2019

Бакалаври: Факультет гуманітарних наук
Бакалаври: Факультет економічних наук
Бакалаври: Факультет інформатики
Бакалаври: Факультет правничих наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

 

Магістри: Факультет гуманітарних наук
Магістри: Факультет економічних наук
Магістри: Факультет інформатики
Магістри: Факультет правничих наук
Магістри: Факультет природничих наук
Магістри: Факультет соціальних наук і соціальних технологій

 

Бакалаври

Факультет гуманітарних наук

Історія

1 Андреєв Владислав Андрійович 

2 Богданенко Андрій Сергійович 

3 Ботук Катерина Сергіївна 

4 Бурлака Олександр Олександрович 

5 Воробей Мирослава Дмитрівна 

6 Дмищук Оксана Василівна 

7 Залога Ірина Андріївна 

8 Клочко Данило Дмитрович 

9 Коваль Роман Олександрович 

10 Лівандовський Євгеній Вікторович 

11 Максимець Артем Петрович 

12 Найдух Юлія Петрівна 

13 Подколзіна Софія Леонідівна 

14 Полянська Василина Русланівна 

15 Романченко Анна Геннадіївна 

16 Соколовська Дар`я Дмитрівна 

17 Стафійчук Маргарита Владиславівна З відзнакою

18 Торбенко Іванна Миколаївна 

19 Федун Юлія Андріївна 

20 Федяй Микола Андрійович 

21 Якусик Тетяна Михайлівна 

 

Культурологія

1 Бичкова Дар`я  Максимівна 

2 Гордійченко Юлія  Костянтинівна 

3 Демшевська Анна Євгенівна 

4 Дорошенко Анфіса Дмитрівна З відзнакою

5 Катенкарій Ніколь Андріївна 

6 Кебуладзе Марія  Вахтангівна 

7 Кириленко Вікторія Юріївна 

8 Койніченко Уляна  Юріївна 

9 Корнейко Анастасія Олександрівна 

10 Манухов Захар Андрійович 

11 Озерова Дарина Валентинівна 

12 Пивоварова Анастасія Олексіївна 

13 Рибак Ксенія Сергіївна 

14 Руденко Наталка Олександрівна 

15 Сірко Мар`яна Миколаївна 

16 Стародуб Поліна Ігорівна 

17 Уткіна Надія Євгеніївна 

18 Хоске Фелікс  

19 Шнайдер Віта Юріївна 

 

Філологія 

1 Бойко Наталія Миколаївна  

2 Бровко Анна Анатоліївна  

3 Ворожбіт Кристина Вадимівна  

4 Гаджук Владислава Василівна  

5 Гвоздецька Дарина Олександрівна  

6 Гордієвська Ганна Юріївна  

7 Гугнівенко Єлизавета Сергіївна  

8 Жабровець Владислава Сергіївна  

9 Ігнатьєва Марія Олександрівна З відзнакою

10 Калашник Ольга Олегівна  

11 Калініченко Максим Миколайович  

12 Короп Лілія Володимирівна  

13 Коропецька Валентина Олегівна  

14 Красна Анастасія Ігорівна  

15 Лень Віолетта Олегівна  

16 Масловська Єлизавета Олексіївна  

17 Матушко Богдана Сергіївна З відзнакою

18 Мудрак Марина Володимирівна З відзнакою

19 Онищук Наталія Олександрівна  

20 Остапенко Анна Юріївна  

21 Панфьорова Марія Олексіївна З відзнакою

22 Перев`язко Валерія Василівна З відзнакою

23 Перехрест Надія Володимирівна  

24 Рибовалова Дар`я Андріївна  

25 Ричик Ярослава Олегівна  

26 Романій Марія Романівна  

27 Саліванчук Валерія Андріївна  

28 Стеценко Анастасія Юріївна  

29 Субота Ірина Володимирівна  

30 Тешева Анна Володимирівна  

31 Уманець Сніжана Олександрівна  

32 Шамрай Олександра Павлівна  

33 Шаравара Неллі Юріївна  

34 Шустер Вероніка Вячеславівна  

35 Ярошенко Анастасія Ігорівна  

 

Філологія (англійська мова та українська мова) 

1 Бондаренко Валерія Вячеславівна  

2 Вейко Катерина Сергіївна З відзнакою

3 Висловух Мирослава Русланівна  

4 Грінченко Валерія Володимирівна  

5 Грязіна Ганна Андріївна  

6 Губарець Ілля Ігорович  

7 Гудименко Марія Володимирівна  

8 Давидян Карина Гарніківна  

9 Добровольська Ольга Валеріївна  

10 Євсеєнко Олександра Олексіївна  

11 Жданова Олександра Віталіївна  

12 Здіорук Владислава Сергіївна  

13 Кірюхіна Вікторія Юріївна  

14 Коломицева Ольга Вячеславівна  

15 Кравчук Юлія Валентинівна  

16 Мородецька Олеся Володимирівна  

17 Народовська Оксана Олександрівна  

18 Петрівська Яна Василівна  

19 Рибарук Павло Іванович  

20 Русіна Діана Андріївна  

21 Смук Катерина Миколаївна З відзнакою

22 Ткаченко Владислав Володимирович  

23 Тумик Олександра Олегівна  

24 Тян Олена Олександрівна  

25 Флейтута Наталія Богданівна З відзнакою

26 Хомченко Мілена Ігорівна З відзнакою

27 Шевченко Дар`я Григорівна  

 

Філософія

1 Банзар Моніка  

2 Безотосна Катерина Дмитрівна 

3 Биков Ростислав Кирилович 

4 Бойко Юрій Юрійович 

5 Дарієнко Діана Петрівна 

6 Дегтяренко Владислав Олегович 

7 Зайчук Олена Сергіївна 

8 Іващук В`ячеслав Сергійович 

9 Карась Поліна Євгенівна 

10 Козлова Катерина Олексіївна 

11 Кунгурцева Софія-Ольга Олегівна З відзнакою

12 Кучеренко Єлизавета Андріївна 

13 Михайлов Владислав Тарасович З відзнакою

14 Пахольницька Марина Юріївна 

15 Рябикіна Анастасія Ігорівна 

16 Сачура Дарина Вікторівна 

17 Сиворотка Олександра Олександрівна 

18 Терещенко Альона Олегівна 

19 Тидинян Даніїл Олегович 

20 Фецко Остап  Ігорович 

21 Фоміна Владислава Романівна 

22 Чернявська Єлизавета Володимирівна 

23 Якуніна Дар`я Андріївна 

 

