2000

 

Бакалаври: Департамент гуманітарних і суспільних наук
Бакалаври: Департамент економічних наук
Бакалаври: Департамент комп'ютерних технологій
Бакалаври: Факультет правничих наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Департамент соціальних наук і технологій

Спеціалісти: Департамент комп'ютерних технологій

Магістри

Бакалаври

Факультет гуманітарних і суспільних наук
  1. Бердичевська Марина Анатоліївна
  2. Богуславська Анастасія Ігорівна
  3. Буга Роман Іванович
  4. Валасіс Вітас Андрійович
  5. Верстюк Сергій Тарасович
  6. Волобуєва Ольга Володимирівна
  7. Гавриленко Валерія Валеріївна
  8. Глібовицький Євген Мирославович
  9. Голіяд Ірина Ярославівна
  10. Гончарук Олена Володимирівна
  11. Горова Яніна Олександрівна
  12. Дацюк Марія Валеріївна
  13. Десятник Юлія Романівна
  14. Дідовець Олексій Володимирович
  15. Єрмоленко Володимир Анатолійович
  16. Желіховська Ольга Володимирівна
  17. Жуковська Олена Олександрівна
  18. Журавльов Дмитро Борисович
  19. Заліський Ігор Юрійович
  20. Івасенко Юлія Григорівна
  21. Іщенко Ольга Леонідівна
  22. Кадурін Іван Валерійович
  23. Картель Лариса Миколаївна
  24. Киричук Тетяна Миколаївна
  25. Кисіль Леся Миколаївна
  26. Кислякова Ірина Вікторівна
  27. Клітченко Олександр Станіславович
  28. Ковтун Олег Валерійович
  29. Коломак Юлія Олександрівна
  30. Корольчук Ольга Миронівна
  31. Красняк Олена Василівна
  32. Кулаков Андрій В'ячеславович
  33. Лахновський Андрій Михайлович
  34. Левківська Віра Григорівна
  35. Левчук Людмила Андріївна
  36. Лисюк Марина Леонтівна
  37. Лобко Оксана Анатоліївна
  38. Максименко Катерина Миколаївна
  39. Марусик Ярослава Василівна
  40. Матвієнко Світлана Геннадіївна
  41. Мельник Юрій Анатолійович
  42. Михайлова Олена Володимирівна
  43. Михальчишина Анна Анатоліївна
  44. Мишловська Оксана Ігорівна
  45. Міліцина Милана Марківна
  46. Мірошніченко Євген Юрійович
  47. Мудрак Наталія Олександрівна
  48. Мудрик Лариса Любомирівна
  49. Мукосієнко Оксана Анатоліївна
  50. Настич Алла Вікторівна
  51. Нич Анна Олександрівна
  52. Огаркова Тетяна Анатоліївна
  53. Орел Юлія Володимирівна
  54. Павліна Світлана Григорівна
  55. Пантелєєв Артем Гагікович
  56. Перцова Віра Володимирівна
  57. Подолянець Вікторія Вікторівна
  58. Прокоп'єв Олексій Юрійович
  59. Протас Андрій Васильович
  60. Пряникова Юлія Валентинівна
  61. Пушнова Тетяна Геннадіївна
  62. Пчолкіна Ганна Андріївна
  63. Рахильчук Оксана Олександрівна
  64. Редько Ольга Іллівна
  65. Рибак Сергій Валерійович
  66. Різаненко Оксана Вікторівна
  67. Рукомеда Роман Миколайович
  68. Рябчук Софія Михайлівна
  69. Сидорова Катерина Ігорівна
  70. Симоненко Світлана Михайлівна
  71. Соловйова Світлана Олександрівна
  72. Сорокіна Світлана Анатоліївна
  73. Стебницький Петро Стефанович
  74. Сторчак Юлія Володимирівна
  75. Стрелкова Анастасія Юріївна
  76. Стрельченко Олександр Анатолійович
  77. Супрунець Ірина Миколаївна
  78. Таран Юрій Сергійович
  79. Тарасова Наталія Віталіївна
  80. Тесленко Ігор Анатолійович
  81. Ткачук Оксана Антонівна
  82. Туєва Інна Володимирівна
  83. Ченакіна Вероніка Сергіївна
  84. Чумак Оксана Володимирівна
  85. Шеставецька Лілія Вікторівна
  86. Шиманський Віктор Анатолійович
  87. Шмиголь Любов Петрівна
  88. Шовкун Леся Вікторівна
  89. Щербань Ірина Олексіївна
  90. Щербина Олександр Володимирович
  91. Щербина Марія Володимирівна
  92. Щуровська Наталія Юріївна
  93. Явор Олена Ґеоргіївна

