2017


 

Бакалаври: Факультет гуманітарних наук
Бакалаври: Факультет економічних наук
Бакалаври: Факультет інформатики
Бакалаври: Факультет правничих наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Магістри: Факультет гуманітарних наук
Магістри: Факультет економічних наук
Магістри: Факультет інформатики
Магістри: Факультет правничих наук
Магістри: Факультет природничих наук
Магістри: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

 

БАКАЛАВРИ

 

Факультет гуманітарних наук

 

Історія

 

1.    Білецький Назар Русланович             

2.    Воцко Олександра Сергіївна              

3.    Галан Любов Михайлівна                    (з відзнакою)

4.    Дяченко Сніжана Володимирівна        

5.    Кобзар Анна Євгеніївна                     

6.    Козак Олеся Ігорівна                        

7.    Корольов Владислав Миколайович     

8.    Кошельна Анджеліка Миколаївна       

9.    Кравцов Іван Володимирович            

10. Маковський Захар Васильович          

11. Мельник Анатолій Віталійович           

12. Назаренко Юлія Олегівна                  

13. Новосядла Анастасія Григорівна         

14. Оберенко Олександра Сергіївна         

15. Освальд Катерина Юріївна                

16. Палюх Роман Богданович                  

17. Пальчинська Єлизавета Романівна     

18. Підопригора Оксана Григорівна         

19. Піх Ярина Сергіївна                          

20. Сергієнко Станіслав Олександрович   

21. Третяк Дмитро Олександрович          

22. Трубка Лілія Володимирівна              

23. Тума Віолета Арсенівна                     

24. Франчук Марта Ігорівна                    

25. Ходаківський Олександр Миколайович

26. Чорна Марія Романівна                     

27. Щербатюк Вікторія Валеріївна

28. Якимчук Олександр Олександрович

 

Культурологія


 

1.    Борисова Марія Максимівна                

2.    Вишниченко Ірина Ігорівна                

3.    Грєшнікова Карина Вадимівна             

4.    Гриценко-Реджані Аліна Олександрівна

5.    Діденко Валерія Вікторівна                 

6.    Єрмолаєва Вікторія Сергіївна                (з відзнакою)

7.    Кіпніс Семен Борисович                     

8.    Климець Єлизавета Володимирівна      

9.    Коваленко Марія Андріївна                 

10. Кузьменко Анастасія Володимирівна    

11. Ліміна Поліна Андріївна                      

12. Логвінова Поліна Олексіївна               

13. Мілюкова Катерина Олегівна                (з відзнакою)

14. Недоговор Ксенія Валеріївна               

15. Олісневич Дмитро Володимирович       

16. Перепелиця Аліна Вікторівна              

17. Рибачук Катерина Сергіївна                

18. Руснак Діана Вікторівна                     

19. Скільська Аліна Олегівна                    

20. Триль Юлія Вікторівна                        

21. Уманська Анна Андріївна                    

22. Філіппова Анна Ігорівна                       (з відзнакою)

23. Чернова Дар`я Володимирівна

24. Шевченко Ірина Олександрівна

 

Філологія


                                                                               

1.    Антонова Богдана Леонідівна              

2.    Арешнікова Анастасія Дмитрівна         

3.    Бондар Марія Володимирівна              

4.    Будзей Марія Петрівна                       

5.    Васильєва Марія Володимирівна          

6.    Величко Діана Юріївна                       

7.    Воробйова Анна Геннадіївна               

8.    Габ Євген Віталійович                          (з відзнакою)

9.    Гасяк Інна Сергіївна                          

10. Герус Леся Сергіївна                          

11. Глушко Людмила Олександрівна         

12. Дерипапа Ганна Олексіївна                 

13. Довганюк Інна Андріївна                    

14. Дубок Анна Валентинівна                   

15. Заєць Олександра Ігорівна                 

16. Заліщук Юлія Валеріївна                    

17. Захарчук Інна Вікторівна                    

18. Здебська Марія Ігорівна                     

19. Ільєнко Наталія Володимирівна           

20. Капітула Надія Сергіївна                     

21. Кир`янова Олександра Сергіївна         

22. Ковальчук Марія Вячеславівна              (з відзнакою)

23. Коцюбинська Анастасія Сергіївна        

24. Кравчук Тетяна Сергіївна                   

25. Кремзель Дар`я Андріївна                  

26. Лебедівна Оксана Ярославівна              (з відзнакою)

27. Лигіна Анна Дмитрівна                       

28. Линник Марія Миколаївна                   

29. Лисенко Юлія Віталіївна                     

30. Макарова Марина Олександрівна        

31. Марченко Ганна Романівна                 

32. Мацьоха Лілія Ігорівна                       

33. Мачула Маргарита Вячеславівна           (з відзнакою)

34. Медвідь Валерія Володимирівна          

35. Мисик Юлія Андріївна                        

36. Наумук Ірина Богданівна                    

37. Ноздрич Тетяна Олександрівна           

38. Оникієнко Вікторія Вікторівна             

39. Орешко Марія Володимирівна               (з відзнакою)

40. Павельєва Анастасія Романівна           

41. Пархомець Олена Дмитрівна                 (з відзнакою)

42. Пінчук Валерія Ігорівна                      

43. Пустовойт Діана Олександрівна           

44. Радзіховська Оксана Богданівна          

45. Рибка Антоніна Сергіївна                    

46. Сергієнко Марія Сергіївна                   

47. Сіренко Олена Сергіївна                     

48. Сніжинська Марина Олексіївна            

49. Тарасенко Валерія Ігорівна                

50. Тищенко Анастасія Ігорівна                  (з відзнакою)

51. Токарєва Вікторія Сергіївна                  (з відзнакою)

52. Томчук Катерина Олександрівна         

53. Умрихіна Іванна Андріївна                  

54. Фещак Богдан Любомирович               

55. Франко Ірина Миколаївна                     (з відзнакою)

56. Чадюк Марія Олександрівна                  (з відзнакою)

57. Чорногуз Ярина Ярославівна              

58. Шейко Аліна Володимирівна               

59. Шелковенко Олександра Вікторівна     

60. Шененко Марія Михайлівна                

61. Ятченко Лариса Анатоліївна                  (з відзнакою)

