2016

Бакалаври: Факультет гуманітарних наук
Бакалаври: Факультет економічних наук
Бакалаври: Факультет інформатики
Бакалаври: Факультет правничих наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Магістри: Факультет гуманітарних наук
Магістри: Факультет економічних наук
Магістри: Факультет інформатики
Магістри: Факультет правничих наук
Магістри: Факультет природничих наук
Магістри: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Бакалаври

 

Факультет гуманітарних наук

Історія 

  1. Білоус Тарас Петрович
  2. Бліндер Степан Миколайович (з відзнакою)
  3. Гісем Ольга Олександрівна (з відзнакою)
  4. Дужак Віра Максимівна
  5. Єрмоленко Світлана Вікторівна
  6. Ігнатов Ілля Ігорович
  7. Іжик Валерія Ігорівна
  8. Ісаєва Анна Сергіївна
  9. Капінос Ольга Олександрівна
  10. Короленко Катерина Анатоліївна
  11. Могильний Станіслав Сергійович
  12. Мотуз Марія Петрівна
  13. Недавня Богдана Сергіївна
  14. Пасічник Катерина Юріївна
  15. Поворозник Кристина Романівна
  16. Подгорнова Дарина Андріївна
  17. Сафонова Олена Анатоліївна (з відзнакою)
  18. Сич Василь Олександрович
  19. Скоропад Катерина Василівна
  20. Скрипник Ксенія Петрівна
  21. Слободянюк Вікторія Євгеніївна
  22. Сороцинський Олег Миколайович
  23. Стародубець Тарас Олександрович
  24. Тютюнник Анна Олексіївна
  25. Удовик Володимир Анатолійович
  26. Чужик Олександр Сергійович
  27. Яковенко Петро Якович

Культурологія 

  1. Гупало Катерина Олександрівна
  2. Желізна Софія Павлівна
  3. Залєвська Валерія Вікторівна
  4. Зенченко Олена Дмитрівна
  5. Кравець Анастасія Олександрівна
  6. Кучерява Наталія Олександрівна
  7. Левченко Олександра Іванівна
  8. Лепесієнко Оксана Олегівна
  9. Маніта Ніна Володимирівна
  10. Ніколенко Катерина Сергіївна
  11. Олізарівська Анна Анатоліївна
  12. Ропотілова Катерина Богданівна
  13. Старонь Катерина Олександрівна
  14. Терновська Марія Едуардівна
  15. Шевчук Інна Миколаївна

Філологія 

  1. Аладько Ольга Валентинівна
  2. Біда Олеся Олександрівна
  3. Білоус Юлія Олегівна
  4. Богачов Михайло Андрійович
  5. Бойко Ірина Юріївна відзнакою)
  6. Галета Юлія Григорівна
  7. Горобець Ольга Олегівна відзнакою)
  8. Густодим Анастасія Анатоліївна
  9. Довгаль Діана Вадимівна
  10. Дядюн Руслана Анатоліївна
  11. Квач Олена Іванівна
  12. Костюк Юлія Ігорівна
  13. Курганська Ірина Едуардівна
  14. Мейта Ксенія Юріївна відзнакою)
  15. Микитенко Юлія Миколаївна
  16. Мироненко Ольга Андріївна
  17. Опаріна Ірина Геннадіївна
  18. Оспеннікова Олена Олександрівна
  19. Павлишин Олеся Олегівна
  20. Падалка Олена Олексіївна
  21. Пелешенко Олена Юріївна відзнакою)
  22. Петленко Кіра Сергіївна
  23. Петренко Ольга Іванівна відзнакою)
  24. Портян Олександр Олександрович відзнакою)
  25. Рачок Микола Сергійович
  26. Рудика Ольга Вікторівна
  27. Сауляк Олександра Анатоліївна
  28. Сидько Анастасія Юріївна
  29. Соголовська Анастасія Олександрівна
  30. Солодка Вікторія Олександрівна
  31. Толковець Катерина Вікторівна
  32. Томашевська Жанна Геннадіївна
  33. Тризно Вікторія Валентинівна
  34. Українець Остап Віталійович
  35. Харченко Анастасія Олександрівна
  36. Ходасевич Ганна Юріївна
  37. Цибань Юлія Вадимівна
  38. Цісар Анастасія Сергіївна
  39. Чутковська Алла Андріївна відзнакою)
  40. Щербіна Валерія Степанівна

Філософія 

  1. Багнюк Наталія Володимирівна
  2. Буря Олена Дмитрівна
  3. Бут Анастасія Максимівна
  4. Вітряна Юлія Володимирівна
  5. Здоров Олексій Васильович
  6. Корчевний Василь Олександрович
  7. Кощуєва Юлія Олегівна
  8. Кушніренко Марія Олександрівна
  9. Кушніренко Олена Анатоліївна
  10. Музиченко Марія Олександрівна (з відзнакою)
  11. Неклеса Денис Олександрович
  12. Павленко Дмитро Юрійович
  13. Павлик Наталія Ігорівна (з відзнакою)
  14. Побережний Данило Олегович
  15. Сидорчук Аліна Ігорівна
  16. Сирота Олег Вячеславович
  17. Соломаха Вікторія Олегівна
  18. Станевич Світлана Сергіївна
  19. Трохліб Єлизавета Сергіївна
  20. Тулюпа Ольга Сергіївна
  21. Філенкова Анастасія Володимирівна
  22. Царук Софія Сергіївна
  23. Шеремета Ірина Олегівна (з відзнакою)
  24. Шульгат Анатолій Валерійович