Факультет економічних наук

Економічна теорія

1 Адаманова Ірина Олегівна З відзнакою

2 Басун Вікторія Олександрівна  

3 Белау Владислава Феліксівна 

4 Бойченко Олена Станіславівна  

5 Варлам Марія Вікторівна  

6 Васильчиков Едуард Олегович  

7 Волкова Олександра Володимирівна  

8 Вулах Юлія Олегівна  

9 Дерябіна Крістіна Олександрівна  

10 Дудинець Андрій Віталійович  

11 Коваль Сергій Борисович  

12 Козубська Анастасія Віталіївна  

13 Копейко Анна Володимирівна З відзнакою

14 Кротова Ірина Андріївна  

15 Кулаківський Руслан Сергійович  

16 Лабанець Андріана Ігорівна З відзнакою

17 Лебедівна Олеся Ярославівна З відзнакою

18 Липський Микола Ігорович  

19 Мандрік Маргарита Олександрівна  

20 Марцинковська Юлія Вадимівна  

21 Мізін Олексій Сергійович  

22 Назаренко Маргарита Юріївна З відзнакою

23 Осадчий Андрій Анатолійович  

24 Пилипенко Олександра Ігорівна  

25 Поліщук Тарас Андрійович З відзнакою

26 Приходько Світлана Петрівна  

27 Радіонов Олександр Олександрович  

28 Савраюк Вікторія Вікторівна  

29 Сілкіна Дар`я Сергіївна З відзнакою

30 Соколова Анна Сергіївна  

31 Тараненко Іван Антонович  

32 Тяжкий Андрій Ігорович  

33 Харченко Олена Анатоліївна  

 

Маркетинг

1 Авраменко Євгеній Віталійович  

2 Агасієв Максим Едуардович  

3 Балак Марія Тарасівна  

4 Верьовкіна Дар`я Дмитрівна  

5 Глухенька Наталія Костянтинівна  

6 Гололобова Аліна Євгенівна З відзнакою

7 Гурина Крістіна Олександрівна  

8 Дюс Анастасія Ярославівна  

9 Заславська Валерія Михайлівна  

10 Звонікова Ганна Валентинівна  

11 Зінчук Андрій Анатолійович  

12 Кандзюба Катерина Сергіївна  

13 Комаровська Вікторія Ігорівна  

14 Коробко Олександр Костянтинович  

15 Крутоног Данило Олександрович  

16 Крячок Ярослав Андріанович  

17 Кулькова Катерина Сергіївна  

18 Лозова Олександра Іванівна  

19 Луцик Ярина Ігорівна  

20 Могилецька Уляна Олегівна З відзнакою

21 Ніколаєва Вероніка Михайлівна  

22 Ніколаєва Олександра Андріївна  

23 Обертинський Денис Ігорович  

24 Озерянська Ганна Геннадіївна  

25 Пономаренко Анастасія Андріївна З відзнакою

26 Рижков Роман Ілліч  

27 Рябченко Олена Сергіївна  

28 Свець Анастасія Валеріївна  

29 Семенко Анна Олександрівна  

30 Сердюк Марія Олесівна  

31 Суржик Дар`я Євгенівна З відзнакою

32 Трояненко Лілія Ігорівна  

33 Філіпенко Валентин Сергійович  

34 Шевчук Анастасія Андріївна  

35 Шибко Олександра Олегівна З відзнакою

 

Менеджмент

1 Болото Єлизавета Олександрівна 

2 Вірич Дмитро Олександрович 

3 Кобилінський Максим Євгенович 

4 Корсак Ольга Володимирівна 

5 Мархель Юрій Сергійович 

6 Нагібіна Єлизавета Юріївна 

7 Пуш Марина Ігорівна 

8 Рощупкіна Валерія Олександрівна 

9 Савон Данило Олександрович 

10 Соловйова Анастасія Артемівна 

11 Тараненко Анастасія  Олексіївна З відзнакою

12 Човганюк Анастасія Ігорівна З відзнакою

 

Фінанси і кредит

1 Бережна Катерина Юріївна  

1 Бондаренко Марк Олексійович  

3 Борсук Юліан Юліанович  

4 Буркало Ніколетта Степанівна  

5 Городецька Ольга Михайлівна  

6 Гулько Сергій Володимирович  

7 Дейнека Яна Віталіївна З відзнакою

8 Джулай Дарина Юріївна  

9 Журавель Юлія Юріївна  

10 Знахуренко Олександр Сергійович  

11 Іванова Аліна Олександрівна  

11 Івасенко Дмитро Олександрович  

13 Кіщук Микола Олександрович  

14 Ковальов Сергій Олександрович  

15 Колесник Марта Ігорівна З відзнакою

16 Кочубинська Анастасія Станіславівна  

17 Кузан Олександр Олегович  

18 Кульчиковський Антон Дмитрович  

19 Кустовінова Анастасія Олегівна  

20 Лагута Діана Юріївна  

21 Лагута Станіслава Сергіївна З відзнакою

22 Лещенко Вероніка Ігорівна  

23 Мазепа Марія Сергіївна З відзнакою

24 Малаков Михайло Кирилович  

25 Мартюшев Владислав Вікторович  

26 Матвієць Аліна Віталіївна З відзнакою

27 Мельник Анна Ігорівна З відзнакою

28 Михайлова Анастасія Романівна  

29 Олексенко Юлія Олександрівна  

30 Орловський Олексій Олексійович  

31 Перепелиця Антон Дмитрович  

32 Покидько Анастасія Петрівна З відзнакою

33 Поліщук Карина Валеріївна  

34 Прашель Поліна Ігорівна  

35 Рубан Аріна Ігорівна З відзнакою

36 Рябець Іван Володимирович  

37 Сиса Марина Дмитрівна З відзнакою

38 Сич Євгеній Вікторович  

39 Тарасенко Артур Борисович  

40 Тисячна Софія Дмитрівна  

41 Тітова Софія Костянтинівна  

42 Ткаченко Орина Анатоліївна З відзнакою

43 Ткаченко Яна Ігорівна  

44 Товтин Марина Іванівна  

45 Тодорашко Микита Владиславович  

46 Тригуб`як Дана Романівна З відзнакою

47 Фоменко Олена Миколаївна  

48 Харченко Дмитро Віталійович  

49 Хитрук Ілона Олександрівна  

50 Чуприна Дарина Олександрівна  

51 Швецова Дарія Вадимівна  

52 Шило Наталія Олександрівна  

53 Янченюк Василь Васильович 

 