 

Філософія

 

                                                              

1.    Арістова Ольга Сергіївна                   

2.    Бик Андрій Тарасович                      

3.    Бондаренко Ольга Миколаївна           

4.    Бутвинник Остап Євгенійович            

5.    Гордєєва Юлія Віталіївна                   

6.    Заіменко Олена Сергіївна                  

7.    Захаров Петро Олексійович               

8.    Ісмайлова Марія Вадимівна               

9.    Каюн Нікіта Олександрович               

10. Кирієнко Володимир Миколайович     

11. Клокун Анна Сергіївна                      

12. Любченко Леся Олександрівна          

13. Матвієнко Ганна Сергіївна                 

14. Онищенко Андрій Володимирович      

15. Пилипюк Анна Віталіївна                     (з відзнакою)

16. Правило Віра Олександрівна             

17. Путівська Марина Віталіївна              

18. Рудик Катерина Олегівна                  

19. Сириця Євгенія Володимирівна          

20. Слободян Оксана Романівна              

21. Спічек Ярослав Олегович                  

22. Уманець Марія Володимирівна           

23. Ходун Олександр Сергійович             

24. Черкашина Юлія Миколаївна             

25. Ятель Катерина Олександрівна          

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія


 

1.    Бондаренко Павло Ігорович                

2.    Василенко Олег Ігорович                   

3.    Винничук Микита Євгенович               

4.    Гринь Анастасія Сергіївна                     (з відзнакою)

5.    Губарєва Юліана Сергіївна                 

6.    Гусєва Ганна Сергіївна                       

7.    Загородня Юлія Ігорівна                      (з відзнакою)

8.    Іванов Валерій Ігорович                     

9.    Камаєв Тимур Русланович                  

10. Каневська Галина Софія Юріївна         

11. Карпенко Олена Сергіївна                    (з відзнакою)

12. Кетриш Валерія Валеріївна                 

13. Кириліва Дарина Олегівна                  

14. Кирилюк Максим Олексійович             

15. Коберник Андрій Олександрович         

16. Креховець Аліна Вадимівна                

17. Лагодна Ірина Олегівна                     

18. Лібович Дар`я Михайлівна                   (з відзнакою)

19. Любашевський Олександр Олегович    

20. Малкович Гордій-Богдан Іванович       

21. Мігульова Анна Олександрівна            

22. Побережник Гліб Вікторович               

23. Поврезнюк Дмитро Валерійович          

24. Приліпко Ірина Володимирівна            

25. Рибакова Вероніка Дмитрівна              

26. Романів Любомир Іванович                   (з відзнакою)

27. Рябушенко Анна Ігорівна                   

28. С`єдін Олександр Сергійович             

29. Селін Валерій Олексійович                 

30. Скакун Владислав Юрійович               

31. Сорока Павло Миколайович                

32. Фесик Аліна Василівна                         (з відзнакою)

33. Харченко Анна Сергіївна                    

34. Юхименко Станіслав Павлович           

35. Ясько Дмитро Сергійович

 

Маркетинг


                                                              

1.    Абкадиров Февзі Рустємович               

2.    Вашкулат Дар`я Вікторівна                 

3.    Гагаркіна Євгенія Миколаївна             

4.    Гордійчук Юрій Андрійович                 

5.    Довгаль Ганна Миколаївна                   (з відзнакою)

6.    Долінська Анна Олегівна                    

7.    Євстратько Софія Олексіївна               

8.    Іванов Валерій Ігорович                     

9.    Карпека Антон Олегович                    

10. Каунов Роман Сергійович                   

11. Кіптенко Тамара Святославівна           

12. Коберник Анастасія Вікторівна            

13. Кравченко Анна Владиславівна           

14. Кривонос Ольга Леонідівна                 

15. Куляс Анастасія Олегівна                   

16. Кхан Імран Уллах                              

17. Любич Анастасія Анатоліївна               

18. Малиш Поліна Віталіївна                     

19. Містулова Олександра Едуардівна         (з відзнакою)

20. Одарич Наталя Сергіївна                    

21. Пінчук Ольга Володимирівна               

22. Правосудович Діна Леонідівна            

23. Савченко Ангеліна Олександрівна       

24. Семанюк Олександр Володимирович    

25. Симороз Євгеній Олександрович         

26. Хирбу Вадим Олексійович                  

27. Чайлян Ельвіра Арамівна                    

28. Шрамко Олег Андрійович                   

29. Юник Анна Анатоліївна

 

Фінанси і кредит


                                                              

1.    Абросімова Олександра Олександрівна

2.    Архипенко Ірина Володимирівна         

3.    Баско Катерина Юріївна                     

4.    Бей Богдан Сергійович                       

5.    Бородій Вікторія Ігорівна                    

6.    Бочаров Павло Сергійович                  

7.    Буян Оксана Сергіївна                       

8.    Вакуленко Юлія Олександрівна           

9.    Васюник Ольга Іванівна                     

10. Вашуленко Марія Святославівна          

11. Вислоух Костянтин Олегович              

12. Гавшин Максим Валерійович               

13. Гвоздьов Ярослав Олегович                

14. Голос Ганна Петрівна                         

15. Гончарова Катерина Олександрівна     

16. Грінкевич Олександра Костянтинівна   

17. Гусєв Анатолій Валерійович                

18. Давиденко Тимофій Віталійович          

19. Дзюба Юлія Миколаївна                     

20. Діль Нікіта Павлович                         

21. Донкоглова Тетяна Олександрівна       

22. Дюденко Анна Олександрівна             

23. Задорожна Анна Дмитрівна                 

24. Захарчук Ігор Павлович                     

25. Іваненко Ольга Сергіївна                    

26. Кіяшко Аліна Юріївна                         

27. Коломієць Дарія Олегівна                     (з відзнакою)

28. Комар Дар`я Андріївна                       

29. Кононенко Катерина Сергіївна            

30. Коцюмбас Наталія Любомирівна          

31. Кубрак Тетяна Іванівна                      

32. Кучерук Андрій Миколайович             

33. Левченко Аліна Ігорівна                     

34. Марковець Алла Фіделівна                 

35. Марковська Марія Юріївна                  

36. Мароха Лілія Володимирівна                 (з відзнакою)