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія 

  1. Білоброва Катерина Юріївна
  2. Богачова Анна Олексіївна
  3. Бондаренко Анастасія Олексіївна
  4. Бранець Соломія Володимирівна (з відзнакою)
  5. Веремійчик Анастасія Андріївна (з відзнакою)
  6. Гаврилюк Олександра Сергіївна
  7. Гайдук Владислав Дмитрович
  8. Гаманюк Олексій Ігорович
  9. Данілов Анатолій Володимирович
  10. Демура Вікторія Федорівна
  11. Дерев`янко Ірина Сергіївна (з відзнакою)
  12. Дорошенко Анастасія Юріївна
  13. Карпуніна Юлія Вікторівна
  14. Квітчатий Тарас Олександрович
  15. Корогода Владислав Олексійович (з відзнакою)
  16. Кролевецька Юлія Андріївна (з відзнакою)
  17. Кубарєва Анна Ігорівна
  18. Латипов Владислав Валентинович
  19. Лебедєва Анна Дмитрівна
  20. Павленко Богдан Валерійович
  21. Пасечник Дар`я Вікторівна (з відзнакою)
  22. Поліщук Роман Вікторович
  23. Приходьков Артем Сергійович
  24. Сафієва Амалія Фарізівна
  25. Смаль Олександра Ігорівна
  26. Сова Євгеній Станіславович (з відзнакою)
  27. Тарчинець Олексій Сергійович
  28. Ткачук Богдана Вікторівна
  29. Феденко Євген Олександрович
  30. Фурсов Дмитро Вікторович
  31. Хома Ірина Анатоліївна
  32. Шульга Максим Миколайович
  33. Явдощук Вікторія Олександрівна

Маркетинг 

  1. Андраде Чекасін Адріан Анатолій
  2. Борисюк Марія Антонівна
  3. Венкова Марія Андріївна
  4. Головко Ростислав Ростиславович
  5. Гольда Катерина Сергіївна
  6. Горіна Марія Євгенівна
  7. Гуменна Анастасія Анатоліївна
  8. Джигіль Олексій Сергійович
  9. Дронюк Ілона Андріївна (з відзнакою)
  10. Дудка Ілля Олександрович
  11. Зозуля Оксана Костянтинівна (з відзнакою)
  12. Ілько Леонід Михайлович
  13. Капранов Сергій Дмитрович
  14. Качанова Ольга Петрівна
  15. Крив`як Анастасія Тарасівна (з відзнакою)
  16. Кухтін Аркадій Ігорович
  17. Куць Ольга Русланівна
  18. Літвінчук Вікторія Юріївна
  19. Обушков Артем Андрійович
  20. Петренко Георгій Олександрович
  21. Прохоренко Ірина Олексіївна
  22. Рожко Олександра Володимирівна
  23. Своровський Андрій Вікторович
  24. Скепський Артем Миколайович
  25. Тітова Ірина Валеріївна (з відзнакою)
  26. Тунік Юрій Ілліч
  27. Турчин Максим Костянтинович
  28. Шкляр Валерія Олегівна

Фінанси і кредит 

  1. Андрієвська Анастасія Леонідівна (з відзнакою)
  2. Бабенко Катерина Юріївна
  3. Брайченко Марія Геннадіївна
  4. Бузинник Анастасія Василівна (з відзнакою)
  5. Василега Марія Владиславівна
  6. Власенко Віталій Олексійович
  7. Воробйов Ярослав Володимирович
  8. Гнатюк Олександра Євгенівна
  9. Денесюк Ольга Василівна (з відзнакою)
  10. Євдокимова Тетяна Олегівна (з відзнакою)
  11. Земськова Марина Миколаївна
  12. Казьміна Юлія Олегівна (з відзнакою)
  13. Какєвська Кристина Бориславівна (з відзнакою)
  14. Кальонова Валентина Миколаївна (з відзнакою)
  15. Камеристий Руслан Геннадійович
  16. Кирилюк Василь Михайлович
  17. Кісельова Ганна Анатоліївна (з відзнакою)
  18. Клименко Тетяна Володимирівна
  19. Короп Олег Олександрович (з відзнакою)
  20. Кулина Степан Петрович
  21. Лебединська Анастасія Валеріївна
  22. Лисков Дмитро Андрійович
  23. Меркулова Катерина Володимирівна
  24. Мойсеєва Анастасія Павлівна
  25. Морозов Андрій Сергійович
  26. Науменко Юлія Володимирівна
  27. Нефедова Ольга Андріївна (з відзнакою)
  28. Паровий Богдан Олександрович
  29. Плахотник Юліана Сергіївна
  30. Поляруш Олексій Сергійович
  31. Рудь Катерина Миколаївна (з відзнакою)
  32. Сасімов Олексій Анатолійович
  33. Сидоренко Олексій Анатолійович
  34. Сіманєнко Олег В`ячеславович
  35. Сомик Катерина Олександрівна (з відзнакою)
  36. Теребова Софія Олександрівна
  37. Трегубова Дарина Григорівна
  38. Удоденко Олександр Андрійович (з відзнакою)
  39. Усенко Євгеній Васильович (з відзнакою)
  40. Фостик Роксолана Ростиславівна
  41. Цегелик Галина Андріївна
  42. Чебанов Дмитро Віталійович
  43. Чумаченко Марина Юріївна
  44. Шатківська Елеонора Едуардівна
  45. Шелудько Тетяна Геннадіївна
  46. Шинкаренко Дмитро Романович (з відзнакою)
  47. Шолойко Вікторія Володимирівна
  48. Шолом Юлія Володимирівна
  49. Ямінський Андрій Юрійович (з відзнакою) 

