1998

 

Бакалаври: Департамент гуманітарних і суспільних наук
Бакалаври: Департамент економічних наук
Бакалаври: Факультет природничих наук
Бакалаври: Департамент соціальних наук

Спеціалісти: Факультет природничих наук

Маґістри

Бакалаври

Факультет гуманітарних і суспільних наук
Історія
  1.  Диса Катерина Леонідівна
  2.  Рудакова Юлія Костянтинівна
  3.  Сівко Тетяна Антонівна
  4.  Теслюк Евгенія Борисівна
  5.  Шатохін Євген Григорович
  6.  Шахова Євгенія Віталіївна
  7.  Шліхта Наталія Василівна
  8.  Яновицька Юлія Віталіївна
Культура
  1.  Алейнікова Ольга Андріївна
  2.  Баранівська Марина Петрівна
  3.  Бондар Андрій Володимирович
  4.  Ботанова Катерина Юріївна
  5.  Вайда Наталія Михайлівна
  6.  Васильєва Мар'яна Володимирівна
  7.  Гриб Вікторія Станіславівна
  8.  Довбах Ганна Володимирівна
  9.  Єгорова Олена Володимирівна
  10.  Задоянна Любов Василівна
  11.  Карп'як Вадим Дмитрович
  12.  Книга Алла Олексіївна
  13.  Коваль Григорій Григорович
  14.  Колотуша Людмила Василівна
  15.  Куранічева Ганна Сергіївна
  16.  Кучма Ірина Леонідівна
  17.  Кушнірецька Наталія Василівна
  18.  Лоза Дмитро Іванович
  19.  Макаренко Ілона Іванівна
  20.  Марусенко Валентина Іванівна
  21.  Мельникова Галина Олександрівна
  22.  Нагорна Наталія Євгенівна
  23.  Науменко Ганна Сергіївна
  24.  Островська Олеся Богданівна
  25.  Паламар Тетяна Леонідівна
  26.  Партач Наталія Іванівна
  27.  Сирота Лідія Олександрівна
  28.  Соколенко Оксана Олегівна
  29.  Тяпіна Світлана Володимирівна
  30.  Федорко Оксана Романівна
  31.  Хілл Наталія Олександрівна
  32.  Швець Сергій Федорович
  33.  Щоткіна Катерина Валеріївна
Політологія
  1.  Бендриков Олексій Валерійович
  2.  Бондаренко Оксана Олександрівна
  3.  Голумбовська Ірина Олександрівна
  4.  Горячий Леонід Володимирович
  5.  Гриник Назар Романович
  6.  Кражан Євген Вікторович
  7.  Красніков Денис Анатолійович
  8.  Паньо Тарас Іванович
  9.  Педченко Володимир Олександрович
  10.  Подюк Михайло Євгенович
  11.  Синьоокий Олександр Вікторович
  12.  Тесленко Марина Віталіївна
  13.  Фонкич Катерина Олександрівна
  14.  Шуляк Тетяна Олександрівна
Філософія
  1.  Григор'єва Надія Павлівна
  2.  Жук Леся Степанівна
  3.  Заїка Владислав Миколайович
  4.  Іванюк Людмила Андріївна
  5.  Івашкевич Юлія Василівна
  6.  Інтелегатор Юрій Петрович
  7.  Кафтан Олексій Олександрович
  8.  Король Вікторія Олександрівна
  9.  Кушніренко Володимир Олександрович
  10.  Луцишина Олена Анатоліївна
  11.  Лютий Тарас Володимирович
  12.  Мишовець Ірина Дмитрівна
  13.  Піговська Ірина Романівна
  14.  Рудуха Тетяна Євгенівна
  15.  Скляренко Максим Володимирович
  16.  Сопова Катерина Олександрівна
  17.  Фесак Антоніна Олексіївна