37. Мельник Анастасія Максимівна            

38. Мельник Ірина Романівна                   

39. Мовчан Олексій Васильович               

40. Мосійчук Олександра Ігорівна              (з відзнакою)

41. Насаченко Марія Юріївна                      (з відзнакою)

42. Неживенко Поліна Ігорівна                 

43. Овчар Вадим Олександрович              

44. Огоновська Галина Іванівна               

45. Павліченко Валерій Олександрович     

46. Попіль Владислав Олександрович       

47. Прашель Олексій Ігорович                 

48. Притуленко Анастасія Володимирівна     (з відзнакою)

49. Ратушняк Катерина Олександрівна      

50. Ремез Роман Миколайович                  

51. Родіна Дар`я Андріївна                      

52. Рудакова Карина Володимирівна         

53. Руденко Назарій Ігорович                   

54. Сакал Денис Валерійович                   

55. Сапожник Богдан Геннадійович           

56. Ситяшенко Ярослав Олександрович     

57. Сова Роман Олександрович                

58. Тартачна Ольга Вікторівна                  

59. Тихонова Діана Олегівна                      (з відзнакою)

60. Фрицюк Андрій Васильович                

61. Хромець Анастасія Юріївна                   (з відзнакою)

62. Цюрупало Олександр Михайлович       

63. Шикін Павло Юрійович                       

64. Ширяніна Юлія Олегівна                    

65. Шнуренко Дар`я Олександрівна          

66. Янчук Валерія Олександрівна               (з відзнакою)

 

Факультет інформатики

Прикладна математика


1.    Васюр Ольга Костянтинівна      

2.    Винявська Руслана Олегівна    

3.    Войтович Тетяна Леонідівна     

4.    Гаврилюк Ольга Миколаївна    

5.    Григор`єва Анастасія Сергіївна 

6.    Данілочкіна Анастасія Олександрівна   (з відзнакою)

7.    Дзізінський Дмитро Віталійович

8.    Жибак Божена-Христина Святославівна        

9.    Задніпровська Євангеліна Олександрівна     

10. Каплунський Ярослав Олександрович 

11. Кіселик Наталія Олегівна

12. Козак Назар Андрійович 

13. Комар Андрій Олександрович   

14. Кошуков Гліб Петрович

15. Кривонос Володимир Анатолійович     

16. Курп`як Олег Михайлович       

17. Левченко Володимир Володимирович 

18. Легіневич Тарас Іванович

19. Леськів Мар`яна Олексіївна     

20. Лях Андрій Олегович  

21. Міцан Анна Ігорівна    

22. Мордась Олена Анатоліївна      

23. Москалець Владислав Віталійович      

24. Мусієнко Юлія Олегівна 

25. Осадчук Андрій Іванович

26. Питлик Вікторія Сергіївна

27. Поломаний Іван Володимирович

28. Пономарчук Антон Сергійович  

29. Пропой Ярослав Валентинович 

30. Процик Оксана Володимирівна   (з відзнакою)

31. Процюк Богдан Ігорович

32. Сушарник Діана Вадимівна      

33. Флоренко Анастасія Сергіївна   

34. Цяпа Віталій Васильович

35. Черненко Олеся Юріївна

36. Шергін Денис Едуардович        

37. Шеремет Михайло Юрійович    

38. Яцун Михайло Леонідович       

 

Програмна інженерія


 

 

1.    Авдєєва Анастасія Олександрівна                                   

2.    Баклаженко Вікторія Володимирівна  (з відзнакою)

3.    Бецко Роман Михайлович                                              

4.    Васін Єгор Олександрович                                             

5.    Вещерович Олександр Олександрович                            

6.    Гордійчук Катерина Василівна                                       

7.    Григорян Діана Гургенівна                                             

8.    Гришаєв Домінік Ігорович                                             

9.    Давиденко Андрій Миколайович   (з відзнакою)

10. Давидюк Олег Валерійович                                            

11. Денисенко Тарас Євгенійович                                        

12. Доценко Сергій Леонідович                                           

13. Дученчук Володимир Борисович   (з відзнакою)

14. Журавель Ірина Зіновіївна                                             

15. Ісаєва Юлія -                                                               

16. Карпишин Михайло Васильович                                     

17. Каспришин Ярослав Віталійович                                     

18. Климентовська Богдана Сергіївна                                   

19. Кобернік Денис Вікторович                                            

20. Кобзар Роман Вячеславович                                          

21. Кульматицький Володимир Володимирович                      

22. Кураков Владислав Андрійович                                      

23. Куриляк Володимир Вікторович                                      

24. Литвин Андрій Вячеславович                                         

25. Маланчук Микола Олегович                                           

26. Малих Тетяна Олександрівна                                         

27. Мацук Олег Романович                                                 

28. Мельник Роман Романович                                            

29. Мельниченко Владислав Миколайович                            

30. Млік Інеса Алаеддинівна                                               

31. Моголівський Віталій Олегович                                      

32. Молодкін Олександр Вячеславович                                

33. Невмержицький Микола Володимирович                         

34. Невмержицький Роман Володимирович                           

35. Олійник Діана Валеріївна                                              

36. Олійник Максим Сергійович                                           

37. Онипко Олесь Олексійович                                            

38. Павлов Микита Сергійович                                            

39. Перепелиця Юрій Олександрович                                   

40. Пінчук Лідія Анатоліївна                                                

41. Помін Роман Віталійович                                                  (з відзнакою)

42. Савченко Сергій Олександрович                                    

43. Салата Кирило Володимирович                                      

44. Сергун Олег Олександрович                                          

45. Стрій Єлизавета Олександрівна                                      

46. Твердохліб Денис Юрійович                                           

47. Тишкевич Маргарита Сергіївна                                         (з відзнакою)