Департамент економічних наук

  1. Андрійко Галина Олександрівна
  2. Бесараба Олег Володимирович
  3. Бойко Наталія Петрівна
  4. Бойко Сергій Володимирович
  5. Брунець Юрій Степанович
  6. Бурковська Ольга Леонідівна
  7. Гостік Андрій Валерійович
  8. Десятник Наталія Романівна
  9. Дзвінка Роман Васильович
  10. Єганян Андрій Рудольфович
  11. Желудкова Марія Дмитрівна
  12. Жилєвський Олександр Едуардович
  13. Задависвічко Роман Миколайович
  14. Заїка Тетяна Юріївна
  15. Ільяшенко Тетяна Олексіївна
  16. Кава Олександр Степанович
  17. Касяненко Сергій Анатолійович
  18. Качоровська Тетяна Олександрівна
  19. Качур Роман Павлович
  20. Квасков Євген Ігорович
  21. Керея Ігор Володимирович
  22. Корчевський Олександр Євгенович
  23. Костючик Наталія Вікторівна
  24. Котляр Олена Геннадіївна
  25. Куйда Євген Олександрович
  26. Кулик Андрій Васильович
  27. Лишак Юлія Олександрівна
  28. Луценко Ігор Вікторович
  29. Малащук Дмитро Валерійович
  30. Мельник Ольга Олександрівна
  31. Мельничук Павло Іванович
  32. Микитин Тарас Миронович
  33. Микула Вероніка Юріївна
  34. Недоступ Ярослав Євгенович
  35. Омельяненко Одарка Михайлівна
  36. Перець Юрій Григорович
  37. Петренко Галина Сергіївна
  38. Петренко Марія Олегівна
  39. Петренко Наталія Володимирівна
  40. Пількевич Катерина Леонідівна
  41. Піндюк Ольга Петрівна
  42. Попадюк Любомир Павлович
  43. Савич Богдан Геннадійович
  44. Саприкін Артем Олександрович
  45. Слободянюк Вадим Сергійович
  46. Солтик Тетяна Анатоліївна
  47. Сорокін Андрій Вікторович
  48. Стахмич Алла Анатоліївна
  49. Стовба Валерій Сергійович
  50. Ухань Віктор Валерійович
  51. Філліпов Сергій Анатолійович
  52. Цебро Олексій Валерійович
  53. Шамборовський Ярослав Богданович
  54. Шишловська Олена Андріївна
  55. Шіпка Ростислав Васильович
  56. Шпитко Віктор Петрович
Департамент комп'ютерних технологій
  1. Акіменко Євген Вікторович
  2. Бернацька Ірина Олегівна
  3. Братик Михайло Васильович
  4. Галич Віталій Петрович
  5. Горкун Артем Олександрович
  6. Западнюк В'ячеслав Богданович
  7. Данченко Анна Анатоліївна
  8. Комарницька Людмила Олександрівна
  9. Кочетов Василь Дмитрович
  10. Лимар Олександр Олександрович
  11. Макарицький Віктор Федорович
  12. Макогоненко Дмитро Володимирович
  13. Маляренко Олексій Сергійович
  14. Мануйленко Тетяна Валеріївна
  15. Масленніков Дмитро Андрійович
  16. Міхненко Михайло Вікторович
  17. Міхнушева Наталія Олександрівна
  18. Оліфіренко Ірина Сергіївна
  19. Осипов Алім Олександрович
  20. Панін Юрій Олександрович
  21. Ремізовська Ольга Сергіївна
  22. Романський Ігор Миколайович
  23. Роменський Олександр Вікторович
  24. Сидоренко Руслан Володимирович
Факультет правничих наук
  1. Адамець Ольга Василівна
  2. Бабич Ольга Миколаївна
  3. Бондаренко Сергій Олександрович
  4. Боровик Богдан Петрович
  5. Бузунов Олексій Олександрович
  6. Вальчук Ольга Дмитрівна
  7. Вовк Сергій Анатолійович
  8. Войтенко Ігор Олександрович
  9. Гейко Сергій Олегович
  10. Гудзенко Ярослава Олександрівна
  11. Євстаф'єва Олександра Олександрівна
  12. Жарко Тетяна Миколаївна
  13. Іваночок Олеся Іванівна
  14. Капля Юлія Петрівна
  15. Кондратюк Олесксандр Олександрович
  16. Короп Вадим Сергійович
  17. Кравченко Антон Валерійович
  18. Кріт Марія Миколаївна
  19. Куцевол Ольга Дмитрівна
  20. Лехник Наталія Любомирівна
  21. Михальчук Оксана Юріївна