Департамент економічних наук

Економіка

  1. Білоткач Володимир Улянович
  2. Біляченко Максим Олексійович
  3. Бічевий Роман Валерійович
  4. Бондаренко Іван Миколайович
  5. Борисюк Олена Ярослівавна
  6. Бурячок Максим Михайлович
  7. Бутко Тетяна Леонідівна
  8. Василик Людмила Іванівна
  9. Вереченко Олеся Петрівна
  10. Гаврилюк Олександр Олегович
  11. Геращенко Олена Володимирівна
  12. Дзядевич Ганна Андріївна
  13. Жабицька Олена Володимирівна
  14. Захожа Вікторія Анатоліївна
  15. Ісаєнко Олексій Володимирович
  16. Колесник Сергій Валерійович
  17. Комаха Святослав Олександрович
  18. Курібко Наталія Анатоліївна
  19. Курта Юрій Васильович
  20. Мамончук Андрій Миколайович
  21. Мар'янчик Іван Володимирович
  22. Масилюк Ніна Станіславівна
  23. Міщук Зоряна Ростиславівна
  24. Осташко Ганна Володимирівна
  25. Павленко Олексій Михайлович
  26. Пинзеник Олеся Олександрівна
  27. Потапенко Юлія Володимирівна
  28. Радієвський Віталій Олександрович
  29. Репей Віталій Миколайович
  30. Рожко Олег Борисович
  31. Сахно Андрій Юрійович
  32. Сисоєва Марина Олександрівна
  33. Скалюк Тетяна Петрівна
  34. Ткачук Юрій Юрійович
  35. Чайківський Ростислав Володимирович
  36. Чалюк Наталія Анатоліївна
  37. Чалюк Олена Вікторівна
  38. Шимків Олеся Любомирівна
  39. Шокіна Аліна Вікторівна
  40. Щербаков Олександр Святославович
  41. Юміна Ірина Володимирівна
Факультет природничих наук
Біологія
  1.  Баришпол Катерина Іванівна
  2.  Богула Вікторія Дмитрівна
  3.  Бондарюк Ірина Юріївна
  4.  Виповська Анна Павлівна
  5.  Гаврилечко Юрій Володимирович
  6.  Денейко Тетяна Ігорівна
  7.  Зеленський Олександр Миколайович
  8.  Кравчук Марія Василівна
  9.  Міщук Дар’я Олегівна
  10.  Ратушна Владислава Григорівна
  11.  Юрченко Марія Юріївна
  12.  Якубенко Наталія Петрівна
Екологія
  1.  Богданов Павло Олександрович
  2.  Борейко Володимир Васильович
  3.  Веклич Зоя Анатоліївна
  4.  Друченко Ярослав Валерійович
  5.  Логунов Орест Миколайович
  6.  Малюк Андрій Вікторович
  7.  Налєпова Ірина Валеріївна
  8.  Новікова Віра Юріївна
  9.  Новосельська Наталія Валеріївна
  10.  Полосенко Юлія Валентинівна
  11.  Пустовойт Віктор Васильович
  12.  Сівальнєва Аліса Ігорівна
  13.  Соломаха Ганна Михайлівна
  14.  Сосонкіна Надія Михайлівна
  15.  Шеремет Сергій Миколайович
  16.  Шурухін Сергій Володимирович
  17.  Якимук Катерина Вікторівна
  18.  Янишпольська Ванда Вікторівна
Фізика
  1.  Бігдай Віталій Петрович
  2.  Ващенко Ольга Валеріївна
  3.  Горюнов Дмитро В'ячеславович
  4.  Коріньовський Ярослав Віталійович
  5.  Науменко Олег Володимирович
  6.  Полудненко Олексій Юрійович
  7.  Скідан Катерина Василівна
Департамент соціальних наук
Соціологія
  1. Горбаль Андрій Миколайович
  2. Ісаєв Олександр Сергійович
  3. Луговик Віктор Леонідович
  4. Марченко Наталія Віталіївна
  5. Марченко Олег Іванович
  6. Панченко Артем Сергійович
  7. Сидорук Оксана Анатоліївна
Спеціалісти
Факультет природничих наук
Фізика
  1. Бернацька Юлія Миколаївна
  2. Вороновський Іван Петрович
  3. Єськова Світлана Юріївна
  4. Науменко Олег Володимирович
  5. Хлевнюк Сергій Вадимович
Маґістеріум
Всесвітня історія
  1.  Афанасьєв Ілля Юрійович
  2.  Білан Віталій Миколайович