48. Ткаченко Владислав Олександрович                               

49. Топорівська Міхаєла Георгіївна                                      

50. Точицький Володимир Володимирович                            

51. Троян Андрій Дмитрович                                               

52. Хомандяк Олег Романович                                             

53. Худік Богдан Олександрович                                         

54. Цепкова Дарія Павлівна                                                

55. Чуба Назар Володимирович                                           

56. Чубко Андрій Юрійович                                                 

57. Шерман Андрій Вікторович                                            

58. Шкарупа Ярослав Богданович                                        

59. Яблонська Катерина Володимирівна                                

60. Янівський Олег Миколайович                                           (з відзнакою)

61. Яременко Олеся Олесівна                                              

62. Яремко Соломія Андріївна                                                (з відзнакою)

63. Ярмоленко Дмитро Андрійович                                       

 

 

 

Факультет правничих наук

Правознавство


1.    Акуленко Олександр Володимирович   

2.    Барабаш Артем Володимирович           

3.    Берко Степан Тарасович                      (з відзнакою)

4.    Биков Денис Сергійович                     

5.    Бідношия Олександр Юрійович           

6.    Бойчук Олеся Богданівна                   

7.    Бородкіна Наталія Василівна              

8.    Бортман Олександра Андріївна            

9.    Брич Ярослав Олександрович               (з відзнакою)

10. Будянський Михайло Павлович           

11. Бучек Олександр Валерійович            

12. Виговська Катерина Станіславівна       

13. Вилегжаніна Олена Олексіївна            

14. Витягова Вероніка Олегівна                

15. Вихровська Юлія Олегівна                  

16. Возняк Анжела Валеріївна                  

17. Вольф Артур Едуардович                   

18. Воронков Максим Олексійович            

19. Ганжа Дмитро Миколайович               

20. Гелетканич Олег Володимирович         

21. Гірєва Євгенія Фархадівна                  

22. Городецька Наталія Михайлівна          

23. Градов Андрій Романович                   

24. Григоров Денис Володимирович          

25. Гринишин Марія Михайлівна               

26. Грищенко Катерина Станіславівна       

27. Гусаківський Андрій Сергійович          

28. Демченко Інна Вікторівна                   

29. Дикий Олег Юрійович                        

30. Долматова Валерія Василівна             

31. Дробишев Владислав Сергійович         

32. Дудінська Ганна Максимівна               

33. Єлманова Олена Дмитрівна                 

34. Журавльова Софія Сергіївна               

35. Заіменко Олена Сергіївна                   

36. Закапко Станіслава Сергіївна              

37. Кириченко Максим Олександрович      

38. Ковальчук Анастасія Сергіївна            

39. Котлярська Ольга Сергіївна                

40. Куреза Василь Олександрович            

41. Курілко Вероніка Сергіївна                 

42. Кушнірчук Олена Олегівна                 

43. Куштим Рімма Олександрівна              

44. Лебединець Дарина Володимирівна     

45. Лимарчук Марина Андріївна                

46. Лідвінська Аліна Георгіївна                 

47. Ліксіна Наталія Петрівна                     

48. Макушненко Анастасія Віталіївна         

49. Малюта Павло Сергійович                    (з відзнакою)

50. Манітенко Костянтин Олегович           

51. Матюшенко Вячеслав Сергійович        

52. Мельник Валерія Русланівна               

53. Мисів Ірина Іванівна                          

54. Мороз Катерина Ігорівна                    

55. Ніколаєв Іван Юрійович                     

56. Онищенко Ірина Віталіївна                 

57. Осінчук Надія Володимирівна              

58. Остаповець Дарина Іванівна               

59. Панчак Анастасія Олександрівна         

60. Петрик Олександр Русланович            

61. Плачинта Олександр Олегович           

62. Поліщук Анна Олександрівна              

63. Приліпко Олександр Романович          

64. Рзаєва Сабіна Вадуд Кизи                  

65. Рикун Євген Володимирович               

66. Ромашко Антон Олександрович           

67. Савицька Діана Олегівна                    

68. Семізаров Максим Сергійович             

69. Сизоненко Юлія Вячеславівна             

70. Скорик Любов Олександрівна             

71. Смолінська Юліана-Ольга Юріївна       

72. Сокол Оксана Вадимівна                    

73. Старосек Валерія Сергіївна                 

74. Терещенко Денис Артурович              

75. Терлякова Єлизавета Владиславівна    

76. Трачук Віталій Володимирович              (з відзнакою)

77. Турковська Роксолана Романівна         

78. Ульяновська Марія Павлівна               

79. Федоренко Валерія Владиславівна       

80. Федотова Дар`я Дмитрівна                 

81. Франчук Орест Ігорович                     

82. Франчук Христина Ігорівна                 

83. Хиляк Ірина Мирославівна                    (з відзнакою)

84. Хомич Олексій Олексійович                

85. Цибулько Анастасія Сергіївна              

86. Черевко Ольга Володимирівна             

87. Шадура Олександр Олександрович      

88. Шмир Аліна Володимирівна                 

89. Шупік Анастасія Володимирівна           

90. Ященко Катерина Юріївна                    (з відзнакою)

 

Факультет природничих наук

Біологія


1.    Белькевич Валерія Євгенівна              

2.    Берегова Дар`я Олексіївна                 

3.    Біленький Сергій Леонідович              

4.    Будзихівська Вікторія Анатоліївна        

5.    Гомон Ірина Олександрівна                

6.    Гусєва Юлія Валеріївна                      

7.    Дубова Тетяна Сергіївна                     

8.    Каверцева Марія Сергіївна                 

9.    Кіпарис Ганна Іванівна                      

10. Клочкова Ольга Юріївна                     

11. Ковальчук Ольга Анатоліївна              

12. Кузьменко Марія Ігорівна                   

13. Куриця Христина Ігорівна                  

14. Курнева Діана Олександрівна             

15. Лейченко Наталія Ігорівна                    (з відзнакою)

16. Мельник Катерина Вячеславівна         

17. Остапюк Надія Анатоліївна                 

18. Павленко Тетяна Олександрівна          

19. Павловська Олександра Андріївна       

20. Пахаренко Маргарита Вікторівна         

21. Пихова Ольга Володимирівна              

22. Пишенко Вікторія Віталіївна                

23. Солод Алла Олександрівна                 

24. Сушко Тетяна Іванівна                       

25. Шимко Юлія Андріївна

 

Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування


                                                              

1.    Автенюк Тетяна Олександрівна

2.    Барашикова Анастасія Олегівна

3.    Бичкова Юлія Владиславівна

4.    Бібов Ілля Ігорович

5.    Босько Вероніка Віталіївна                    (з відзнакою)

6.    Бриж Богдан Русланович

7.    Бугайчук Дар`я Володимирівна             (з відзнакою)

8.    Власко Олександра Дмитрівна

9.    Войтовська Яна Олегівна

10. Гончар Вадим Валерійович                   (з відзнакою)

11. Дзюмак Юрій Володимирович

12. Дубова Тетяна Сергіївна

13. Дьякова Сюзанна Ігорівна

14. Забарна Олена Георгіївна

15. Задорожній Юрій Петрович

16. Коваленко Анастасія Юріївна

17. Коваленко Наталія Олександрівна

18. Ковтун Катерина Костянтинівна

19. Колядич Микола Сергійович

20. Конченко Тетяна Олександрівна            (з відзнакою)

21. Кузьменко Марія Володимирівна

22. Куліковська Вікторія Юріївна

23. Кухта Андрій Володимирович

24. Ліщенко Анна Олегівна

25. Лукавенко Ярослава Ігорівна

26. Луценко Дар`я Аркадіївна

27. Макарчук Сергій Олександрович           (з відзнакою)

28. Манаєнко Аліна Миколаївна

29. Марченко Ірина Валеріївна

30. Мелащенко Максим Володимирович

31. Мельничук Олександр Олександрович

32. Мохнач Роман Юрійович

33. Нікіщіхіна Катерина Вячеславівна

34. Пастушенко Анастасія Ігорівна

35. Печериця Олександра Сергіївна

36. Поліщук Катерина Олександрівна

37. Потьомкіна Ксенія Ігорівна

38. Проскура Ольга Леонідівна

39. Рогачевська Любов Вікторівна

40. Рожнятовська Ксенія Сергіївна

41. Романюк Діана Валеріївна

42. Рудько Марина Андріївна

43. Сафронова Тетяна Вікторівна                (з відзнакою)

44. Семак Максим Романович

45. Серебряна Марія Олександрівна

46. Спринська Галина Михайлівна

47. Старенька Анастасія Євгеніївна

48. Стрелкова Вероніка Олександрівна

49. Ткаченко Марія Олексіївна

50. Трофімова Марта Олександрівна

51. Хмельовська Юлія Геннадіївна

52. Цудікова Діана Ігорівна

53. Шепетовська Ярослава Геннадіївна

54. Шкарівський Олександр Вікторович

 

 

 

 

Фізика


 

1.    Бєляєв Владислав Ігорович                

2.    Білоус Андрій Вікторович                   

3.    Дехтяр Володимир Олександрович      

4.    Дідух Леонід Олександрович               

5.    Запольська Юлія Олегівна                  

6.    Ісаєва Оксана Федорівна                    

7.    Ніщук Андрій Ігорович                       

8.    Павлишин Володимир Олегович

 

Хімія

                                                                               

1.    Аханг Лема Мохамад Хашем              

2.    Білоус Ірина Едуардівна                   

3.    Гіпська Анна Сергіївна                      

4.    Гончар Тетяна Важихівна                  

5.    Горбань Роман Валерійович               

6.    Калашник Анна Олегівна                  

7.    Крат Олександр Васильович              

8.    Крупка Анастасія Михайлівна            

9.    Максимчук Вікторія Вікторівна           

10. Максимчук Софія Вікторівна              

11. Нікулін Олександр Сергійович           

12. Плахотна Мирослава Миколаївна       

13. Полуніна Діана Олександрівна           

14. Попик Ірина Іванівна                       

15. Порохня Ольга Андріївна                  

16. Савченко Марія Олегівна                  

17. Селіванова Марія Вікторівна              

18. Синиця Вікторія Андріївна                 

19. Січкар Олександр Ігорович               

20. Сторожилова Юлія Сергіївна              

21. Трофимович Ганна Віталіївна             

22. Фетісова Юлія Сергіївна                    

23. Філатова Дар`я Михайлівна              

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Політологія


1.    Берко Оксана Юріївна

2.    Бєловол Ксенія Ігорівна

3.    Білойван Павло Павлович

4.    Брус Станіслав Ігорович

5.    Бульчак Інна Миколаївна

6.    Бурутіна Олена Ростиславівна

7.    Віленський Роман Вікторович

8.    Волощук Юлія Віталіївна

9.    Гайструк Олександра Борисівна

10. Горпинич Святослав Вадимович

11. Гуров Владислав Володимирович

12. Данілова Катерина Дмитрівна

13. Деркач Яна Олександрівна

14. Довгошия Тарас Петрович

15. Зенталь Олеся Юріївна

16. Команицька Тетяна Романівна

17. Кривоконь Марія Олександрівна

18. Левчук Богдан Олегович

19. Леоненко Олександр Іванович

20. Мартинюк Ольга Романівна

21. Мацюпа Катерина Василівна

22. Музиченко Анастасія Юріївна

23. Новінський Дмитро Олександрович

24. Прусенко Олександр Олександрович

25. Рибак Ольга Костянтинівна

26. Рибачок Денис Олегович

27. Рудяченко Федір Миколайович

28. Скрипець Володимир Вікторович

29. Слюсар Юлія Сергіївна

30. Теплицька Ольга Михайлівна

31. Ущапівська Надія Іванівна

32. Фещенко Богдан Олегович

33. Філіпчук Ліліана Анатоліївна

34. Шаповаленко Ольга Юріївна

35. Шаповалов Сергій Андрійович

36. Юдіна Валерія Віталіївна

37. Яворський Мирослав Станіславович

 

Соціальна робота


 