  22. Нечай Олексій Анатолійович
  23. Ніколаєва Тетяна Миколаївна
  24. Орлов Микола Васильович
  25. Пасічник Ольга Юріївна
  26. Перетятко Маркіян Богданович
  27. Принько Наталія Анатоліївна
  28. Радиш Дарина Юріївна
  29. Рочняк Олександр Валерійович
  30. Сегеда Сергій Миколайович
  31. Сердюк Віра Олександрівна
  32. Слабінський Андрій Володимирович
  33. Соболєв Сергій Анатолійович
  34. Сумцова Ілона Геннадіївна
  35. Тарнавський Дмитро Володимирович
  36. Уханова Олена Петрівна
  37. Федоров Олексій Олександрович
  38. Ходіс Тетяна Вікторівна
  39. Шинкарьов Володимир Володимирович
  40. Шиту Ріссікату-Аліна
  41. Якутович Вероніка Володимирівна
  42. Ярема Роман Любославович
Факультет природничих наук
  1. Бєлих Наталія Сергіївна
  2. Борко Оксана Мирославівна
  3. Борис Інна
  4. Грегуль Ірина Севдіївна
  5. Гузь Ольга Олександрівна
  6. Довидькова Катерина Олександрівна
  7. Заганіч Ігор Ґеоргійович
  8. Заклецький Олександр Анатолійович
  9. Зиміна Світлана Володимирівна
  10. Каленюк Євген Сергійович
  11. Карпунь Володимир Олегович
  12. Климович Тетяна Миколаївна
  13. Кравченко Алла Володимирівна
  14. Лебедєва Ольга Миколаївна
  15. Медун Тетяна Вікторівна
  16. Пайосова Ірина Валеріївна
  17. Патиченко Наталія Михайлівна
  18. Петренко Наталія Миколаївна
  19. Плугатир Андрій Євгенович
  20. Сидоркіна Ірина Олегівна
  21. Сімонов Дмитро Олександрович
  22. Скабицька Юлія Володимирівна
  23. Солганик Наталія Борисівна
  24. Хитаєнко Євгенія Андріанівна
  25. Цибульський Олег Миколайович
  26. Черна Олеся Іванівна
  27. Читаєва Галина Євгенівна
  28. Шеляхіна Наталія Сергіївна
  29. Ярошук Павло Дмитрович
  30. Ященко Віта Олександрівна
Департамент соціальних наук і технологій
  1. Білоскурський Орест Ярославович
  2. Большакова Марина Миколаївна
  3. Бродська Станіслава Станіславівна
  4. Гайдідей Наталія Олександрівна
  5. Гончаренко Ольга Василівна
  6. Жовтенко Владислав Валерійович
  7. Ковальова Віра Сергіївна
  8. Кандратюк Оксана Леонтівна
  9. Леонтієва Яна Михайлівна
  10. Логуш Богдана Олегівна
  11. Проніна Світлана Володимирівна
  12. Пукіш Юлія Ярославівна
  13. Рудзінський Ростислав Петрович
  14. Соколян Марина Іванівна
  15. Тенц Вікторія Андріївна
  16. Яшина Юлія Борисівна
Спеціалісти
Департамент комп'ютерних технологій
  1. Бубенщиков Євген Сергійович
  2. Вовк Наталія Євгенівна
  3. Гудим Валерій Юрійович
  4. Казанцев Павло Юрійович
  5. Колесников Тимофій Анатолійович
  6. Кравченко Іван Олександрович
  7. Овдій Юрій Миколайович
  8. Пархоменко Олена Ґеоргіївна
  9. Підгорний Свєтослав Миколайович
  10. Пільгун Олена Андріївна
  11. Рабочий Володимир Юрійович
  12. Сиворакша Сергій Ігорович
  13. Сігаєва Марина Сергіївна
  14. Фіялка Світлана Григорівна
  15. Чаговець Олексій Борисович
Маґістеріум
  1. Андреєва Тетяна Борисівна
  2. Асинський Дзмитрій Леанідавич
  3. Барановська Марина Петрівна
  4. Безусько Тимур Вільнурович
  5. Бендриков Олексій Валерійович
  6. Бєсєдіна Олена Іванівна
  7. Бігдай Віталій Петрович
  8. Бізяєв Олег Ігорович
  9. Білан Світлана Анатоліївна
  10. Білоткач Володимир Іванович
  11. Бісілія Христина Дмитрівна
  12. Бойко Оксана Михайлівна
  13. Болгарська Каріна Миколаївна
  14. Бондаренко Сергій Олександрович
  15. Бондаренко Наталія Борисівна
  16. Боровікова Ольга Валеріївна
  17. Бородіна Олена Олександрівна
  18. Буслаєва Олена Вікторівна