 

Факультет інформатики

Прикладна математика 

  1. Балакін Микита Андрійович
  2. Белей Данило Андрійович
  3. Воронченко Кирило Ігорович
  4. Гапоненко Тимофій Юрійович
  5. Демчук Софія Тарасівна
  6. Ковальова Ярослава Юріївна
  7. Корець Валентин Русланович
  8. Крайнік Віта Петрівна
  9. Назаренко Аня Іванівна
  10. Петрик Олександр Михайлович
  11. Прончук Людмила Сергіївна
  12. Різник Юрій Зіновійович
  13. Соколовський Владислав Станіславович
  14. Флюнт Артем Романович
  15. Цімура Роман Юрійович

Програмна інженерія 

  1. Алексєєнко Марина Сергіївна (з відзнакою)
  2. Атаманчук Катерина Андріївна
  3. Бернадська Анна Олегівна
  4. Бортник Михайло Сергійович
  5. Бурлаков Денис Сергійович
  6. Вайднер Віктор Олександрович
  7. Вахнюк Андрій Валентинович
  8. Гладчук Максим Владиславович
  9. Гришко Тетяна Василівна
  10. Дворський Ігор Володимирович
  11. Дигдало Андрій Богданович
  12. Добрянський Андрій Олександрович
  13. Заєць Настасія Володимирівна
  14. Зважій Дмитро Володимирович
  15. Іванченко Ксенія Олександрівна
  16. Ісаєв Артем Юрійович
  17. Кобзар Олег Олегович
  18. Кондратенко Євгеній Михайлович
  19. Коноваленко Яна Володимирівна
  20. Костенко Максим Тарасович
  21. Круть Костянтин Іванович
  22. Куцик Василь Назарович
  23. Лисенко Владислав Анатолійович
  24. Макуха Максим Вікторович
  25. Малькевич Богдан Ігорович
  26. Міміношвілі Етері Зурабівна
  27. Несисюк Мирослав Олегович
  28. Нікітін Олексій Ігорович
  29. Новікова Людмила Ігорівна
  30. Олійник Ярослав-Ігор Богданович
  31. Орлова Тетяна Григорівна
  32. Перетятько Катерина Вікторівна
  33. Підгорний Олександр Олександрович
  34. Селіванов Олексій Сергійович
  35. Скидан Олексій Леонідович
  36. Цимбалюк Валерій Анатолійович
  37. Ямковий Олександр Вікторович

 

Факультет правничих наук

Правознавство 

  1. Альохіна Крістіна Юріївна
  2. Балим Максим Олегович
  3. Береснев Денис Володимирович
  4. Верещинська Анастасія Василівна
  5. Вініченко Олександр Сергійович
  6. Гвоздецька Яна Юріївна
  7. Гетьман Вікторія Володимирівна (з відзнакою)
  8. Голуб Яна Андріївна
  9. Гупало Соломія Петрівна
  10. Дашкевич Дарина Сергіївна
  11. Дем`ян Олена Іванівна
  12. Дереш Анастасія Ігорівна
  13. Дорошенко Тетяна Віталіївна
  14. Звягінцева Марія Юріївна (з відзнакою)
  15. Іванніков Микита Олексійович
  16. Камардіна Кристина Володимирівна
  17. Кезь Олександр Олександрович
  18. Кіященко Альона Олегівна
  19. Коваленко Олександра Сергіївна
  20. Кривешко Адріана Ігорівна
  21. Круглов Артем Григорович
  22. Кулініч Вікторія Сергіївна
  23. Кухта Ірина Володимирівна
  24. Кучерявенко Катерина Миколаївна
  25. Лисюк Микола Миколайович
  26. Лобов Сергій Андрійович
  27. Максимов Максим Віталійович
  28. Мансілья Альварес Дженіфер Консексьон дель Росаріо
  29. Марченко Юлія Борисівна
  30. Мацапура Олександр Сергійович
  31. Мелікова Вероніка Маврикіївна
  32. Мельнічук Катерина Романівна
  33. Миронюк Вікторія Юріївна
  34. Мірошніченко Ілля Ларіонович
  35. Невмержицький Сергій Іванович
  36. Недашківський Єгор Павлович
  37. Непийвода Іванна Василівна
  38. Павліш Олена Ігорівна
  39. Прядченко Кирило Олександрович
  40. Саліхов Богдан Віталійович
  41. Сафонов Дмитро Костянтинович
  42. Сидоренко Анастасія Дмитрівна
  43. Скляр Аліна Едуардівна
  44. Скрипник Алла Василівна (з відзнакою)
  45. Слівінська Олена Миколаївна
  46. Слободян Лілія Орестівна
  47. Смирнова Катерина Євгенівна
  48. Соколова Марія Володимирівна
  49. Сороката Юлія Ігорівна
  50. Тайбішлак Анна Михайлівна
  51. Терлецька Оксана Степанівна
  52. Тільняк Іванна Андріївна
  53. Фокін Кирило Юрійович
  54. Харук Анастасія Русланівна
  55. Ціунчик Микола Миколайович
  56. Швидка Марина Сергіївна
  57. Шевченко Анастасія Володимирівна
  58. Шроль Артем Валентинович
  59. Якубова Марія Геннадіївна

 

