ.спільноти)

13.   Портян Олександр Олександрович                      

14.   Ринк Олександра Володимирівна                         

15.   Рудик Галина Валентинівна                                      

16.   Солодка Вікторія Олександрівна                            

17.   Шатківська Елеонора Едуардівна                            (диплом академ.спільноти)

 

Зв`язки з громадськістю

 

1.       Власова Юлія Юріївна                                                  

2.       Драч Поліна Ігорівна                                                     (диплом академ.спільноти)

3.       Дудка Ілля Олександрович                                       

4.       Капінос Ольга Олександрівна                                   (диплом академ.спільноти)

5.       Миргородська Катерина Валеріївна                     

6.       Павлученко Дарина Сергіївна                                  

7.       Побережний Данило Олегович                              

8.       Прима Олександр Олександрович                       

9.       Романчук Дмитро Іванович                                      

10.   Романчук Мирослава Миколаївна                         (диплом академ.спільноти)

11.   Солодовник Анастасія Юріївна                                 (диплом академ.спільноти)

12.   Тарасенко Юліанна Юріївна                                      

13.   Тютюнник Анна Олексіївна                                       

14.   Цісар Анастасія Сергіївна                                            

15.   Чужик Олександр Сергійович                                  

16.   Шило Ірина Олександрівна                                      

17.   Шостак Ірина Володимирівна                                   (диплом академ.спільноти)

18.   Щербіна Валерія Степанівна                                    

 

Менеджмент в охороні здоров`я

 

1.       Альвані Хагер Шарафіддін Саїд

2.       Бегуновська Валерія Олегівна

3.       Васильєва Мар`я Василівна                                        (диплом академ.спільноти)

4.       Гайдук Владислав Дмитрович

5.       Гречко Ірина Ігорівна

6.       Жерьобкіна Тетяна Дмитрівна

7.       Колеснікова Аліса Владиславівна

8.       Корнієнко Катерина Михайлівна

9.       Легкоступ Людмила Миколаївна

10.   Мезіна Наталя Юріївна                                                 (диплом академ.спільноти)

11.   Сороцинський Олег Миколайович                        (диплом академ.спільноти)

12.   Чудовський Сергій Миколайович

 

Політологія

 

1.       Базаринська Марія Олегівна                                    

2.       Бронжуков Артем Сергійович                                 

3.       Злиденний Павло Миколайович                             (диплом академ.спільноти)

4.       Кварцяна Христина Олександрівна                        (диплом академ.спільноти)

5.       Кільдій Володимир Володимирович                    

6.       Костіцин Ігор Сергійович                                            

7.       Лось Аліна Михайлівна                                                (диплом академ.спільноти)

8.       Мошенець Ігор Олександрович                             

9.       Орєхов Артьом Георгійович                                     

10.   Панова Олександра Сергіївна                                  

11.   Примак Костянтин Андрійович                               

12.   Славіч Тетяна Андріївна                                              

13.   Слободянюк Вікторія Євгеніївна                             

14.   Слуцька Анастасія Олександрівна                         

15.   Хамбекова Крістіна Миколаївна                              (диплом академ.спільноти)

16.   Шеремета Ірина Олегівна                                         

17.   Шклярська Олександра Вікторівна                       

18.   Штанєва Анастасія Андріївна                                    

 

Психологія

1.       Стародуб Максим Ігорович                                        (диплом академ.спільноти)

 

Соціальна робота

 

1.       Абілова Сабіна Заурівна                                      

2.       Білоус Ольга Іванівна                                            (диплом академ.спільноти)

3.       Демида Соломія Михайлівна                          

4.       Корчинський Віктор Олександрович            

5.       Костів Наталія Ігорівна                                         

6.       Кравчук Тетяна Олександрівна                       

7.       Лобанова Віка Василівна                                     (диплом академ.спільноти)

8.       Лукаш Анастасія Олексіївна                              

9.       Полулях Павло Сергійович                                

10.   Ростовська Тетяна Вячеславівна                     

11.   Стегняк Юлія Михайлівна                                  

 

Соціологія

 

1.       Власюк Олена Сергіївна                                              

2.       Дробчак Ілля Володимирович                                

3.       Заблоцька Катерина Юріївна                                   

4.       Зубарєв Роман Андрійович                                       

5.       Лаптєва Дар`я Олегівна                                              

6.       Нікуліна Олена Леонідівна                                        

7.       Понятовська Дар`я Сергіївна                                    

8.       Скалецька Надія Володимирівна                           

9.       Удод Яромир Владиславович                                  

10.   Чернікова Анастасія Сергіївна