Факультет інформатики

Інформатика

1 Богачек Єлизавета Миколаївна  

2 Вакулов Іван Олексійович  

3 Гоменюк Андрій Олександрович  

4 Горшкова Софія Вячеславівна  

5 Грабар Ігор Андрійович  

6 Грушка Дар`я Сергіївна  

7 Дегтяренко Дмитро Анатолійович  

8 Димченко Олексій Віталійович  

9 Дорошенко Дмитро Станіславович  

10 Єремченко Анна Романівна  

11 Жиркова Анастасія Павлівна  

12 Жовтухін Дмитро Геннадійович  

13 Задорожний Олександр Олександрович  

14 Кладько Ярослав Тарасович  

15 Кліщенко Ладислава Дмитрівна  

16 Лавренчук Олександр Андрійович  

17 Лесик Андрій Іванович  

18 Лисенко Андрій Олегович  

19 Мельниченко Денис Олексійович  

20 Моренець Ігор Едуардович З відзнакою

21 Мудрий Віталій Олегович  

22 Недашківський Максим Валентинович  

23 Петришин Дмитро Сергійович  

24 Снігур Максим Віталійович  

25 Федорак Богдан Дмитрович  

26 Цуканова Анна Ігорівна З відзнакою

 

Прикладна математика

1 Андрущак Григорій Сергійович  

2 Будишевська Марина Олександрівна  

3 Бутовський Владислав Валерійович  

4 Коваленко Руслан Вікторович  

5 Лосєв Роман Сергійович З відзнакою

6 Матвеєва Марія Максимівна  

7 Мельник Борис Олександрович  

8 Монастирський Олег Володимирович  

9 Науменко Андрій Олександрович  

10 Подкова Тетяна Петрівна  

11 Ровнік Вероніка Костянтинівна  

12 Сокур Роман Вікторович  

13 Степанюк Станіслав Вікторович З відзнакою

14 Трофімов Ярослав Євгенович З відзнакою

15 Федоренко Катерина Дмитрівна  

16 Черняховська Олександра Михайлівна  

 

Програмна інженерія

1 Андрощук Максим Віталійович  

2 Анікеєнко Валерій Геннадійович  

3 Анохін Олександр Олегович  

4 Аугустин Марко Андрійович  

5 Базалицький Віталій Михайлович  

6 Барабаш Нікіта Олегович  

7 Баранов Костянтин Олександрович  

8 Безштанько Володимир Віталійович  

9 Бітаєва Олександра Вікторівна  

10 Бондар Ілля Борисович  

11 Василенко Олена Михайлівна  

12 Велігурський Олександр Сергійович  

13 Войтенко Андрій Олексійович  

14 Гавришко Ярослав Олегович  

15 Галецький Максим Юрійович  

16 Гетьман Максим Сергійович  

17 Голік Діана Віталіївна  

18 Денисенко Ігор Михайлович  

19 Жеребко Дмитро Олегович  

20 Змитрович Марія Олександрівна  

21 Іваненко Артур Сергійович  

22 Каганська Єлизавета Ігорівна  

23 Камінецький Михайло Борисович  

24 Карайман Ольга Олегівна  

25 Каруна Даниїл Геннадійович  

26 Коробейніков Ілля Олегович  

27 Кудрявцева Юлія Вадимівна  

28 Масленнікова Дар`я Михайлівна  

29 Мітіньова Анастасія Сергіївна  

30 Мохоніч Оксана Олексіївна  

31 Никифоров Руслан Ігорович  

32 Панасюк Андрій Ігорович  

33 Пантюшенко Владислав Михайлович  

34 Петля Володимир Олександрович  

35 Пищик Дарина Віталіївна  

36 Полікарпова Марія Олегівна  

37 Пурій Руслан Михайлович  

38 Рилюк Софія Андріївна  

39 Рожко Ростислав Олексійович  

40 Савенков Олексій Аркадійович  

41 Сержан Ярослав Олегович  

42 Симоненко Дмитро Петрович  

43 Старостюк Денис Вікторович  

44 Титаренко Владислав Олександрович  

45 Тихончук Ярослав Романович  

46 Удалова Марія Сергіївна  

47 Усачов Кирило Юрійович З відзнакою

48 Харько Валерій Олександрович  

49 Ходієнко Данило Андрійович  

50 Хомченко Сергей Беннетт Сергійович  

51 Христосов Олександр Сергійович  

52 Цехмастрюк Дан Вадимович  

53 Чухалова Вероніка Володимирівна  

54 Якимчук Соломія Олегівна 

 

 