Факультет природничих наук

Біологія 

  1. Асатрян Олена Евальдиківна
  2. Атамас Андрій Віталійович
  3. Беденко Галина Ігорівна
  4. Бунь Олена Анатоліївна
  5. Васильченко Вікторія Сергіївна
  6. Воробей Дарина Олександрівна
  7. Задорожна Марія Сергіївна
  8. Золотар Владислав Сергійович
  9. Івасюк Марта Романівна
  10. Ісакова Анна Вячеславівна
  11. Кізченко Ольга Миколаївна
  12. Ковальчук Юлія Олександрівна
  13. Козак Таїсія Олександрівна
  14. Козін Сергій Володимирович
  15. Кукоба Анастасія Олексіївна
  16. Лазаренко Юлія Анатоліївна
  17. Лебедь Анастасія Павлівна
  18. Опришко Катерина Сергіївна
  19. Панченко Олександра Олегівна
  20. Прохорова Єлізавета Михайлівна
  21. Самбор Ірина Юріївна
  22. Скрипнікова Олена Сергіївна
  23. Троян Ганна Дмитрівна
  24. Яринка Дар`я Володимирівна
  25. Ященко Олеся Олександрівна

Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування 

  1. Абашкіна Олександра Володимирівна
  2. Артеменко Олександр Юрійович
  3. Афонська Вікторія Вікторівна
  4. Бєлих Артем Андрійович
  5. Білик Ярина Ігорівна
  6. Білорус Валентина Миколаївна
  7. Волинець Анатолій Анатолійович
  8. Волошанович Валерія Дмитрівна
  9. Гусар Олександра Петрівна
  10. Дашковська Юлія Геннадіївна
  11. Затиральна Анастасія Дмитрівна
  12. Качула Іванна Геннадіївна
  13. Кисельова Анастасія Анатоліївна
  14. Ковальов Максим Олександрович
  15. Коганкова Юлія Олександрівна
  16. Королюк Ольга Олександрівна
  17. Кривий Євген Станіславович
  18. Крикун Марина Євгеніївна
  19. Кучер Марія Степанівна
  20. Левчикова Лілія Олегівна
  21. Майборода Вікторія Олександрівна
  22. Майстер Олена Сергіївна (з відзнакою)
  23. Мамай Ганна Іванівна
  24. Миронюк Вікторія Олексіївна
  25. Митрофанова Олександра Андріївна
  26. Михайленко Марина Миколаївна
  27. Мітюкова Ольга Григорівна
  28. Моргоєва Лаура Володимирівна
  29. Мошківська Ганна Сергіївна
  30. Опанасенко Вадим Володимирович
  31. Петренко Єгор Сергійович
  32. Пироженко Віра Костянтинівна
  33. Поліщук Микола Миколайович
  34. Прядко Кирило Феліксович
  35. Саківська Анна Олександрівна
  36. Самусенко Владислав Віталійович
  37. Степанова Марія Олександрівна
  38. Стецька Ірина Вікторівна
  39. Тіщенко Максим Сергійович
  40. Трощенко Ольга Олександрівна
  41. Хрещенюк Ганна Ігорівна
  42. Юронька Катерина Володимирівна
  43. Ярощук Катерина Володимирівна

Фізика 

  1. Бубон Тетяна Леонідівна
  2. Варга Володимир Яношевич
  3. Вірний Дмитро Вікторович
  4. Малиновський Маркіян Богданович
  5. Остапів Микола Любомирович
  6. Тіщенко Андрій Ігорович

Хімія 

  1. Беспалько Олександр Вікторович
  2. Бойко Юрій Сергійович
  3. Бутенко Святослав Вікторович
  4. Гончаренко Анна Сергіївна
  5. Качай Юлія Юріївна
  6. Ковтуненко Ольга Михайлівна
  7. Комар Яна Олександрівна
  8. Кух Олена Антонівна
  9. Майстришин Христина-Надія Тарасівна
  10. Мукойда Василина Василівна
  11. Прокопенко Катерина Олексіївна
  12. Удовенко Ганна Олександрівна
  13. Хачатрян Христина Сарібеківна
  14. Якубовська Катерина Валеріївна
  15. Яцейко Олександр Олегович

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Політологія 

  1. Баглай Сергій Васильович
  2. Базаринська Марія Олегівна
  3. Бочкарьов Сергій Олегович
  4. Жилюк Валерія Вадимівна
  5. Зайцев Борис Андрійович
  6. Злиденний Павло Миколайович
  7. Кварцяна Христина Олександрівна
  8. Кільдій Володимир Володимирович
  9. Коваленко Валерій Віталійович
  10. Котлярчук Олена Тарасівна (з відзнакою)
  11. Кривко Антон Вадимович
  12. Мезіна Наталя Юріївна
  13. Михайленко Олег Олександрович
  14. Мошенець Ігор Олександрович
  15. Нестеренко Андрій Сергійович
  16. Панова Олександра Сергіївна (з відзнакою)
  17. Поличко Крістіна Робертівна
  18. Самокиша Олексій Павлович
  19. Скиба Даніїл Сергійович
  20. Славіч Тетяна Андріївна
  21. Слуцька Анастасія Олександрівна
  22. Ткаченко Валерія Анатоліївна
  23. Томіленко Дмитро Євгенійович
  24. Удод Яромир Владиславович
  25. Фірсова Катерина Сергіївна
  26. Халанчук Вікторія Іванівна (з відзнакою)
  27. Хамбекова Крістіна Миколаївна (з відзнакою)
  28. Харламенкова Олена Миколаївна
  29. Шклярська Олександра Вікторівна
  30. Шляхтич Ольга Василівна
  31. Шундік Даніїл Вячеславович