1.    Бєловол Ксенія Ігорівна

2.    Булах Оксана Іванівна

3.    Буркеня Юлія Сергіївна

4.    Грицай Анастасія Сергіївна

5.    Гуцул Олена Ігорівна

6.    Жалкевич Валерія Вячеславівна

7.    Заховаєва Олександра Ігорівна

8.    Лавінюкова Тетяна Вікторівна

9.    Лелюх Роман Миколайович

10. Лизогуб Катерина Юріївна

11. Лукасевич Лідія Василівна

12. Неділько Марія Сергіївна

13. Осейко Олександра Миколаївна

14. Педченко Маргарита Борисівна

15. Пекшев Денис Олегович

16. Ющенко Юлія Дмитрівна

17. Яким`як Андрій Русланович

 

 

Соціологія

1.    Акулініна Марія Тарасівна                  

2.    Банна Крістіна Олександрівна             

3.    Баталова Дар`я Юріївна                     

4.    Батринчук Галина Степанівна             

5.    Біленька Ольга Олександрівна            

6.    Білоусова Аліна Володимирівна           

7.    Бохинська Катерина Василівна           

8.    Бражко Пилип Костянтинович             

9.    Булка Ольга Михайлівна                    

10. Буняк Тетяна Любомирівна                 

11. Василенко Ірина Вікторівна                  (з відзнакою)

12. Вєдєнєєва Світлана Дмитрівна             

13. Вунтесмері Олександра Геннадіївна     

14. Гейко Леся Іванівна                           

15. Глебова Ольга Олександрівна             

16. Грабарівська Дарія Вікторівна             

17. Гребенюк Катерина Григорівна           

18. Дема Анастасія Олександрівна            

19. Дубас Михайло Олексійович               

20. Дулік Діана Ігорівна                          

21. Заремба Софія Михайлівна                 

22. Іванюта Анастасія Ігорівна                 

23. Кіс Уляна Олегівна                            

24. Коваленко Євгенія Михайлівна            

25. Ковбасенко Олена Сергіївна               

26. Колесник Андрій Сергійович               

27. Комашко Анастасія Олександрівна       

28. Кононенко Тетяна Володимирівна        

29. Костів Роман Юрійович                       

30. Кот Альона Ігорівна                           

31. Кривонос Оксана Анатоліївна              

32. Кришталь Софія Богданівна                

33. Курдидик Анастасія Олександрівна      

34. Курілова Ганна Олександрівна            

35. Лаврик Денис Віталійович                  

36. Ліпінська Анастасія Анатоліївна           

37. Мартиненко Дар`я Сергіївна               

38. Матійко Тетяна Олександрівна            

39. Мацьоха Ольга Ігорівна                      

40. Оршинський Левко Ігорович               

41. Оршинський Марко Ігорович              

42. Осовик Діана Михайлівна                   

43. Пономаренко Людмила Миколаївна      

44. Попова Анастасія Валеріївна               

45. Прокопенко Анастасія Юріївна            

46. Прокопчук Іванна Олегівна                

47. Рахманіна Варвара Сергіївна               

48. Репецька Тетяна Олександрівна          

49. Сіренко Євгенія Володимирівна           

50. Слись Таїсія Олегівна                         

51. Сологор Анна Василівна                     

52. Степанова Тетяна Петрівна                 

53. Стеценко Олександра Миколаївна       

54. Стеценко Орина Андріївна                  

55. Терещенко Оксана Владиславівна         (з відзнакою)

56. Ткаченко Уляна Олексіївна                 

57. Троян Ірина Олегівна                           (з відзнакою)

58. Фещенко Богдан Олегович                 

59. Ходуліна Анастасія Валентинівна         

60. Яковенко Марія Віталіївна                   

61. Ярошенко Вероніка Олексіївна

 

 

 

 

 

МАГІСТРИ

 

                                                              

Факультет гуманітарних наук

Археологія


1.    Малишевський Олександр Володимирович     

2.    Очеретний Сергій Васильович    

3.    Павліченко Євгеній Романович  

4.    Цвіркун Остап Ігорович

 

Історія                                               

1.    Білецький Назар Русланович

2.    Бородіна Тетяна Миколаївна

3.    Воцко Олександра Сергіївна

4.    Делль`Аста Катеріна           

5.    Маковський Захар Васильович   

6.    Мисів Ірина Іванівна           

7.    Новосядла Анастасія Григорівна 

8.    Освальд Катерина Юріївна   

9.    Пальчинська Єлизавета Романівна       

10. Підопригора Оксана Григорівна  

11. Піх Ярина Сергіївна            

12. Прусенко Олександр Олександрович   

13. Ситор Антон Володимирович

14. Стамова Олена Миколаївна  

15. Танцюра Олексій Геннадійович  

16. Тума Віолета Арсенівна       

17. Уфімцева Надія Сергіївна     

18. Ходаківський Олександр Миколайович 

19. Щербатюк Вікторія Валеріївна

 

Культурологія     
                            

1.    Борисова Марія Максимівна 

2.    Вишниченко Ірина Ігорівна  

3.    Вітошкін Юлія Олександрівна

4.    Захаров Петро Олексійович 

5.    Недоговор Ксенія Валеріївна

6.    Пашкова Марія Геннадіївна  

7.    Рибачук Катерина Сергіївна

 

Філологія. Теорія, історія літератури та компаративістика   


1.    Будзей Марія Петрівна

2.    Глушко Людмила Олександрівна

3.    Дмитренко Олександра Леонідівна

4.    Євдокимова Анастасія Андріївна

5.    Здебська Марія Ігорівна

6.    Капітула Надія Сергіївна

7.    Кир`янова Олександра Сергіївна

8.    Ковальчук Марія Вячеславівна    (з відзнакою)

9.    Кремзель Дар`я Андріївна

10. Марцинковська Діана Миколаївна (з відзнакою)

11. Медвідь Валерія Володимирівна

12. Орешко Марія Володимирівна      (з відзнакою)

13. Правило Віра Олександрівна  (з відзнакою)

14. Тищенко Анастасія Ігорівна   (з відзнакою)

15. Токарєва Вікторія Сергіївна    (з відзнакою)

16. Швагер Софія Володимирівна

 

Філологія. Теорія, історія української мови та компаративістика

1.    Бугар Маргарита Вячеславівна    (з відзнакою)