Факультет правничих наук

Правознавство

1 Алексіюк Єлизавета Русланівна З відзнакою

2 Бабич Ніколетта Вячеславівна  

3 Бабич Анна Євгенівна З відзнакою

4 Барановська Софія Анатоліївна  

5 Белінський Дмитро Сергійович  

6 Білинська Катерина Іванівна  

7 Білойван Анна Павлівна  

8 Білоусова Дана Олександрівна З відзнакою

9 Бовкун Оксана Володимирівна  

10 Бойко Максим Романович  

11 Ванат Нікіта Максимович  

12 Ващишина Мирослава Олександрівна  

13 Верховська Наталя Олегівна  

14 Вишенська Вікторія Ігорівна  

15 Вовк Мирослав Тарасович  

16 Войтенко Дмитро Геннадійович  

17 Гартвіг Денис Валерійович  

18 Гаценюк Денис Юрійович З відзнакою

19 Гисева Аліна Анатоліївна  

20 Гойсак Марта Орестівна  

21 Горенко Андрій Олександрович  

22 Горішна Катерина Вікторівна  

23 Городнюк Ольга Павлівна З відзнакою

24 Гочачко Ірина Миколаївна  

25 Грегуль Андрій Олегович  

26 Гриценко Вікторія Василівна  

27 Данюк Христина Ігорівна  

28 Дармостук Ілона Сергіївна  

29 Дейнека Євгеній Віталійович  

30 Демешко Марина Сергіївна  

31 Деркач Дмитро Анатолійович З відзнакою

32 Дзюба Вадим Юрійович  

33 Єрмоленко Анастасія Вікторівна З відзнакою

34 Єщенко Тетяна Сергіївна  

35 Завада Владислав Валерійович З відзнакою

36 Залізнюк Вікторія Вікторівна  

37 Зозуля Надія Сергіївна  

38 Зубко Аліна Ігорівна  

39 Іващенко Валерія Олегівна З відзнакою

40 Іздебська Уляна Ігорівна  

41 Калінчук Олександр Дмитрович  

42 Капліна Марія Сергіївна  

43 Кирилюк Марта Ігорівна  

44 Княжук Катерина Сергіївна  

45 Козін Родіон Васильович  

46 Коломієць Юлія Вячеславівна  

47 Коновалов Євгеній Володимирович З відзнакою

48 Корж Карина Андріївна  

49 Костін Павло Ілліч  

50 Кравченко Артур Володимирович  

51 Кравченко Вікторія Костянтинівна  

52 Куніцин Нікіта Максимович  

53 Лавріченко Лілія Іванівна  

54 Лисов Єгор Михайлович  

55 Лісовий Дмитро Русланович  

56 Лопатюк Анастасія В`ячеславівна  

57 Малиняк Вікторія Тарасівна  

58 Манжула Богдана Павлівна  

59 Мафардже Катріна Айман  

60 Мацюк Ольга Несторівна  

61 Мезенцева Анастасія Андріївна  

62 Мельниченко Катерина Володимирівна  

63 Метлушан Анфіса Миколаївна  

64 Мирошниченко Анастасія Миколаївна  

65 Михайлов Олександр Юрійович  

66 Негреєв Олексій Геннадійович  

67 Нечипорук Олена Леонідівна  

68 Оврашко Діана Сергіївна З відзнакою

69 Орошан Марія Валеріївна  

70 Пашкіна Анна Ігорівна  

71 Першута Ольга Володимирівна  

72 Петровець Микита Андрійович З відзнакою

73 Позняков Олександр Олександрович  

74 Попик Марта Михайлівна  

75 Постоловська Мар`яна Миколаївна З відзнакою

76 Рехвіашвілі Анна Мурманівна  

77 Ронін Роман Сергійович  

78 Румянцева Марія Олександрівна  

79 Савинський Сергій Миколайович  

80 Самоварова Марія Олексіївна  

81 Слободянюк Олександр Сергійович  

82 Смітюх Віталій Олександрович З відзнакою

83 Сов`як Тетяна Борисівна  

84 Сокіл Анастасія Вячеславівна  

85 Студинський Андрій Володимирович  

86 Суслов Роман Дмитрович  

87 Терещенко Марія Ігорівна З відзнакою

88 Титович Наталія Володимирівна  

89 Тіхоненко Роман Григорович  

90 Ткаленко Валентина Борисівна  

91 Тригубченко Євгеній Геннадійович  

92 Угринович Марія Андріївна  

93 Українець Роман Віталійович  

94 Фацієвич Вікторія-Наталія Вікторівна  

95 Федун Михайло Васильович  

96 Філіппова Анна Олексіївна З відзнакою

97 Фісун Владислав Володимирович З відзнакою

98 Фонотова Ірина Дмитрівна  

99 Хавронюк Ярослав Миколайович  

100 Химичук Анастасія Олександрівна  

101 Чирко Роксана Юріївна  

102 Човган Христина Юріївна  

103 Шнайдрук Володимир Дмитрович  

104 Щерба Наталія Володимирівна  

105 Юшковський Антон Дмитрович  

106 Янишівський Михайло Мирославович  

107 Ярошенко Микола Миколайович  

108 Яцишин Анна Вікторівна  

 

 

Факультет природничих наук

Біологія

1 Даньшина Анастасія Олександрівна З відзнакою

2 Келлер Владислава Вікторівна  

3 Козікова Дар`я Олексіївна  

4 Луценко Вероніка Олександрівна  

5 Мурза Наталя Володимирівна  

6 Орищенко Артем Олегович  

7 Пироговська Софія Вадимівна  

8 Пільчук Анна-Ілона Вячеславівна  

9 Плигун Вікторія Володимирівна  

10 Стебліна Ольга Андріївна  

11 Стовбчатий Іван Олександрович  

12 Фісунова Мар`яна Василівна  

13 Шатохіна Ганна Олександрівна 

 

Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

1 Авдоніна Анастасія Сергіївна  

2 Андросов Єгор Вадимович  

3 Бондарчук Анастасія Геннадіївна  

4 Вітенко Діана Володимирівна  

5 Данильченко Антон Олексійович  

6 Дідун Віталіна Іванівна  

7 Єфетова Катерина Олексіївна  

8 Заїка Олександра Юріївна  

9 Капітанюк Карина Степанівна  

10 Корнієнко Віталій Віталійович  

11 Крот Юлія Вікторівна  

12 Легкобит Михайло Григорович  

13 Ліченко Роксолана Петрівна  

14 Ломакіна Анастасія Олегівна  

15 Лоскутова Анна Германівна  

16 Макарова Любов Віталіївна  

17 Масенцова Анна Вікторівна  

18 Мишкевич Євген Олександрович З відзнакою

19 Олійник Максим Олександрович З відзнакою

20 Пермякова Анна Ігорівна  

21 Самоніна Олена Костянтинівна З відзнакою

22 Свищо Михайло Михайлович  

23 Слончак Крістіна Вячеславівна З відзнакою

24 Шапетко Тетяна Юріївна  

25 Шевчук Максим Миколайович  

26 Янок Юлія Іванівна  

 

Фізика

1 Букатова Дарина Владиславівна

2 Ковальова Ксенія Олександрівна

3 Левбарг Анна- Ізабелла Овсіївна

4 Лесюк Олександр Михайлович

5 Петровська Дар`я Русланівна

6 Ситнікова Олександра Олександрівна

7 Янчишен Олексій Володимирович

 