Соціальна робота 

  1. Абілова Сабіна Заурівна
  2. Бегуновська Валерія Олегівна
  3. Білоус Ольга Іванівна
  4. Заблоцька Катерина Юріївна
  5. Залужна Катерина Олегівна
  6. Іванців Анастасія Романівна
  7. Лобанова Віка Василівна (з відзнакою)
  8. Лукаш Анастасія Олексіївна
  9. Максимчук Марина Володимирівна
  10. Опаленик Яна Робертівна
  11. Поліщук Руслана Віталіївна
  12. Полулях Павло Сергійович
  13. Ростовська Тетяна Вячеславівна 
  14. Соцька Дарина Олександрівна
  15. Стадникова Анна Володимирівна
  16. Фостенко Марина Олександрівна
  17. Янковська Ірина Сергіївна

Соціологія 

  1. Байцим Поліна Василівна
  2. Береговська Тамара Олександрівна
  3. Береза Марта Олександрівна
  4. Бутилевич Остап Богданович
  5. Бучельнікова Марія Іллівна
  6. Васильєва Мар`я Василівна
  7. Воротіліна Марія Вікторівна
  8. Гавриленко Єлизавета Юріївна (з відзнакою)
  9. Гузій Алла Олександрівна
  10. Денисенко Анастасія Юріївна
  11. Деребера Олена Олександрівна
  12. Дороніна Маргарита Ігорівна
  13. Єфанова Ірина Володимирівна (з відзнакою)
  14. Жерьобкіна Тетяна Дмитрівна
  15. Зелінська Тетяна Сергіївна
  16. Клєвцова Ірина Сергіївна
  17. Колеснікова Аліса Владиславівна
  18. Кугук Валерія Валеріївна
  19. Куделя Марія Євгенівна
  20. Курілова Ганна Олександрівна
  21. Ліпінська Анастасія Анатоліївна
  22. Максименко Олеся Сергіївна
  23. Мартиненко Наталія Олександрівна
  24. Мацишин Ольга Олегівна
  25. Мацьковський Ростислав Ярославович (з відзнакою)
  26. Оленченко Станіслав Олександрович
  27. Омельянчук Олександра Святославівна
  28. Павлученко Дарина Сергіївна
  29. Пелех Христина Ярославівна
  30. Поднос Варвара Сергіївна
  31. Понятовська Дар`я Сергіївна
  32. Ринк Олександра Володимирівна
  33. Романчук Дмитро Іванович
  34. Романчук Мирослава Миколаївна
  35. Руденко Давид Олегович
  36. Рудь Олексій Федорович
  37. Саваневська Наталія Олександрівна
  38. Савчук Дмитро Сергійович
  39. Сєвєріна Єлизавета Володимирівна
  40. Скрипник Лілія Сергіївна
  41. Смоляр Людмила Володимирівна (з відзнакою)
  42. Солодовник Анастасія Юріївна
  43. Стамбірська Ірина Олегівна
  44. Стогнушко Поліна Олександрівна
  45. Студинський Іван Вікторович
  46. Терлецька Анна Володимирівна
  47. Толочко Юрій Олексійович
  48. Швець Ксенія Леонідівна
  49. Шостак Ірина Володимирівна (з відзнакою)
  50. Яцук Єлизавета Іванівна

 

Магістри

 

Факультет гуманітарних наук

Археологія 

  1. Вінніков Іван Іванович
  2. Гетьман Інеса Ігорівна
  3. Деміна Аліса Дмитрівна (з відзнакою)
  4. Дерев’янко Олена Миколаївна
  5. Клімук Євгеній Вікторович
  6. Коломієць Сергій Павлович
  7. Пелехай Михайло Мирославович
  8. Слєсарєв Євгеній Сергійович
  9. Шахрай Дмитро Олександрович

Історія 

  1. Аврамчук Олександр Петрович (з відзнакою)
  2. Артюх Ольга Олександрівна
  3. Бегларян Маргарита Феліксівна (з відзнакою)
  4. Бороденко Ольга Віталіївна
  5. Василенко Галина Михайлівна
  6. Гринчук Олег Олегович
  7. Москалик Денис Дмитрович
  8. Муржа Павло Васильович
  9. Нагірняк Тетяна Андріївна
  10. Нестерчук Ольга Антонівна
  11. Обзор Ольга Миколаївна
  12. Піддубний Микола Дмитрович
  13. Полулях Оксана Сергіївна
  14. Рибальченко Марія Григорівна (з відзнакою)
  15. Самадова Тетяна Ахмадівна
  16. Серік Юлія Сергіївна
  17. Старков Микола Олексійович
  18. Ферт Андрій Олександрович
  19. Шевцова Леся Миколаївна
  20. Штефан Віталій Володимирович

Культурологія 

  1. Бегеза Анастасія Геннадіївна (з відзнакою)
  2. Бордус Валентина Олегівна
  3. Галабурда Єгор Юрійович
  4. Дячук Марія Юріївна
  5. Захарченко Сергій Миколайович
  6. Ісакова Ксенія Олександрівна
  7. Олійник Євгенія Сергіївна
  8. Осипенко Анастасія Олександрівна
  9. Стьопкина Юлія Ігорівна (з відзнакою)