2.    Козак Олеся Ігорівна

3.    Коцюбинська Анастасія Сергіївна

4.    Лебедівна Оксана Ярославівна     (з відзнакою)

5.    Марченко Ганна Романівна

6.    Проскура Ольга Леонідівна

7.    Шейко Аліна Володимирівна

 

Філософія

1.    Бик Андрій Тарасович        

2.    Онищенко Андрій Володимирович      

3.    Петрук Юлія Сергіївна       

4.    Пилипюк Анна Віталіївна      (з відзнакою)

5.    С`єдін Олександр Сергійович   

6.    Сириця Євгенія Володимирівна 

7.    Слободян Оксана Романівна

8.    Хруслова Валерія Ігорівна  

 

 

 

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія


1.    Ангел Євген Євгенович   

2.    Дем`янчик Ганна Сергіївна        

3.    Коберник Андрій Олександрович  (з відзнакою)

4.    Костенко Павло Юрійович

5.    Приліпко Ірина Володимирівна     (з відзнакою)

6.    С`єдін Олександр Сергійович    

7.    Харченко Анна Сергіївна   (з відзнакою)

8.    Чухмара Катерина Георгіївна

 

Маркетинг   
                                

1.    Верес Валерія Олегівна   (з відзнакою)

2.    Владімірова Олена Олегівна       (з відзнакою)

3.    Гнатюк Володимир Олександрович     

4.    Гордійчук Юрій Андрійович      

5.    Каневська Галина Софія Юріївна          (з відзнакою)

6.    Кхан Імран Уллах         

7.    Лагодна Ірина Олегівна 

8.    Лібович Дар`я Михайлівна         (з відзнакою)

9.    Неживенко Поліна Ігорівна        (з відзнакою)

10. Рябушенко Анна Ігорівна

11. Савченко Ангеліна Олександрівна        (з відзнакою)

12. Симороз Євгеній Олександрович (з відзнакою)

13. Чумачова Оксана Сергіївна        (з відзнакою)

 

 

Фінанси і кредит

 

1.    Бородій Вікторія Ігорівна

2.    Вакуленко Юлія Олександрівна

3.    Вислоух Костянтин Олегович   

4.    Гусєв Анатолій Валерійович     

5.    Дудко Михайло Ярославович    

6.    Камаєв Тимур Русланович        

7.    Кетриш Валерія Валеріївна      

8.    Кононенко Катерина Сергіївна  

9.    Куль Олександр Васильович    

10. Кучерук Андрій Миколайович   

11. Марковська Марія Юріївна         (з відзнакою)

12. Попіль Владислав Олександрович      

13. Потернак Олександр Анатолійович     

14. Слюсар Андрій Володимирович 

15. Стукало Михайло Володимирович       

16. Шикін Павло Юрійович    (з відзнакою)

 

Факультет інформатики

Інформаційні управляючі системи та технології


1.    Давиденко Андрій Миколайович (з відзнакою)

2.    Доценко Сергій Леонідович 

3.    Дученчук Володимир Борисович (з відзнакою)

4.    Каплунський Ярослав Олександрович 

5.    Каспришин Ярослав Віталійович

6.    Легіневич Тарас Іванович     (з відзнакою)

7.    Молодкін Олександр Вячеславович    

8.    Процик Оксана Володимирівна 

9.    Чуба Назар Володимирович 

10. Шерман Андрій Вікторович  

 

 

 

 

 

Прикладна математика


 

1.    Назаренко Юлія  Олегівна   

2.    Флоренко Анастасія Сергіївна     (з відзнакою)

3.    Черненко Олеся Юріївна     

 

Програмне забезпечення систем


 

1.    Баклаженко Вікторія Володимирівна     (з відзнакою)

2.    Збунь Віктор Вікторович     

3.    Кобернік Денис Вікторович 

4.    Кураков Владислав Андрійович

5.    Мельниченко Андрій Миколайович     

6.    Мельниченко Владислав Миколайович

7.    Нікіщіхіна Катерина Вячеславівна      

8.    Олійник Діана Валеріївна    

9.    Онипко Олесь Олексійович 

10. Пропой Ярослав Валентинович 

11. Суховий Олександр Іванович   

12. Точицький Володимир Володимирович

13. Худік Богдан Олександрович

14. Цепкова Дарія Павлівна     

 

 

Системи і методи прийняття рішень


 

1.    Войтович Тетяна Леонідівна

2.    Журавель Ірина Зіновіївна  

3.    Мороз Володимир Іванович 

4.    Мусієнко Віктор Володимирович

5.    Ярмоленко Дмитро Андрійович 

 

Факультет правничих наук

Правознавство (дворічна)


1.    Акуленко Олександр Володимирович  

2.    Александров Владислав Миколайович  (з відзнакою)

3.    Бойчук Олеся Богданівна    (з відзнакою)

4.    Бородкіна Наталія Василівна    

5.    Бортман Олександра Андріївна   (з відзнакою)

6.    Брич Ярослав Олександрович    (з відзнакою)

7.    Бурий Владислав Олексійович  

8.    Виговська Катерина Станіславівна      

9.    Вихровська Юлія Олегівна 

10. Гелетканич Олег Володимирович        

11. Гірєва Євгенія Фархадівна 

12. Гнідо Владислав Ігорович  

13. Гром Олександра Олександрівна          (з відзнакою)

14. Єлманова Олена Дмитрівна

15. Корнеюк Вікторія Тарасівна

16. Курілко Вероніка Сергіївна

17. Куштим Рімма Олександрівна   

18. Мурза Анастасія Сергіївна 

19. Нафієв Арслан Ріфатович  

20. Петренко Тетяна Миколаївна    

21. Поліщук Анна Олександрівна   

22. Ромашко Антон Олександрович

23. Сизоненко Юлія Вячеславівна  

24. Сівко Артем Євгенович      

25. Смолінська Юліана-Ольга Юріївна      

26. Улиганець Вікторія Євгенівна   

27. Франчук Орест Ігорович    

28. Хиляк Ірина Мирославівна 

29. Черевко Ольга Володимирівна  

30. Юшенко Станіслав Анатолійович

31. Ященко Катерина Юріївна   (з відзнакою)