Хімія

1 Базилевська Анастасія Борисівна

2 Гавриш Вікторія Вікторівна

3 Кареліна Анастасія Олександрівна

4 Корнюша Катерина Вікторівна

5 Лугина Лілія Михайлівна

6 Любацька Ольга Миколаївна

7 Новіков Дмитро Олександрович

8 Олінійчук Ганна Ігорівна

9 Руденко Юлія Олександрівна

10 Щеглов Олександр Дмитрович

 

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Політологія

1 Анісімов Олександр Дмитрович  

2 Бондаренко Поліна Миколаївна  

3 Бухта Ярослава Олександрівна З відзнакою

4 Гайдук Ганна Андріївна  

5 Грабова Олеся Іванівна  

6 Давидов Владислав В`ячеславович  

7 Делавар-Касмаі Дарія Мохаммадівна  

8 Ігнатов Ілля Ігорович  

9 Книш Катерина Олегівна З відзнакою

10 Корогод Богдана Сергіївна  

11 Метельський Данило Олександрович  

12 Мошковська Діана-Іванна Юріївна  

13 Набережна Катерина Тарасівна  

14 Наседкіна Валерія Ігорівна  

15 Нестеренко Роксолана Павлівна  

16 Никітенко Валерія Сергіївна  

17 Оліярник Маркіян Андрійович  

18 Оніані Онісе    

19 Павленко Григорій Андрійович  

20 Петруха Дмитро Васильович  

21 Попик Юлія Сергіївна  

22 Рачок Дмитро Іванович  

23 Романенко Соломія Михайлівна  

24 Ряба Анна Володимирівна  

25 Сердюков Микола Миколайович  

26 Сімонова Вероніка Олександрівна  

27 Тарасюк Тарас Федорович  

28 Тимченко Дарина Ігорівна  

29 Хорішко Артур Віталійович  

30 Шарапова Любов Сергіївна З відзнакою

31 Шокало Костянтин Павлович  

32 Штурбабін Кирило Андрійович  

 

Психологія

1 Бабаєва Тетяна Вікторівна  

2 Бондарчук Вікторія Валеріївна  

3 Бояджян Юлія Гагіківна  

4 Волинець Анна Данилівна  

5 Гавриш Яна Євгеніївна  

6 Гончаренко Евеліна Ігорівна  

7 Грєбнєва Варвара Максимівна  

8 Деревянко Мар`яна Михайлівна  

9 Єлістратова Лідія Вячеславівна  

10 Іваненко Марія Романівна  

11 Ковальчук Ольга Сергіївна  

12 Кодовбецький Віталій Володимирович  

13 Копитько Андрій Ярославович  

14 Костенко Ольга Віталіївна  

15 Кулл Даніела Йосипівна  

16 Курцева Анастасія Олексіївна З відзнакою

17 Куцан Олександра Сергіївна  

18 Овчинникова Олена Олексіївна  

19 Опанасенко Милана Дмитрівна  

20 Шумік Ірина Вікторівна  

 

Соціальна робота

1 Балахно Тереса Костянтинівна

2 Бобко Катерина Сергіївна

3 Возний Владислав Віталійович

4 Гоч Андрій Петрович

5 Граур Анастасія Сергіївна

6 Демчик Юлія Віталіївна

7 Докійчук Марія Юріївна

8 Крентовська Наталія Валентинівна

9 Курилко Орина Вадимівна

10 Лисецький Володимир Вікторович

11 Мельник Єлизавета Вікторівна

12 Мехоношина Христина Валеріївна

13 Новікова Дар`я Дмитрівна

14 Палій Софія Олегівна

15 Пілат Катерина Миколаївна

16 Пузерей Анастасія Феліксівна

17 Рубан Анастасія Євгенівна

18 Рудницька Анастасія Богданівна

19 Скопєнков Дмитро Васильович

 

Соціологія

1 Баранова Дарина Георгіївна  

2 Богдан Юлія Леонідівна  

3 Борщик Катерина Юріївна  

4 Вдовиченко Катерина Андріївна  

5 Гаврилюк Ольга Вікторівна  

6 Гришко Анжеліка Ігорівна  

7 Дарієвська Сніжана Ігорівна  

8 Денисенко Олена Миколаївна  

9 Дзюбенко Юрій Олегович  

10 Жаб`юк Марія Василівна  

11 Жерносєкова Таїсія Олександрівна  

12 Карабчук Надія Дмитрівна  

13 Карпач Акім Тарасович  

14 Клименко Валерія Олексіївна  

15 Коломієць Анастасія Сергіївна  

16 Комар Мілена Миколаївна  

17 Коховська Анастасія Сергіївна З відзнакою

18 Крупа Вікторія Володимирівна  

19 Куденко Дарина Василівна  

20 Кушнір Софія Вікторівна  

21 Лавренюк Софія Романівна  

22 Ляшок Ярослава Сергіївна  

23 Лященко Катерина Ігорівна  

24 Мазай Дар`я Сергіївна  

25 Маковецька Юліана Леонідівна З відзнакою

26 Мельничук Влада Володимирівна  

27 Міщенко Євгеній Євгенійович  

28 Могиленко Олександр Олегович З відзнакою

29 Назаренко Валентина Віталіївна  

30 Одусанво Вікторія Тємітопе  

31 Парамонов Роман Євгенович  

32 Петрушко Марія Олександрівна  

33 Пінчук Анастасія Євгенівна  

34 Піркова Анастасія Олександрівна  

35 Польова Вікторія Миколаївна  

36 Потапова Дар`я Володимирівна  

37 Прасолова Вероніка Сергіївна  

38 Пришва Родіон Володимирович  

39 Рашковська Карина Геннадіївна  

40 Рощина Мар`яна Романівна  

41 Самойленко Аліна Анатоліївна  

42 Селіцька Юлія Костянтинівна  

43 Середа Павло Олександрович  

44 Соловйова Тетяна Юріївна  

45 Сухецька Ірина Юріївна  

46 Токарєва Маргарита Володимирівна  

47 Фіщук Станіслав Володимирович  

48 Франовська Марія Володимирівна  

49 Ходаковська Юліанна Вадимівна  

50 Христич Дар`я Євгенівна  

51 Худецька Ольга Ігорівна  

52 Чуркіна Єлизавета Костянтинівна  

53 Шкіряк Зореслава-Марія Зорянівна  

54 Шонь Богдан Богданович  

55 Якушко Валерія Валеріївна 

 