Філологія. Теорія, історія літератури та компаративістика 

  1. Бенда Христина Олександрівна
  2. В`язінько Олександра Вікторівна
  3. Ватажишина Тетяна Ігорівна (з відзнакою)
  4. Ізмайлова Ілона Ромасівна
  5. Козак Дмитро Вячеславович
  6. Кривов`яз Тетяна Євгенїівна (з відзнакою)
  7. Лукашевич Марія Миколаївна
  8. Пеліховська Ярослава Едуардівна (з відзнакою)
  9. Пугач Дарія Сергіївна
  10. Степаненко Вікторія Олександрівна
  11. Троян Данило Максимович
  12. Шевченко Людмила Андріївна
  13. Якименко Юлія Сергіївна
  14. Якимович Анастасія Андріївна (з відзнакою)

Філологія. Теорія, історія української мови та компаративістика 

  1. Веремейчик Анастасія Олегівна
  2. Вернигора Вікторія Олександрівна
  3. Галімова Ельзара Ріфатівна (з відзнакою)
  4. Григор`єва Маргарита-Віоріка Андріївна
  5. Даниленко Олеся Валентинівна (з відзнакою)
  6. Красовська Оксана Євгеніївна
  7. Рощенко Юлія Олександрівна
  8. Рудика Наталія Сергіївна
  9. Ткаченко Тетяна Віталіївна
  10. Ширай Вероніка Валеріївна

Філософія 

  1. Бабенко Богдан Артемович
  2. Гончаренко Катерина Володимирівна
  3. Горбинко Анастасія Анатоліївна
  4. Денисенко Олена Ігорівна
  5. Жданко Богдана Дмитрівна
  6. Ігнатуха Юлія Сергіївна
  7. Калашнікова Ангеліна Миколаївна
  8. Калошина Катерина Вадимівна
  9. Курбала Валентина В`ячеславівна
  10. Матвійчук Наталія Олегівна
  11. Олексієнко Ірина Олександрівна
  12. Рябенко Олена Сергіївна

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія 

  1. Аршиннікова Анна Валеріївна
  2. Богдан Наталія Олександрівна
  3. Власенко Юлія Олександрівна
  4. Возбранна Анастасія Володимирівна
  5. Волошин Андрій Валерійович (з відзнакою)
  6. Герасимчук Наталія Валентинівна (з відзнакою)
  7. Гунда Олександр Борисович
  8. Затварський Іван Богданович
  9. Ковтун Катерина Володимирівна
  10. Ктиторчук Анастасія Євгенівна
  11. Наконечний Андрій Михайлович (з відзнакою)
  12. Одарченко Ігор Вадимович
  13. Панюта Антон Олегович
  14. Решетицька Марія Вікторівна (з відзнакою)
  15. Рибіна Єлена Петрівна
  16. Рубаняк Ольга Мирославівна
  17. Сіренко Олег Миколайович
  18. Солодка Аліна Володимирівна
  19. Солодовнік Юлія Сергіївна
  20. Сорокіна Вероніка Олександрівна
  21. Сорокіна Олена Володимирівна (з відзнакою)
  22. Хом`як Марія Євгенівна
  23. Якименко Тетяна Ігорівна

Маркетинг 

  1. Бережанський Андрій Олександрович
  2. Березан Олександр Іванович (з відзнакою)
  3. Бойко Ярослав Олександрович (з відзнакою)
  4. Василевська Катерина Юріївна
  5. Гірченко Олександра Леонідівна
  6. Котенко Дар'я Костянтинівна
  7. Маклюк Христина Анатоліївна  (з відзнакою)
  8. Найдьонова Олександра Костянтинівна
  9. Нефьодова Юлія Олегівна (з відзнакою)
  10. Пазюк Анна Юріївна 
  11. Пегитяк Ярослав Андрійович (з відзнакою)
  12. Попкова Кристина Едуардівна (з відзнакою)
  13. Рімек Маргарита Євгенівна
  14. Севрук Ярослав Ігорович
  15. Сорока Вероніка Миколаївна
  16. Халанська Вікторія Олексіївна
  17. Яворська Марія Володимирівна (з відзнакою)

Фінанси і кредит 

  1. Вавринчук Зоряна Петрівна
  2. Васильєва Катерина Олександрівна
  3. Васильчук Валерія Володимирівна
  4. Венков Олексій Андрійович
  5. Гончаренко Дар`я Вікторівна (з відзнакою)
  6. Гришко Тетяна Володимирівна
  7. Грязнов Вадим Сергійович
  8. Деркачова Катерина Вадимівна (з відзнакою)
  9. Дєточка Анна Романівна (з відзнакою)
  10. Дзісь Юлія Ігорівна
  11. Єліпашева Наталія Михайлівна
  12. Кладова Марина Павлівна (з відзнакою)
  13. Кривенко Ольга Олегівна
  14. Максимчук Андрій Ігорович
  15. Мельник Олександра В`ячеславівна
  16. Петренко Ганна Андріївна
  17. Пинзеник Володимир Вікторович
  18. Рускіна Олександра Володимирівна (з відзнакою)
  19. Сівірін Олексій Станіславович
  20. Фостик Соломія Ростиславівна
  21. Хмарюк Анастасія Вікторівна (з відзнакою)
  22. Чубенко Олена Романівна
  23. Шевченко Дмитро Ігорович
  24. Шелест Роксолана Олександрівна

 

Факультет інформатики

Інформаційні управляючі системи та технології 

  1. Димченко Артем Віталійович
  2. Дмитрук Ярослав Олегович
  3. Морозов Ігор Олегович (з відзнакою)
  4. Святецький Владислав Едуардович 
  5. Сіренко Діана Миколаївна (з відзнакою)
  6. Чайка Андрій Миколайович