 

Публічне адміністрування

 

1.    Берко Степан Тарасович

2.    Грищенко Катерина Станіславівна 

3.    Яцун Богдан Іванович  

 

Факультет природничих наук

 

Біологія


1.    Берегова Дар`я Олексіївна      

2.    Маковей Анастасія Валеріївна  

3.    Погребна Ірина Віталіївна

4.    Сафронова Тетяна Вікторівна   

 

 

Екологія та охорона навколишнього середовища


 

1.    Бібов Ілля Ігорович         

2.    Войтовська Яна Олегівна   (з відзнакою)

3.    Гончар Вадим Валерійович (з відзнакою)

4.    Дзюмак Юрій Володимирович   

5.    Ковтун Катерина Костянтинівна  (з відзнакою)

6.    Конченко Тетяна Олександрівна (з відзнакою)

7.    Ліщенко Анна Олегівна    

8.    Лукавенко Ярослава Ігорівна     (з відзнакою)

9.    Макарчук Сергій Олександрович          (з відзнакою)

10. Машуренко Ірина Валеріївна    

11. Мелащенко Максим Володимирович    

12. Мохнач Роман Юрійович  

13. Ніконова Єлизавета Олегівна   

14. Романюк Діана Валеріївна

15. Шепетовська Ярослава Геннадіївна    

 

Лабораторна діагностика біологічних систем

 

1.    Клочкова Ольга Юріївна    (з відзнакою)

2.    Маковей Анастасія Валеріївна  

3.    Манюков Олександр Юрійович   (з відзнакою)

4.    Пахаренко Маргарита Вікторівна          (з відзнакою)

5.    Поліщук Олена Ігорівна   

6.    Савченко Марія Олегівна   (з відзнакою)

7.    Синиця Вікторія Андріївна  (з відзнакою)

8.    Сушко Тетяна Іванівна      (з відзнакою)

 

Фізика


 

1.    Бєляєв Владислав Ігорович      

2.    Білоус Андрій Вікторович 

3.    Дідух Леонід Олександрович    

4.    Ісаєва Оксана Федорівна   (з відзнакою)

 

Хімія

 

1.    Білоус Ірина Едуардівна     

2.    Гончар Тетяна Олексіївна    

3.    Горбань Роман Валерійович 

4.    Калашник Анна Олегівна    

5.    Крат Олександр Васильович

6.    Полуніна Діана Олександрівна      

7.    Філатова Дар`я Михайлівна

 

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

 

Журналістика

 

1.    Буцко Діана Володимирівна

2.    Воробйова Анна Геннадіївна

3.    Дучак Людмила Миколаївна

4.    Коваленко Катерина Вікторівна

5.    Мартиненко Дар`я Сергіївна

6.    Мацюпа Катерина Василівна

7.    Прокопенко Анастасія Юріївна

8.    Рахмістрюк Інна Василівна

9.    Репецька Тетяна Олександрівна

10. Роп Наталія Ігорівна

11. Сардалова Еліна Абдуловна

12. Сергеєва Анна Дмитрівна

13. Солошенко Марія Сергіївна

14. Ткаченко Уляна Олексіївна

15. Ульяновська Марія Павлівна

16. Шуліка Лєна Миколаївна

17. Юзич Марія Ярославівна

18. Якимчук Олександр Олександрович

19. Ярощук Олександр Володимирович

 

Зв`язки з громадськістю


1.    Гасяк Інна Сергіївна        (з відзнакою)

2.    Глебова Ольга Олександрівна  

3.    Заліщук Юлія Валеріївна  (з відзнакою)

4.    Кошельна Анджеліка Миколаївна       

5.    Кравчук Тетяна Сергіївна (з відзнакою)

6.    Логвінова Поліна Олексіївна       (з відзнакою)

7.    Мельник Анатолій Віталійович  

8.    Музиченко Анастасія Юріївна   

9.    Нагірна Наталія Олегівна

10. Петруньок Олександра Ігорівна  (з відзнакою)

11. Троян Ірина Олегівна      (з відзнакою)

12. Шененко Марія Михайлівна        (з відзнакою)

 

 

Менеджмент організацій і адміністрування (в охороні здоров`я)

1.    Батринчук Галина Степанівна   

2.    Заремба Софія Михайлівна

3.    Калінін Сергій Стальович   

4.    Мацьоха Лілія Ігорівна      

5.    Мельничук Олександр Олександрович

6.    Надель Анна Валентинівна 

7.    Руснак Діана Вікторівна     

8.    Сініцина Олена Петрівна      (з відзнакою)

9.    Шевченко Ірина Олександрівна

10. Ярмак Артем Леонідович   

 

 

Політологія


 

1.    Бачинська Катерина Юріївна

2.    Бондаренко Ніка Миколаївна

3.    Ващенко Ганна Юріївна

4.    Гєворкян Карина Гєворковна

5.    Горпинич Святослав Вадимович

6.    Довгошия Тарас Петрович

7.    Кришталь Софія Богданівна

8.    Левчук Богдан Олегович

9.    Леденьова Анна Владиславівна

10. Макуха Ольга Вікторівна

11. Малих Тетяна Олександрівна

12. Мартинюк Ольга Романівна

13. Палюх Роман Богданович

14. Рачук Анастасія Володимирівна

15. Рибачок Денис Олегович

16. Самокіш Дар`я Сергіївна

17. Ставнича Ольга Ігорівна

18. Степанюк Ярина Олександрівна

19. Ущапівська Надія Іванівна

20. Фещенко Богдан Олегович

21. Яворський Мирослав Станіславович

 

Соціальна робота

1.    Дичко Наталя Сергіївна

2.    Терих Катерина Михайлівна

3.    Хмельовська Юлія Геннадіївна

4.    Шиндер Марія Михайлівна

5.    Шишигіна Катерина Олександрівна

 

Соціологія

1.    Василенко Ірина Вікторівна       (з відзнакою)

2.    Гребенюк Катерина Григорівна 

3.    Дема Анастасія Олександрівна 

4.    Лаврик Денис Віталійович