  3.  Зленко Геннадій Володимирович
  4.  Манохіна Олена Анатоліївна
  5.  Паншина Світлана Миколаївна
  6.  Полянський Сергій Юрійович
Екологія
  1.  Денищик Ольга Юріївна
  2.  Маслюківська Олена Павлівна
  3.  Назарук Василь Якович
  4.  Осадча Оксана Миколаївна
  5.  Пальона Ірина Василівна
  6.  Савченко Зоя Ігорівна
  7.  Смачило Руслан Мирославович
  8.  Тихомирова Юлія Євгенівна
  9.  Томашевська-Елсхоут Наталія Володимирівна
Економічна теорія
  1.  Волков Олександр Павлович
  2.  Волкова (Стасишина) Тетяна Львівна
  3.  Гавриш Аліна Іванівна
  4.  Головецький Василь Олексійович
  5.  Гончар В'ячеслав Анатолійович
  6.  Григоренко Євген Владиславович
  7.  Демчук Тетяна Іванівна
  8.  Дехтярчук Марта Павлівна
  9.  Іващенко Ірина Василівна
  10.  Ільчук Сергій Миколайович
  11.  Науменко Олександр Васильович
  12.  Носов Віталій Геннадійович
  13.  Півненко Сергій Анатолійович
  14.  Процик Андрій Степанович
  15.  Случинський Олексій Андрійович
  16.  Ткаченко Тарас Анатолійович
  17.  Федорів Юрій Миколайович
  18.  Хмурич Володимир Романович
  19.  Якубович Вікторія Альбертівна
Культурологія
  1.  Блохіна Наталія Олексіївна
  2.  Бондаренко Марина Петрівна
  3.  Волос Наталія Романівна
  4.  Глінка Наталія Вікторівна
  5.  Гриньок Інетта Олександрівна
  6.  Денисенко Вадим Ігорович
  7.  Заярна Олександра Олександрівна
  8.  Капранов Сергій Віталійович
  9.  Ключковська Ярина Юріївна
  10.  Кореняко Марія Геннадіївна
  11.  Маляров Всеволод Олександрович
  12.  Мариняк-Овчаренко Оксана
  13.  Медведєва Оксана Анатоліївна
  14.  Михайлов Дмитро Петрович
  15.  Мінакова-Гончаренко Ольга Григорівна
  16.  Мокровольська Інна Олександрівна
  17.  Науменко Наталія Валентиінвна
  18.  Пізнюк Леся Володимирівна
  19.  Погоріла Світлана Валеріївна
  20.  Польщак Анелія Леонідівна
  21.  Радіонова Юлія Павлівна
  22.  Рудик (Шевченко) Ганна Борисівна
  23.  Сергієнко Оксана Петрівна
  24.  Ступницька Наталія Анатоліївна
  25.  Улько Наталія Миколаївна
  26.  Човнюк Лариса Юріївна
  27.  Чуприна Ірина Володимирівна
  28.  Шевчук (Ракова) Інга Андріївна
  29.  Шумейко Тарас Володимирович
Політологія
  1.  Бєлашко Сергій Олександрович
  2.  Голянич Юрій Михайлович
  3.  Захарченко Едуард Миколайович
  4.  Коваль Ярослав Петрович
  5.  Кондратюк Ольга Петрівна
  6.  Лізунова Олена Вікторівна
  7.  Руденко Наталія Антонівна
  8.  Семерак Остап Михайлович
  9.  Скрипінський Олександр Леонідович
  10.  Смоліна Ірина Геннадіївна
  11.  Томашевська Лариса Леонідівна
  12.  Федченко Євген Миколайович
Соціальна робота
  1.  Бойко Алла Михайлівна
  2.  Бойко Роман Миколайович
  3.  Бондар Світлана Богданівна
  4.  Брижовата Оксана Семенівна
  5.  Дума Лілія Петрівна
  6.  Прокопчук Наталія Анатоліївна
Соціологія
  1.  Воротинцев Тарас Вадимович
  2.  Марцінків Ганна Бенедиктівна
  3.  Новосельський Олег Едуардович
  4.  Осіпова Марія Олександрівна
  5.  Потабенко Марія Володимирівна
  6.  Семеновський Анатолій Дмитрович
Філософія
  1.  Архіпова Людмила Дмитрівна
  2.  Грищенко Вікторія Леонідівна
  3.  Завгородній Юрій Юрійович
  4.  Котусенко Віктор Володимирович
  5.  Миропольська Євгенія Валеріївна
  6.  Мінаков Михайло Атолійович
  7.  Савчин Олег Богд