Прикладна математика 

  1. Була Вікторія Сергіївна
  2. Головатий Михайло Іванович
  3. Іванова Аліна Сергіївна
  4. Лукашова Марія Володимирівна
  5. Максименко Любов Сергіївна (з відзнакою)
  6. Пацалюк Оксана Романівна (з відзнакою)
  7. Пономарчук Богдан Сергійович
  8. Стефанюк Оксана Миколаївна
  9. Фітель Данило Романович (з відзнакою)
  10. Яворський Роман Сергійович (з відзнакою)

Програмне забезпечення систем 

  1. Баранов Андрій Владиславович
  2. Бєлодєд Валентин Анатолійович
  3. Гребень Вікторія Ігорівна
  4. Дмитрієв Гліб Володимирович (з відзнакою)
  5. Душкін Олександр Анатолійович
  6. Йосипенко Тарас Михайлович
  7. Качан Мирослава Романівна (з відзнакою)
  8. Ковальчук Анна Олегівна
  9. Колкер Михайло Сергійович
  10. Королик Ярослав Володимирович
  11. Кравченко Анастасія Сергіївна
  12. Лозинський Ігор Іванович
  13. Мельничук Василь Михайлович
  14. Микульська Євгенія Сергіївна
  15. Савченко Микита Олексійович
  16. Садовий Ян Станіславович
  17. Серняк Андрій Юрійович
  18. Соловей Ярослав Любомирович
  19. Хомініч Сніжана Русланівна
  20. Шульган Галина Миколаївна
  21. Яблонський Володимир Романович

Системи і методи прийняття рішень 

  1. Ахмедзянов Павло Анатолійович
  2. Бондар Ярослав Іванович
  3. Бушкова Анастасія Олександрівна (з відзнакою)
  4. Вальт Владислав Віталійович
  5. Кулик Володимир Володимирович
  6. Мероник Андрій Іванович
  7. Міненко Ольга Ігорівна
  8. Соколова Олена Петрівна
  9. Щитина Олександр Олександрович

 

Факультет правничих наук

Правознавство (однорічна) 

  1. Авраміч Валентина Олександрівна
  2. Барчук Іван Нестор
  3. Бернацька Лілія Олегівна
  4. Варшавець Нікіта Вадимович
  5. Гречківський Євгеній Леонідович
  6. Дадашова Меріам Акіфівна
  7. Данилів Галина Борисівна
  8. Дворовий Максим Володимирович (з відзнакою)
  9. Дякович Богдан Олегович
  10. Житніковська Сніжана Артурівна (з відзнакою)
  11. Забродський Гнат Едуардович (з відзнакою)
  12. Заіченко Анастасія Владиславівна
  13. Захарко Марта Володимирівна
  14. Казакова Анастасія Павлівна
  15. Капущак Іванна Сергіївна
  16. Колесник Анна Сергіївна
  17. Корнелюк Катерина Володимирівна
  18. Кочкодан Оксана Ігорівна
  19. Кулик Наталія Ростиславівна (з відзнакою)
  20. Левченко Ольга Олегівна (з відзнакою)
  21. Марчук Романа Русланівна
  22. Матяшова Марія Володимирівна (з відзнакою)
  23. Монастирський Ігор Ігорович
  24. Одноріг Василина Юріївна
  25. Павлова Ольга Олегівна (з відзнакою)
  26. Приходько Костянтин Юрійович
  27. Рассадіна Ніка Тимофіївна (з відзнакою)
  28. Савичук Олег Олександрович
  29. Седлярук Тетяна Олександрівна
  30. Середіна Єлизавета Дмитрівна
  31. Серпуховітіна Олена Василівна (з відзнакою)
  32. Слободенюк Андрій Віталійович
  33. Сорокопуд Тетяна Миколаївна (з відзнакою)
  34. Яковлєв Роман Володимирович
  35. Ященко Василь Олександрович

Публічне адміністрування 

  1. Дибайло Василина Дмитрівна
  2. Под’ячев Станіслав Валерійович
  3. Сегін Василь Федорович
  4. Тишко Ірина Леонідівна

 

Факультет природничих наук

Біологія 

  1. Боровик Марина Олександрівна (з відзнакою)
  2. Буданцева Альона Василівна
  3. Демиденко Роман Ісмаілович
  4. Наталенко Василь Леонідович

Екологія та охорона навколишнього середовища 

  1. Григор`єв Дмитро Ігорович
  2. Добра Іванна Сергіївна
  3. Довгич Тетяна Сергіївна
  4. Єременко Вікторія Вікторівна
  5. Іванчикова Юлія Федорівна
  6. Іщенко Владислав Євгенович
  7. Ларіонова Наталія Вікторівна
  8. Михайлова Ірина Вікторівна
  9. Москаленко Ірина Олександрівна (з відзнакою)
  10. Побережний Дмитро Олександрович
  11. Сарута Володимир Васильович
  12. Шкуренко Любов Віталіївна

Лабораторна діагностика біологічних систем 

  1. Волконович Софія Фуедівна
  2. Грушковська Інна Володимирівна
  3. Гулеватенко Алла Олександрівна
  4. Кв`ятковська Світлана Сергіївна
  5. Майборода Тетяна Геннадіївна
  6. Олексенко Ганна Олександрівна
  7. Падалко Анастасія Олексіївна (з відзнакою)
  8. Яворська Тетяна Андріївна

Фізика 

  1. Горопашний Олексій Ігорович
  2. Дульдієр Олег Дмитрович
  3. Орлов Ярослав Олексійович
  4. Просвірнова Дар`я Юріївна
  5. Решитько Борис Анатолійович
  6. Хомич Аліна Ігорівна