 

Магістри

Факультет гуманітарних наук

Археологія

1 Гордієнко Олександра Іванівна  

2 Іванов Микита Сергійович З відзнакою

3 Орловська Ольга Юріївна З відзнакою

4 Хлистун Євгеній Вікторович  

5 Ходукіна Юлія Миколаївна  

 

Історія  та археологія

1 Галан Любов Михайлівна  

2 Дядюшева Світлана Василівна  

3 Дяченко Сніжана Володимирівна  

4 Назаренко Юлія Олегівна  

5 Недавня Богдана Сергіївна  

6 Оберенко Олександра Сергіївна З відзнакою

7 Распутіна Лідія Андріївна З відзнакою

8 Чорна Марія Романівна  

9 Юковський Владислав Ігорович  

 

Історія (Юдаїка)

1 Віленський Роман Вікторович

2 Герус Леся Сергіївна

3 Коваленко Юлія Юріївна

4 Малих Тетяна Олександрівна

5 Уманська Анна Андріївна

6 Чисніков Антон Сергійович

 

Культурологія

1 Белькевич Валерія Євгенівна  

2 Вєдєнєєва Світлана Дмитрівна  

3 Глинь Анастасія Борисівна  

4 Коваленко Марія Андріївна З відзнакою

5 Кузьменко Анастасія Володимирівна З відзнакою

6 Мілюкова Катерина Олегівна З відзнакою

7 Скільська Аліна Олегівна З відзнакою

8 Філіппова Анна Ігорівна З відзнакою

 

Теорія, історія літератури та компаративістика

1 Арешнікова Анастасія Дмитрівна  

2 Вдовченко Софія Михайлівна  

3 Голота Олена Віталіївна  

4 Довганюк Інна Андріївна  

5 Лигіна Анна Дмитрівна З відзнакою

6 Линник Марія Миколаївна З відзнакою

7 Пархомець Олена Дмитрівна З відзнакою

8 Пляс Анна Леонідівна  

9 Радзіховська Оксана Богданівна  

10 Рудик Катерина Олегівна  

11 Сніжинська Марина Олексіївна З відзнакою

12 Франко Ірина Миколаївна  

13 Чорногуз Ярина Ярославівна  

14 Шелковенко Олександра Вікторівна  

15 Ятченко Лариса Анатоліївна З відзнакою

 

Теорія, історія української мови та компаративістика

1 Бондар Марія Володимирівна  

2 Габ Євген Віталійович З відзнакою

3 Голотова Ірина Олександрівна  

4 Демчук Ірина Богданівна З відзнакою

5 Донцова Ольга Олександрівна  

6 Лобас Марія Євгеніївна З відзнакою

7 Павельєва Анастасія Романівна  

8 Чадюк Марія Олександрівна З відзнакою

 

Філософія

1 Борисенко Єлизавета Сергіївна  

2 Бородій Ян Віталійович  

3 Каблов Олександр Володимирович  

4 Клокун Анна Сергіївна  

5 Лобанова Катерина Олександрівна  

6 Сирбу Олена Олександрівна З відзнакою

7 Спічек Ярослав Олегович  

8 Уманець Марія Володимирівна  

 

 

Факультет економічних наук

Економіка

1 Билів Віталій Миколайович  

2 Бойко Іванна Степанівна З відзнакою

3 Гвоздьов Ярослав Олегович  

4 Грищенко Анна Олександрівна  З відзнакою

5 Губарєва Юліана Сергіївна  

6 Загородня Юлія Ігорівна  

7 Кириліва Дарина Олегівна  

8 Креховець Аліна Вадимівна  

9 Кузнецова Анастасія В`ячеславівна З відзнакою

10 Мельніков Ігор Ігорович  

11 Прохоров Богдан Олександрович  

12 Рибакова Вероніка Дмитрівна  

13 Шульга Максим Миколайович  

14 Юхименко Станіслав Павлович З відзнакою

 

Маркетинг

1 Архипенко Ірина Володимирівна  

2 Баско Катерина Юріївна  

3 Бочаров Павло Сергійович З відзнакою

4 Бугрим Іванна Сергіївна З відзнакою

5 Будняк Аліна Олексіївна З відзнакою

6 Гончарова Катерина Олександрівна З відзнакою

7 Гордійчук Катерина Василівна  

8 Гороховський Микита Валентинович З відзнакою

9 Долінська Анна Олегівна  

10 Іакобідзе Елене    

11 Коваленко Євгенія Михайлівна  

12 Косенко Юлія Ігорівна  

13 Кравченко Анна Владиславівна З відзнакою

14 Прашель Олексій Ігорович  

15 Ремез Роман Миколайович  

16 Стеценко Данило Анатолійович З відзнакою

17 Фостик Роксолана Ростиславівна З відзнакою

18 Юник Анна Анатоліївна  

 

Фінанси, банківська справа та страхування

1 Булигіна Катерина Андріївна  

2 Вашуленко Марія Святославівна  

3 Гавшин Максим Валерійович  

4 Горбуліна Марія Володимирівна  

5 Грінкевич Олександра Костянтинівна  

6 Дерев`янко Ірина Сергіївна З відзнакою

7 Дзюба Юлія Миколаївна  

8 Діль Нікіта Павлович  

9 Донкоглова Тетяна Олександрівна З відзнакою

10 Дюденко Анна Олександрівна  

11 Іваненко Ольга Сергіївна  

12 Кирилюк Максим Олексійович  

13 Коломієць Дарія Олегівна З відзнакою

14 Комар Дар`я Андріївна  

15 Кубрак Тетяна Іванівна  

16 Мароха Лілія Володимирівна З відзнакою

17 Мосійчук Олександра Ігорівна З відзнакою

18 Насаченко Марія Юріївна З відзнакою

19 Огоновська Галина Іванівна  

20 Павліченко Валерій Олександрович  

21 Панченко Наталія Віталіївна  

22 Поврезнюк Дмитро Валерійович  

23 Руденко Назарій Ігорович  

24 Сакал Денис Валерійович  

25 Сапожник Богдан Геннадійович  

26 Скакун Владислав Юрійович  

27 Сова Роман Олександрович  

28 Цюрупало Олександр Михайлович  

 