  19. Бучарський Юрій Анатолійович
  20. Вакулюк-Лукашук Ольга Вікторівна
  21. Васильєва Мар'яна Володимирівна
  22. Веклич Зоя Анатоліївна
  23. Вербіцька Ірина Юріївна
  24. Вереченко Олеся Петрівна
  25. Виповська Анна Павлівна
  26. Вишняк Ольга Федорівна
  27. Віфлянцев В'ячеслав Володимирович
  28. Вовчик-Блакитна Оксана Олександрівна
  29. Волков Андрій Валерійович
  30. Волосович Вадим Вікторович
  31. Гаврилечко Юрій Володимирович
  32. Гавшикова Ганна Юріївна
  33. Галактіонова Ірина Володимирівна
  34. Гнатковська Вікторія Василівна
  35. Голод Дмитро Борисович
  36. Горбаль Андрій Миколайович
  37. Горячий Леонід Володимирович
  38. Граждан Алла Володимирівна
  39. Григор'єва Надія Павлівна
  40. Дєдов Максим Васильович
  41. Диса Катерина Леонідівна
  42. Довбах Ганна Володимирівна
  43. Друченко Ярослав Валерійович
  44. Єрьоменко Ігор Володимирович
  45. Желєзна Людмила Іванівна
  46. Захожа Вікторія Анатоліївна
  47. Згурська Наталія Василівна
  48. Зеленський Олександр Миколайович
  49. Івашкевич Юлія Василівна
  50. Ісаєнко Олексій Володимирович
  51. Кіцул Юрій Вікторович
  52. Книга Алла Олексіївна
  53. Кореньок Олег Ґеоргійович
  54. Король Вікторія Олександрівна
  55. Корсак Олена Юріївна
  56. Коцюба Сергій Петрович
  57. Кравчук Марія Василівна
  58. Красніков Денис Анатолійович
  59. Кудрявцев Сергій Анатолійович
  60. Купець Ольга Василівна
  61. Курібко Наталія Анатоліївна
  62. Кучерук Олена Василівна
  63. Кучма Ірина Леонідівна
  64. Кушніренко Володимир Олександрович
  65. Кушнірецька Наталія Василівна
  66. Легейда Ніна Миколаївна
  67. Леннінг Катерина Вікторівна
  68. Лесняк Сергій Павлович
  69. Лоза Дмитро Іванович
  70. Лук'янова Людмила Юріївна
  71. Лутчин Світлана Миколаївна
  72. Луцишина Олена Анатоліївна
  73. Лютий Тарас Володимирович
  74. Майорова (Левчук) Надія Володимирівна
  75. Марусенко Валентина Іванівна
  76. Марченко Наталія Віталіївна
  77. Мар'янчик Іван Володимирович
  78. Маярчук Максим Сергійович
  79. Мельота Ірина Михайлівна
  80. Микуляк Ярослав Ярославович
  81. Мішеніна Наталія Іванівна
  82. Міщук Дар'я Олегівна
  83. Мороз Сергій Валерійович
  84. Морріс (Мишовець) Ірина Дмитрівна
  85. Нарцева Світлана Віталіївна
  86. Науменко Олег Володимирович
  87. Нізалова Олена Юріївна
  88. Новоселецька Наталія Валеріївна
  89. Олексів Марта Ігорівна
  90. Островська Олеся Богданівна
  91. Панасенко Олег Геннадійович
  92. Панченко Артем Сергійович
  93. Паньо Тарас Іванович
  94. Педерсен Лариса Володимирівна
  95. Пинзеник Олеся Олександрівна
  96. Піонтківська Ірина Валеріївна
  97. Повєткін Євген Михайлович
  98. Погарська Ольга Геннадіївна
  99. Подольнікова Наталія Петрівна
  100. Подюк Михайло Євгенович
  101. Прокопович Павло Володимирович
  102. Репей Віталій Миколайович
  103. Рудакова Юлія Костянтинівна
  104. Рязанов Олексій Юрійович
  105. Синько Богдан Валерійович
  106. Сівальнєва Аліса Ігорівна
  107. Сівко Тетяна Антонівна
  108. Соломаха Ганна Михайлівна
  109. Стецьков Олександр Валентинович
  110. Таран Світлана Всеволодівна
  111. Феджора Лілія Ярославівна
  112. Фонкич Катерина Олександрівна
  113. Цвігун Олександр Вікторович
  114. Чирук Олена Ґеоргіївна
  115. Чубар Людмила Василівна
  116. Шахова Євгенія Віталіївна
  117. Шліхта Наталія Василівна
  118. Щербаков Олександр Святославович
  119. Щоткіна Катерина Валеріївна
  120. Янишпольська Ванда Вікторівна