Хімія 

  1. Гринько Аліна Миколаївна
  2. Дабіжа Анна Андріївна
  3. Дем`янчук Наталія Вікторівна
  4. Джоджик Олег Ярославович
  5. Ємельянова Тетяна Олександрівна
  6. Єршова Ольга Василівна
  7. Коцюда Софія Сергіївна
  8. Нетруненко Вікторія Віталіївна
  9. Поспєлова Єлизавета Олександрівна
  10. Ущенко Павло Геннадійович
  11. Харченко Катерина Олександрівна

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Журналістика 

  1. Василець Олеся Олександрівна
  2. Васильєва Олександра Валеріївна
  3. Гудзь Ірина Олександрівна
  4. Дачковська Марія Юріївна
  5. Дев`ятова Анастасія Юріївна
  6. Єнікєєв Раміль Рінатович
  7. Костриба Олександр Олександрович  (з відзнакою)
  8. Кочетова Юлія Сергіївна
  9. Кулик Юлія Володимирівна
  10. Мовчан Ірина Олексіївна
  11. Сидоренко Вікторія Вікторівна
  12. Торган Оксана Тарасівна
  13. Шабліовська Стелла Володимирівна
  14. Шевченко Марія Іванівна
  15. Шестакова Вікторія Ігорівна
  16. Юдіна Катерина Олексіївна

Менеджмент організацій і адміністрування (в охороні здоров`я) 

  1. Бичковська Олена Олександрівна
  2. Бірюкова Сніжанна Віталіївна
  3. Вітковська Світлана Ігорівна
  4. Горох Іван Анатолійович
  5. Зубеня Тетяна Федорівна
  6. Івчук Сергій Анатолійович
  7. Кірілов Станіслав Сергійович
  8. Кутузова Дарина Михайлівна
  9. Лукаш Євгенія-Галина Михайлівна
  10. Люта Ірина Романівна (з відзнакою)
  11. Міклашонок Олександра Миколаївна
  12. Нваносіке Сілвер
  13. Олефір Лілія Олександрівна
  14. Осейчук Олена Юріївна
  15. Роєнко Анастасія Анатоліївна
  16. Сердюк Ксенія Ігорівна
  17. Славуцький Єгор Дмитрович
  18. Швед Тарас Анатолійович

Менеджмент організацій і адміністрування (зв`язків з громадськістю) 

  1. Богуславська Анастасія Сергіївна
  2. Глаз Христина Василівна (з відзнакою)
  3. Дзюбаненко Марина Григорівна
  4. Добрунова Дар`я Олександрівна (з відзнакою)
  5. Ковальонок Олександр Ігорович (з відзнакою)
  6. Леськів Ганна Андріївна (з відзнакою)
  7. Мінасенко Дар`я Олегівна
  8. Москаленко Валентина Сергіївна
  9. Нетреба Дар`я Андріївна
  10. Сендзюк Богдана Романівна (з відзнакою)
  11. Чепурна Олександра Валеріївна
  12. Шинкарьова Дар`я Валеріївна
  13. Шмир Діана Володимирівна (з відзнакою)

Політологія 

  1. Арнаутов Юрій Олексійович
  2. Астахова Тетяна Валеріївна
  3. Бучинська Анна Анатоліївна
  4. Візьонок Валерія Вадимівна
  5. Гавва Дарина Юріївна (з відзнакою)
  6. Денисенко Світлана Миколаївна (з відзнакою)
  7. Дупак Марія Костянтинівна
  8. Ковальська Ольга Ігорівна (з відзнакою)
  9. Ковальчук Катерина Сергіївна
  10. Ковальчук Ярослав Олександрович (з відзнакою)
  11. Луцишена Оксана Олегівна
  12. Манько Євгеній Євгенович (з відзнакою)
  13. Міщенко Юрій Валерійович
  14. Мостюк Вікторія Юріївна (з відзнакою)
  15. Онищенко Вікторія Михайлівна
  16. П`єх Ірина Орестівна (з відзнакою)
  17. Павліш Богдан Ігорович
  18. Руснак Олена Валеріївна
  19. Сабура Олег Ігоревич
  20. Скок Юлія Федорівна
  21. Срібняк Ольга Олегівна
  22. Струк Людмила Миколаївна
  23. Умінський Вячеслав Анатолійович

Соціальна робота 

  1. Арустамян Діана Едуардівна
  2. Галай Анна Олегівна
  3. Дудко Жанна Анатоліївна
  4. Коваль Ганна Леонідівна
  5. Кужельна Наталія Дмитрівна (з відзнакою)
  6. Кузнєцова Вікторія Ігорівна (з відзнакою)
  7. Петріва Дар`я Вячеславівна
  8. Радецький Андрій Степанович
  9. Сидоренко Оксана Павлівна
  10. Чернявська Анна Олександрівна (з відзнакою)
  11. Щерба Оксана Володимирівна

Соціологія 

  1. Бардіна Марина Олегівна
  2. Басій Роман Михайлович
  3. Грачов Олексій Васильович
  4. Євтухов Данило Володимирович
  5. Карась Тетяна Олегівна (з відзнакою)
  6. Маєвська Богдана Юріївна
  7. Новик Тетяна Олегівна (з відзнакою)
  8. Олійник Тетяна Сергіївна
  9. Хоменко Леся Валентинівна (з відзнакою)
  10. Черниш Марія Олегівна (з відзнакою)