 

Факультет інформатики

Інженерія програмного забезпечення

1 Бецко Роман Михайлович

2 Бондаренко Володимир Романович

3 Дідоренко Григорій Анатолійович

4 Калітовський Богдан Віталійович

5 Кобзар Роман Вячеславович

6 Мельник Роман Романович

7 Немченко Андрій Святославович

8 Шиповська Катерина Олександрівна

 

Комп`ютерні науки та інформаційні технології

1 Куриляк Володимир Вікторович  

2 Моголівський Віталій Олегович  

3 Невмержицький Микола Володимирович  

4 Невмержицький Роман Володимирович  

5 Олійник Максим Сергійович  

6 Пінчук Лідія Анатоліївна З відзнакою

7 Помін Роман Віталійович  

8 Савченко Сергій Олександрович З відзнакою

9 Салата Кирило Володимирович  

10 Ткаченко Владислав Олександрович  

11 Янівський Олег Миколайович  

12 Яремко Соломія Андріївна 

 

Прикладна математика

1 Васюр Ольга Костянтинівна  

2 Гаврилюк Ольга Миколаївна З відзнакою

3 Кіселик Наталія Олегівна З відзнакою

4 Козак Назар Андрійович  

5 Комар Андрій Олександрович  

6 Олійник Марія Андріївна З відзнакою

7 Соколовський Владислав Станіславович  

8 Хомандяк Олег Романович  


Системний аналіз

1 Жибак Божена-Христина Святославівна З відзнакою

2 Леськів Мар`яна Олексіївна  

3 Міцан Анна Ігорівна  

4 Федоров Олександр Володимирович З відзнакою

5 Цислицький Антон Миколайович  

 

 

Факультет правничих наук

Право

1 Авдеюк Юлія Павлівна  

2 Аксьонов Михайло Михайлович  

3 Барабаш Артем Володимирович  

4 Береснев Денис Володимирович  

5 Биков Денис Сергійович  

6 Бідношия Олександр Юрійович  

7 Білогрищенко Артем Олегович  

8 Білько Іван Павлович  

9 Будянський Михайло Павлович  

10 Вилегжаніна Олена Олексіївна З відзнакою

11 Возняк Анжела Валеріївна  

12 Воловодівська Лілія Вікторівна  

13 Вольф Артур Едуардович  

14 Воронков Максим Олексійович  

15 Гвоздецька Яна Юріївна  

16 Градов Андрій Романович  

17 Григоров Денис Володимирович  

18 Гришаєва Надія Ігорівна З відзнакою

19 Гуменюк Артур Любомирович  

20 Гут Вікторія Миколаївна З відзнакою

21 Дикий Олег Юрійович  

22 Дівак Анжеліка Леонідівна  

23 Дробишев Владислав Сергійович  

24 Кириченко Максим Олександрович  

25 Колесниченко Денис Валерійович  

26 Корнієнко Ярослав Володимирович  

27 Корчинський Михайло Олександрович З відзнакою

28 Костюк Марина Дмитрівна  

29 Куреза Василь Олександрович З відзнакою

30 Куреза Марина Андріївна З відзнакою

31 Лабадін Віталій Ігорович З відзнакою

32 Лазарчук Катерина Вікторівна  

33 Лебединець Дарина Володимирівна  

34 Марків Арсен Степанович З відзнакою

35 Маснєв Олексій Олегович  

36 Масякін Ігор Ігорович  

37 Матвієнко Юлія Миколаївна  

38 Матосян Гарик Лернікович  

39 Мельник Анастасія Валеріївна  

40 Мороз Катерина Ігорівна  

41 Ніколаєв Іван Юрійович  

42 Омельченко Богдан Леонідович  

43 Онищенко Ірина Віталіївна  

44 Петелін Богдан Валерійович  

45 Плат Вікторія Вікторівна  

46 Плачинта Олександр Олегович З відзнакою

47 Погорецька Христина Олександрівна  

48 Приліпко Олександр Романович  

49 Прядченко Кирило Олександрович  

50 Рикун Євген Володимирович  

51 Сергєєва Катерина Сергіївна  

52 Солдатенко Олеся Геннадіївна  

53 Столбова Марія Андріївна  

54 Терещенко Денис Артурович  

55 Трачук Віталій Володимирович З відзнакою

56 Турковська Роксолана Романівна  

57 Франчук Христина Ігорівна З відзнакою

58 Хандога Дарина Олександрівна  

59 Хоменко Володимир Валентинович  

60 Хомич Олексій Олексійович  

61 Шадура Олександр Олександрович  

62 Шматов Артем Валерійович З відзнакою

63 Шмир Аліна Володимирівна 

 

Публічне управління та адміністрування

1 Бібік Дмитро Вікторович З відзнакою

2 Булгак Павло Володимирович З відзнакою

3 Геращенко Ганна Юріївна  

4 Демиденко Ганна Павлівна  

5 Жолудь Аліна Юріївна  

6 Зубов Максим Олександрович  

7 Мельник Лілія Анатоліївна  

8 Мірошниченко Владислав Олександрович  

9 Онуфрик Маріанна Святославівна  

10 Пирожок Оксана Володимирівна  

11 Рак Валерій Григорович  

12 Рябуха Ольга Олександрівна  

13 Ткач Валерія Сергіївна  

14 Третяк Дмитро Олександрович  

15 Яніцька Мирослава Мирославівна  

 

 

Факультет природничих наук

Екологія та охорона навколишнього середовища

1 Бичкова Юлія Владиславівна З відзнакою

2 Босько Вероніка Віталіївна З відзнакою

3 Дьякова Сюзанна Ігорівна  

4 Забарна Олена Георгіївна З відзнакою

5 Задорожній Юрій Петрович З відзнакою

6 Коваленко Анастасія Юріївна  

7 Коваленко Наталія Олександрівна З відзнакою

8 Кравченко Микита Олександрович  

9 Кузьменко Марія Володимирівна З відзнакою

10 Куліковська Вікторія Юріївна З відзнакою

11 Кухта Андрій Володимирович  

12 Луценко Дар`я Аркадіївна  

13 Потьомкіна Ксенія Ігорівна  

14 Семак Максим Романович  

15 Серебряна Марія Олександрівна З відзнакою

16 Спринська Галина Михайлівна  

17 Шкарівський Олександр Вікторович  

 

Лабораторна діагностика біологічних систем

1 Аханг Лема Мохамад Хашем З відзнакою

2 Воробей Павло Миколайович  

3 Гомон Ірина Олександрівна З відзнакою

4 Грінченко Ольга Олександрівна З відзнакою

5 Дубова Тетяна Сергіївна  

6 Каверцева Марія Сергіївна З відзнакою

7 Кіпарис Ганна Іванівна  

8 Круть Анна Сергіївна  

9 Курнева Діана Олександрівна З відзнакою

10 Ходотай Любов Володимирівна  

 

Молекулярна біологія

1 Архипчук Ігор Володимирович  

2 Берегова Дар`я Олексіївна З відзнакою

3 Гусєва Юлія Валеріївна  

4 Ковальчук Ольга Анатоліївна  

5 Косовська Надія Анатоліївна  

6 Куриця Христина Ігорівна  

7 Лейченко Наталія Ігорівна З відзнакою

8 Павленко Тетяна Олександрівна З відзнакою

9 Павловська Олександра Андріївна З відзнакою

10 Пихова Ольга Володимирівна  

 

Фізика та астрономія

1 Андрусишин Андрій Володимирович

2 Гончар Юліан-Іван-Михайло Назарович

3 Дехтяр Володимир Олександрович

4 Запольська Юлія Олегівна

5 Ніщук Андрій Ігорович

6 Павлишин Володимир Олегович

 

Хімія

1 Нікулін Олександр Сергійович З відзнакою

2 Попик Ірина Іванівна  

3 Порохня Ольга Андріївна 

 


Факультет соціальних наук і соціальних технологій

Журналістика

1 Булах Оксана Іванівна З відзнакою

2 Денькович Тетяна Василівна  

3 Діденко Валерія Вікторівна  

4 Євлаш Ілля Олегович  

5 Жалкевич Валерія Вячеславівна З відзнакою

6 Коник Яна Ігорівна  

7 Лизогуб Катерина Юріївна  

8 Любченко Леся Олександрівна З відзнакою

9 Марковська Марія Олександрівна  

10 Махинько Ольга Вікторівна  

11 Панченко Олександра Олегівна  

12 Попова Світлана Валеріївна  

13 Прокопчук Іванна Олегівна  

14 Радько Оксана Володимирівна  

15 Стрій Єлизавета Олександрівна З відзнакою

16 Усова Тетяна Анатоліївна  

17 Франчук Марта Ігорівна З відзнакою


Зв`язки з громадськістю

1 Банна Крістіна Олександрівна

2 Бондаренко Ольга Миколаївна

3 Гуцул Олена Ігорівна

4 Долгая Маргарита Павлівна

5 Дулік Діана Ігорівна

6 Заєць Олександра Ігорівна

7 Костецький Максим Євгенійович

8 Матійко Тетяна Олександрівна

9 Нагорна Анна Юріївна

10 Осейко Олександра Миколаївна

11 Осовик Діана Михайлівна

12 Папарига Вікторія Олександрівна

13 Правосудович Діна Леонідівна

14 Рижук Вікторія Миколаївна

15 Шаповаленко Ольга Юріївна

16 Шергін Денис Едуардович

 

Менеджмент в охороні здоров`я

1 Алі Аршад    

2 Гейко Леся Іванівна  

3 Дуке Марі-Терезе Асукуо    

4 Дуке Асукуо Бассей    

5 Жигінас Олександр Станіславович  

6 Ковбасенко Олена Сергіївна  

7 Мацьоха Ольга Ігорівна  

8 Сальнікова Анна Михайлівна З відзнакою

9 Ситенок Олена Іванівна  

10 Франк Оваджімімам Оваджіонії    

11 Хассан Ентоні Джуніор Веном    

12 Чіагором Оньіньєчі Чідера    

13 Шах Рафік    


Політологія 

1 Бобиренко Дмитро Вікторович  

2 Большешапов Єгор Олегович  

3 Величко Діана Юріївна  

4 Грєхов Владислав Анатолійович  

5 Деркач Яна Олександрівна  

6 Зенін Нікіта Сергійович  

7 Кір`ян Катерина Леонідівна З відзнакою

8 Кубриш Соломія Василівна  

9 Лезнов Олексій Вадимович  

10 Мазур Мар`яна Юріївна  

11 Маслак Анна Андріївна  

12 Сацук Ольга Олександрівна  

13 Сердюченко Костянтин Станіславович  

14 Сичова Яна Анатоліївна  

15 Скрипець Володимир Вікторович З відзнакою

16 Теплицька Ольга Михайлівна  

17 Хоменко Вікторія Володимирівна  

18 Хомик Христина Романівна  

19 Чистяк Надія Ігорівна  

20 Шаповалов Сергій Андрійович З відзнакою

 

Психологія

1 Біклян Ольга Миколаївна З відзнакою

2 Козаченко Аліна Павлівна З відзнакою

3 Кривошей Євгеній Миколайович  

4 Любич Інна Анатоліївна  

5 Олексієнко Альона Олександрівна  

6 Очимовська Катерина Євгенівна  

7 Пастухова Альона Юріївна З відзнакою

8 Потетюшна Олександра Валеріївна З відзнакою

9 Рудківська Олександра Олександрівна  

10 Ткаченко Світлана Олександрівна  

11 Товстий Станіслав Олександрович  

12 Хижняк Юлія Євгеніївна 

 

Соціальна робота

1 Конова Марія Петрівна

2 Неділько Марія Сергіївна

3 Семенова Яна Михайлівна

4 Спеней Алла Володимирівна

5 Чебурей Анна Андріївна

 

Соціологія

1 Іванчикова Олександра Андріївна  

2 Колесник Андрій Сергійович  

3 Корнієнко Яніна Андріївна  

4 Ломоносова Наталія Володимирівна З відзнакою

5 Мелешко Яна Михайлівна  

6 Рахманіна Варвара Сергіївна  

7 Сирнікова Марина Віталіївна